Tapk vienu iš žmonių, kuriančių ateities skaitmeninius produktus ir paslaugas

Skaitmeninės technologijos vaidina svarbų vaidmenį visose gyvenimo srityse. Šiuolaikinei visuomenei reikalingi specialistai, puikiai suprantantys, kaip kurti ir plėtoti vartotojui patogius, novatoriškus ir tvarius produktus ir paslaugas bei įdomius būdus, kaip sąveikauti su įvairiais technologiniais prietaisais.

Žmogaus ir technologijos sąveikos (HTI) magistrantūros studijos siūlo platų žmogaus ir kompiuterio sąveikos, skaitmeninių sistemų ir susijusių sričių studijų rinkinį. HTI tyrimuose gausite naujausias žinias apie skaitmeninių paslaugų dizainą, vartotojo patirties vertinimą, vartotojo psichologiją, į žmogų orientuotos programinės įrangos kūrimą, naudojimo inžineriją, multimodalinę žmogaus ir kompiuterio sąveiką bei tyrimų įgūdžius.

Technologiniu požiūriu tyrimai apima mobiliųjų ir stalinių programų vartotojo sąsajų projektavimą ir plėtojimą, virtualiąją realybę, papildytąją realybę, pramonės mašinas ir žmogaus bei roboto sąveiką. HTI yra daugiadisciplininė sritis ir jūs bendradarbiausite su kelių sričių specialistais, turinčiais skirtingas perspektyvas.

Plačiąja prasme sužinosite, kaip technologijos veikia žmonių gyvenimus ir kaip sukurti efektyvius, patrauklius ir etiškus skaitmeninius produktus ir paslaugas. Laipsnis lemia praktinį darbą įvairiuose kursų projektuose, taip pat suteikia mokslinio mąstymo ir rašymo pagrindus.

Žmogaus ir technologijos sąveika (M.Sc.) ir Žmogaus ir technologijos sąveika (magistrantūros studijos) yra dvi iš septynių kompiuterių mokslų magistrantūros studijų programos, naujos laipsnio programos, prasidėsiančios 2020 m. Rugpjūčio mėn., Programų.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Kandidatai gali kreiptis dėl žmogaus ir technologijos sąveikos mokslo magistro laipsnio ir (arba) mokslo magistro laipsnio įgijimo. Atidžiai patikrinkite jus dominančios studijų programos tinkamumo kriterijus.

Baigę studijas, įsisavinsite pagrindines teorijas ir praktikas, susijusias su interaktyvių produktų ir paslaugų vartotojo patirtimi. Jūs gebate atsižvelgti į vartotojo poreikius ir ypatybes, susijusius su žmogaus ir technologijos sąveika. Studijos suteikia įgūdžių projektuoti, modeliuoti, diegti ir vertinti interaktyvias sistemas pagal į žmogų orientuotus projektavimo principus ir procesus. Taip pat galite pritaikyti skirtingus vartotojo sąsajos stilius ir sąveikos būdus skirtingiems programų domenams, įskaitant mobiliojo kompiuterio ir naujas skaičiavimo paradigmas, tokias kaip virtualioji realybė ir interaktyvius robotus. Jūs turite pagrindinius HTI tyrimų įgūdžius ir galite kreiptis į doktorantūrą.

Taip pat išmokstate keletą svarbių darbo įgūdžių, pavyzdžiui, komandinio darbo, daugiadalykio ir daugiakultūrio bendravimo, pristatymo, argumentavimo, kritinės informacijos paieškos ir refleksijos.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Studentai taip pat privalo baigti suomių kalbos kursus. Tai jiems suteikia galimybę susipažinti su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Technologija vaidina vis svarbesnį vaidmenį mūsų kasdieniniame gyvenime, todėl svarbu turėti specialistus, kurie gerai išmanytų, kaip sukurti efektyvius ir malonius sąveikos su įvairiausiais technologiniais prietaisais būdus.

Galite pagilinti savo žinias kursų skyriuose, apimančiuose platų temų spektrą - nuo vartotojo patirties ir emocijų iki naujoviško veido elgesio, pavyzdžiui, žvilgsnio ir išraiškos, prisilietimo, kalbos ir žmogaus fiziologijos, naudojimo vartotojo sąsajose. Programa lemia mokslinį mąstymą ir rašymą, taip pat praktinį darbą įvairiuose kursų projektuose.

HTI magistro studijos yra tiesiogiai susijusios su HTI tyrimais, atliekamais Tampere University . Yra daugybė įvairių sričių mokslinių tyrimų, susijusių su technologijomis grindžiamų naujų sąveikos su įrenginiais, skaitmenine aplinka ir žmonėmis būdais. Tampere University HTI tyrimų grupės tiria ir kuria intuityvesnes vartotojo sąsajas ateičiai. Tikslas yra suderinti naujųjų technologijų dizainą su žmogaus sugebėjimais ir poreikiais, atsižvelgiant į geriausią įmanomą patirtį naudojant technologijas.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Magistro laipsnį sudaro 120 ECTS kreditų. Kiekvienas ECTS kreditas yra apie 27 valandų studento darbo. Kursai, atsižvelgiant į trasą, yra 80–90 ECTS, o likę 30–40 ECTS skiriami už sėkmingai atliktą magistro darbą. Programos trukmė - dveji metai. Paprastai studentai praleidžia tris semestrus baigdami kursus ir vieną semestrą ruošdami magistro darbą. Studijos prasideda rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.

Kompiuterijos mokslų magistrantūros programą sudaro septyni studijų krypčiai, vedantys į gamtos mokslų magistro arba technologijos mokslų magistro laipsnius:

 • Duomenų mokslas (magistrantūra)
 • Mašinų mokymasis (technologijos mokslų magistras)
 • Statistinių duomenų analizė (magistrantūra)

ir

 • Žmogaus ir technologijos sąveika
 • Žmogaus ir technologijos sąveika (technologijos mokslų magistras)
 • Programinė įranga, internetas
 • Programinė įranga, internetas

Šiuo metu studijos būsimoje žmogaus ir technologijų sąveikos (magistrantūros mokykloje) trasoje vykdomos informacinių technologijų magistro studijų programoje. Atminkite, kad „Žmogaus technologijos sąveikos“ (magistrantūros studijų programos) programa, skirta 2020–21, bus prieinama 2020 m. Kovo mėn.

Karjeros galimybės

Baigę studijas, galite pasirinkti daug darbo galimybių, tokių kaip vartotojo sąsajos kūrėjas įvairiuose pramonės sektoriuose, vartotojo patirties ir sąveikos dizaineris, naujų skaitmeninių paslaugų ir produktų dizaineris ar pritaikomumas vartotojui ir klientų patirties specialistas. Karjeros galimybės yra puikios, o žmonių ir technologijų sąveikos specialistai yra labai vertinami pramonės.

Kai kurios galimos karjeros ateityje yra:

 • Sąveikos dizaineris, tiriantis žmones natūralioje aplinkoje ir kuriantis technologijų bei vartotojo sąsajų dizainus;
 • Vartotojo sąsajos kūrėjas, turintis įgūdžių diegti pažangiausius programinės įrangos sprendimus;
 • - pritaikomumo ir vartotojo patirties specialistas, kuris įsitikina, kad technologijos dizainą lengva naudoti ir ar tai tinka žmogaus tikslams, arba
 • Produktų vadybininkas, akcentuojantis vartotojo poreikius ir vartotojo patirtį.

Sėkmingai baigus programą, HTI absolventai taip pat gali kreiptis dėl stojimo į doktorantūros programas Suomijoje ir užsienyje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų savo studijų programoje, galite pasinaudoti įvairių sričių Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu.

Tamperė yra energingas pramonės centras, skirtas įvairių tipų įmonėms, turinčioms HTI ekspertų poreikių, įskaitant paslaugų dizainą, programinės įrangos kūrimą, žaidimų kompanijas ir intelektualių mašinų pramonę. Tampere University mokslininkų komandos bendradarbiauja su daugeliu šių bendrovių.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos srities, kuriai taikoma magistro programa
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programos tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Kompiuterijos mokslų magistrantūros programos „Žmogaus ir technologijos sąveika“ takelyje ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Kompiuterija, informacinės technologijos, informatika, elektrotechnika, programinės įrangos inžinerija ar kitos pritaikomos sritys, turinčios matematikos, fizikos ir elementariųjų programavimo įgūdžių

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,20 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 2,80 / 5

Skaičiuojant ECTS įvertintą kaupiamąjį GPA, atsižvelgiama tik į tuos kursus (įskaitant disertaciją), kurių reikšmė yra skaitinė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į Kompiuterijos mokslų programą priimami ne daugiau kaip 145 studentai.

Kompiuterijos mokslų programą sudaro šios dainos: duomenų mokslas (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (magistrantūros technika), mašinų mokymasis (magistrantūros technika), programinė įranga, internetas

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Programa mokoma:
 • Anglų
Tampere University

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Tampere University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
12,000 EUR
Ne ES / EEE studentams per mokslo metus.
Deadline
Sau. 15, 2020
Application period: 4 December 2019 – 15 January 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Gegužė 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020
Application period: 4 December 2019 – 15 January 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020
Application period: 4 December 2019 – 15 January 2020
End Date
Gegužė 2022