Sužinokite, kaip kurti sėkmingus interaktyvius produktus

Technologija yra visur. Kiekvieną dieną mes naudojame įvairias technologines sistemas, o naudotojų patirtis yra labai svarbi jų sėkmei ar nesėkmei.

Studijuojant žmogaus ir technologijų sąveiką, būsite pasirengę spręsti vis sudėtingesnes technologines sistemas.

Be funkcionalumo, sistemas turi būti lengva kontroliuoti ir teikti teigiamą naudotojų patirtį.

Pareiškėjai turėtų turėti programinės įrangos inžinerijos, informatikos, elektrotechnikos ar informacinių technologijų fonas. Ankstesni su dizainu susijusių temų tyrimai, vartotojo patirtis ar sąveika tarp žmogaus ir kompiuterio bus laikomi pranašumu. Kad ši sritis taptų sėkminga, norint tapti sėkmingu, reikia tvirto įsipareigojimo orientuotis į žmogiškąjį dizainą.

Ši programa yra siūloma bendradarbiaujant su TAUCHI.


Tyrimo tikslai

Magistrantūros programa "Žmogaus ir technologijos sąveika" dėsto ekspertus trijose skirtingose ​​srityse: vartotojo patirtis [MSc (Tech)], sąveikos projektavimas ir interaktyviosios programinės įrangos kūrimas (MSc). Kursai turi savo priėmimo ir laipsnio reikalavimus.

Baigęs studijas "Žmogaus ir technologijos sąveika", vedančią į magistrantūros (technikos) laipsnį, studentas supranta pagrindines teorijas ir praktiką, susijusius su interaktyvių produktų ir paslaugų vartotojų patirtimi. Studentas taip pat gali atsižvelgti į naudotojų poreikius ir technines sąveikos charakteristikas. Programa siūlo įgūdžius, skirtus interaktyvių sistemų kūrimui, įgyvendinimui ir prototipams, atsižvelgiant į žmogiško dėmesio principus ir procesus. Studentas taip pat gali taikyti įvairias naudotojo sąsajos stilius ir sąveikos būdus į skirtingus naudojimo ir taikymo sričių kontekstus, įskaitant mobiliuosius ir visur veikiančius skaičiavimus. Jis taip pat žino pagrindinius programinės įrangos inžinerijos procesus ir metodus ir gali pritaikyti vartotojo patirtį programinės įrangos inžinerijos procesuose.


Tyrimo turinys

Tyrimai suteikia jums tvirtą praktinio ir teorinio pagrindo suprasti, analizuoti ir suprojektuoti į žmones orientuotas technologijas bei jų naudotojų sąsajas. Ypatingas dėmesys skiriamas vartotojui orientuotiems projektavimo metodams ir jų integracijai į produktų kūrimą, taip pat naudotojų patirties vertinimą su galutiniais vartotojais. Tamperės universitete atliktas tyrimas reiškia, kad studijų turinys yra aukštas akademinis lygis. Kita vertus, glaudus ryšys su įmonėmis padeda išsaugoti turinį, kuris yra svarbus ir už karjeros ribų.

Tamperės universitetas siūlo studentams plačią tarpdalykinę išsilavinimą. Yra daugybė nepilnų studijų ir papildomų kursų, taip pat galimybė sutelkti dėmesį tik į pagrindinius tyrimus. Iš tiesų, kiekvienas laipsnis yra unikalus studijų derinys, kurį atskiras studentas surado labiausiai įdomu.


Studijų struktūra

Programa, suteikianti magistrantūros technologijas, susideda iš 120 ECTS kreditų. Kursai yra 90 ECTS kreditų ir magistro baigiamasis darbas 30 ECTS kreditų. Kiekvienas ECTS kreditas yra lygus vidutiniam dvidešimt septynių valandų darbo krūviui, įskaitant paskaitas, pratybas, užduotis, nepriklausomą studiją ir egzaminus. Programos trukmė - dveji metai. Studentai praleidžia tris semestrus, baigiančius kursus, ir vieną semestrą rengia baigiamąjį projektą (magistro darbas). Jie pradeda studijas rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.


Karjeros galimybės

Mokslo magistro programos "Žmogaus ir technologijos sąveika" tyrimai - naudotojo patirtis atveria duris įvairioms karjeros galimybėms žmogaus ir technologijų sąveikos srityje. Jei esate geras komunikatorius ir puikus komandos žaidėjas, be to, turėdami tvirtus techninius įgūdžius, laukia jūsų kaip dizainerio ar tyrėjo patirtis. Sėkmingai baigus programą, magistro laipsnio turėtojai taip pat turi teisę prašyti įstoti į doktorantūros studijas Suomijoje ir užsienyje.


Studijų mokesčiai ir stipendijos

Studijų mokestis už programą yra 12 000 eurų už mokslo metus ne ES / EEE studentams su stipendijų sistema mokantiems studentams.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

  • ES / EEE pilietis
  • lygiavertė ES / EEE piliečiui (ty Šveicarijos piliečiui)
  • jau gyvena Suomijoje (tęstinis A arba nuolatinis P / P-EU leidimas gyventi) arba ES mėlynoji kortelė išduodama Suomijoje. Atleidimas nuo leidimo gyventi turi būti galiojantis, kai jūs kreipiatės dėl studijų, ir bent iki rugpjūčio 1 d., Ty prasidedant studijų teisei. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas gyventi kitoje ES / EEE šalyje neatleidžia jus nuo studijų mokesčio.


Stipendijos

Tamperės universiteto stipendijų programa skirta studentams, kurie privalo mokėti mokesčius už magistro studijų programas, siūlomas anglų kalba. Daugelis stipendijų bus skiriama. Pagal stipendijų programą Tamperės universitetas teikia puikius tarptautinius moksleivius, turinčius aukštos kokybės, tačiau prieinamą išsilavinimą.

Užpildydami savo paraiškos formą magistrantūros studijų programai, turite galimybę nurodyti savo norą prašyti stipendijos. Sprendimas dėl stipendijos bus pateiktas kartu su informacija apie priėmimą.

Programa mokoma:
  • Anglų
Tampere University

Peržiūrėti 30 daugiau kursų Tampere University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
12,000 EUR
vieniems akademiniams metams ne ES ir EEE studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date