Magistro studijų programos informacinės technologijos - įterptosios sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų gyvenimas priklauso nuo įterptųjų sistemų

Šiuolaikiniame pasaulyje įterptosios sistemos yra visur: automobiliuose, pastatuose, gamyklose ir keliuose. Jie daro mūsų pasaulį protingus.

Įterptosios sistemos sąveikauja su aplinka ir kitomis sistemomis; jie suvokia, apdoroja ir bendrauja ir net išmeta savo energiją iš aplinkos. Įterptosios sistemos sąveikauja su žmonėmis arba veikia nematomi fone.

Daugelis įterptųjų sistemų yra sukurtos taip, kad padidėtų saugumas, pvz., Automatinis automobilio stabdymas be susidūrimų, o kai kurie įdomūs, pavyzdžiui, fotoaparatas, kuris padidina realybę lauko žaidime. Įterptosios sistemos apjungia techninę ir programinę įrangą.

Kaip studentas, mes tikimės, kad pažinsite elektronikos, skaitmeninės logikos, procesorių ir programavimo pagrindus. Anksčiau mokytis kompiuterių tinkluose ir belaidžio ryšio srityje yra dar viena galimybė. Pareiškėjai turėtų turėti bakalauro laipsnį kompiuterijos, elektrotechnikos ar programinės įrangos inžinerijos srityje.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Įterptosios sistemos yra mūsų šiuolaikinio gyvenimo pagrindas, nors mes ne visada galime tai žinoti. Mes naudojome tik asmeninius kompiuterius - dabar mes galime turėti dešimtys asmeninių skaitmeninių dalykėlių, kad mūsų gyvenimas būtų lengvesnis, o tūkstančiai įterptųjų sistemų netoliese esančiuose automobiliuose, pastatuose, gamyklose ir keliuose daro mūsų protingą pasaulį.

Įterptųjų sistemų magistrantūros programa leidžia įsisavinti įterptųjų sistemų reikalavimų valdymo ir kūrimo procesus. Turėsite įgūdžių kurti produktus, kuriuose yra analoginės ir skaitmeninės dalys, mikrovaldikliai, FPGA logika, sujungimai ir magistralės, periferiniai įrenginiai ir vartotojo sąsajos. Šios studijų programos studijos suteikia žinių, kaip kurti realiojo laiko, lygiagrečią, lygiagrečią ir resursus ribojančią programinę įrangą bei valdyti įterptųjų produktų variantus, versijas ir konfigūracijas.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Studentai taip pat privalo baigti suomių kalbos kursus. Tai jiems suteikia galimybę susipažinti su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Tyrimų metu mes vertiname įterptas sistemas labai praktiškai. Įterptųjų sistemų tyrimai suderina aparatūros ir programinės įrangos projektavimą, naudojant modernius metodus ir įrankius. Mūsų tyrimų grupės bendradarbiauja su įmonėmis ir dirba su realiomis situacijomis, siekdamos kurti naujus metodus ir sprendimus. Glaudus bendradarbiavimas su įmonėmis taip pat suteikia puikią galimybę išsiaiškinti tendencijas, naujausias programas ir būsimus laimėtojus šioje srityje.

Pagrindinės tikslinės aparatinės platformos yra "System-on-Chip", "FPGA", "GPU" ir įterptųjų daugiaprocesorių platformų. Modelisinis dizainas ir aukšto lygio sintezė yra pagrindiniai skaitmeninio dizaino metodai. Programinės įrangos projektavimas apima temas, pagrįstas SW paketų su Linux, HW priklausoma SW, realaus laiko operacinėmis sistemomis, paskirstytais ir rūko skaičiavimais, taip pat IoT protokolais, tarpine programine įranga ir programomis iš programuotojo požiūriu. Domenų kirtimo temos yra patikrinimo, testavimo ir įterptųjų sistemų kūrimo procesai.

Tampere University suteikia studentams galimybę plačiam, tarpdisciplininiam švietimui. Galimos įvairios smulkesnės studijos ir papildomi kursai, taip pat galimybė susikoncentruoti vien tik į pagrindines studijas. Tiesą sakant, kiekvienas laipsnis yra unikalus studijų derinys, kuris kiekvienam studentui pasirodė įdomiausias.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Programą sudaro 120 ECTS. Kursų vertė 90 ECTS, o likę 30 ECTS skiriami už sėkmingai atliktą magistro darbą. Kiekvienas ECTS yra lygus vidutiniam 27 valandų krūviui, įskaitant paskaitas, pratybas, užduotis, savarankiškas studijas ir egzaminą. Programos trukmė - dveji metai. Studentai praleidžia tris semestrus baigdami kursus ir vieną semestrą ruošdami baigiamąjį projektą (magistro darbas). Jie pradeda savo studijas rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.

Karjeros galimybės

Kaip įterptųjų sistemų ekspertas, turėsite įvairias karjeros galimybes. Yra daug įdomių programų ir įdomių įmonių rinkoje. Globalinė įterptųjų sistemų rinka yra verta daugiau nei 200 milijardų JAV dolerių ir sparčiai auga. 2017 m. Atliktas tyrimas parodo, kad įterptųjų sistemų produktų kūrimo komandoje dirba vidutiniškai 15 žmonių, iš kurių 60% yra įmontuoti SW ir 40% HW dizaino. Iš skaičių matyti, kad tiek mažoms, tiek didelėms rinkoms tiekiančioms įmonėms yra galimybių pritaikyti ir kurti technologijas.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Informacinių technologijų magistro programos ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Kompiuterija, informacinės technologijos, informatika, elektrotechnika, programinės įrangos inžinerija ar kitos pritaikomos sritys, turinčios matematikos, fizikos ir elementariųjų programavimo įgūdžių

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,20 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 2,80 / 5

Skaičiuojant sukauptą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant disertaciją), kurių skaitinė pažymių vertė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į informacinių technologijų programą priimami ne daugiau kaip 55 studentai.

Informacinių technologijų programa apima šias specializacijas:

 • Ryšių sistemos ir tinklai, informacijos saugumas, įterptosios sistemos ir robotika bei dirbtinis intelektas.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau