ESMT magistro valdymas (MIM) rengia talentingus protus karjerai pasaulio verslo.

ESMT magistro vadyba sujungia lauko darbus su pasaulinėmis kompanijomis, taikydama kursinius darbus ir atlikdama naujausių verslo ir valdymo teorijų tyrimus. Pripažinti studentai turi daugybę akademinių įgūdžių ir naudoja laiką ESMT norėdami įgyti vertingų žinių ir tarpdisciplininės patirties, kad galėtų pritaikyti savo ankstesnę patirtį ekonomikos ir valdymo problemoms.

Programa yra padalinta į du srautus, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam valdymui. Vienas srautas ( kiekybinis verslas ) skirtas kiekybiniams sprendimų analitikams ir vienam srautui kūrybiniams ir strateginiams mąstytojams ( novatoriškas valdymas ).

Priklausomai nuo srauto, studentai gali pasirinkti iš keturių specializacijų :

 • Verslo analizė
 • Finansai
 • Verslumas
 • Pasaulinis

ESMT MIM programa naudoja tarpdisciplininį požiūrį: studentai taiko analitinius modelius, kurie supranta pasaulinę ekonomiką, produktų kūrimą ir naujas technologijų valdymo technologijas pasaulinėse kompanijose. Studentai, planuojantys tolesnę akademinę karjerą, taip pat turi unikalią ESMT fakulteto prieigą prie mokslinių tyrimų praktikos ir projektų.

Magistro laipsnis, jungiantis inovacijas ir taikomą verslą

ESMT 's Master's in Management yra novatoriškos programos, sukurtos remiantis geriausių Vokietijos įmonių indėliu. Dvejų metų laipsnis surenka pasirinktą talentingų asmenų grupę, kuri savo paraiškoje gali parodyti strateginį mąstymą MIM. Kursai pabrėžia, kaip šie metodai ir tyrimo metodai gali padėti siekti organizacijos globalių tikslų verslo kontekste.

Studentai baigs projektus ir stažuotės su pasaulinėmis kompanijomis prieš baigus studijas; kai kurie šio darbo darbai turėtų būti atliekami užsienyje. Programa prisidedama prie minkštų įgūdžių ir karjeros refleksijos klasėje, todėl programa padės mokiniams geriau susipažinti su asmenimis, kurie gali turėti įtakos jų organizacijoms. Kviečiame jus sužinoti daugiau apie ESMT MIM žemiau.

MIM programos privalumai

Mes nustatėme keturias pagrindines stipriąsias puses, dėl kurių ESMT magistro vadyba yra unikali:

 • Įmonių ekspozicija ir patirtis: ESMT MIM studentai baigia iki 11 mėnesių taikomos studijos: stažuotės, socialinio poveikio projektas ir disertacijos projektas. ESMT plečia verslo partnerystę su įvairiomis pasaulio kompanijomis, siūlančiomis stažuotes ir projektus.
 • Išplėstinė technologijų valdymas. Kursai integruoja kokybinę analizę į taikomus pasaulio verslo valdymo metodus, kad absolventai galėtų dirbti sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje ir sėkmingai dirbti su technologijomis paremtais produktais, inovacijomis ir paslaugomis pasauliniu mastu.
 • Tarptautinis tinkamumas ir socialinis poveikis: ESMT , labiausiai tarptautinėje verslo mokykloje Vokietijoje, kursus dėsto tarptautinis fakultetas, parengtas aukščiausių pasaulio institucijų. Visose klasėse yra labai skirtingos studentų organizacijos. MIM kandidatai ketina studijuoti vokiečių arba kitą užsienio kalbą. Visi studentai yra raginami praleisti laiką užsienyje, jei įmanoma, vykdant projektus ir stažuotes.
 • Minkšti įgūdžiai, reikalingi aukšto augimo karjerai: ESMT mažo dydžio ir taikomo požiūrio dėka studentai gauna vertingą pristatymą ir komandinio darbo patirtį. Tolesniuose seminaruose daugiausia dėmesio skiriama konfliktų valdymui, diplomatiniam bendravimui, derybų modeliavimui ir kitiems įgūdžiams, kurie gali būti skirtumas tarp absolventų stagnacijos ar reklamos.

Priėmimo sąlygos

ESMT magistro valdymo programoje, studentams reikia:

 • Ankstesnis laipsnis (bent bakalauro ekvivalentas). Paraiškos taip pat bus priimamos nuo paskutiniojo mokslo metų studentų, laukiančių studijų baigimo.
 • Įrodymas apie stiprią kiekybinę galią įsiregistruoti kiekybiniame verslo sraute per ankstesnius kursinius darbus bakalauro studijų metu arba GMAT / GRE balų.
 • Norint užsiregistruoti Innovative Management sraute, studentams, turintiems bet kurios disciplinos laipsnį ir puikių kvalifikacijų kviečiami kreiptis.
 • Geriausia, kad ne ilgiau kaip 18 mėnesių patirties magistro darbe
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (TOEFL mažiausiai 95 arba lygiavertis už ne gimtoji kalba). Mūsų kodas yra 8707.
 • Užpildyta paraiška, įskaitant esė ir rekomendacijas
 • Galutinė priėmimo interviu per "Skype"

ESMT MIM finansavimas

ESMT magistro vadyba yra puiki investicija į jūsų ateitį. Dauguma studentų finansuoja savo studijas, naudodamiesi taupymo, tėvų palaikymu ir paskolomis.

ESMT turi ribotus stipendijų fondus geriausiems pareiškėjams, atsižvelgdamas į nuopelnus.

Tėvams, prašome apsilankyti mūsų puslapyje, norėdami gauti daugiau informacijos apie finansavimo galimybes.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta July 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
25,000 EUR
Mokymas apima visus seminarus, pasirinktas mokymo medžiagas, orientavimą ir karjeros paramą.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

ESMT Master's in Management

ESMT Berlin's MIM Program (Master's of Management)