Studijuokite maisto sistemas, kultūrą ir politiką Niujorke

Pirmojoje magistro studijų programoje, skirtoje maisto stipendijoms, maisto studijos NYU „Steinhardt“ naudojami humanitarinių ir socialinių mokslų metodai ir ruošiama analizuoti dabartinę Amerikos maisto sistemą, jos pasaulinius ryšius ir vietines alternatyvas. Išnagrinėsite kultūrinį, politinį, ekonominį, aplinkos ir geografinį požiūrį į maistą vietiniame, miesto ir globaliame kontekste.

Ši 40 kreditų menų magistrantūros programa reikalauja 19 kreditų privalomo kursinio darbo, apimančio maisto sistemas, kultūrą ir politiką, taip pat mokslinių tyrimų komponentą. Be šių reikalavimų, galite pasiimti 21 kreditą specializacijos moduliuose (politika / gynimas, verslas / socialinis verslumas, žiniasklaida / kultūrinė analizė), leisdami gilintis į savo pomėgius.

Mūsų misija yra ištirti būdus, kaip individai, bendruomenės ir visuomenės gamina, platina ir vartoja maistą. Miestai, esantys žmonių srautų centre, gamina ir žiniasklaidos produktus, yra pagrindinė mūsų tyrimų vieta.

Kodėl NYU maisto studijos?

 • Mokykis iš geriausio. Mūsų fakultetas, žymūs savo srities lyderiai, moko ir konsultuoja studentus, aktyviai vykdydami tyrimus, kad išliktų įsitraukę.
 • Gaukite viešai neatskleistą informaciją. Prisijungę studentai studijuoja pas maisto specialistus, kurie tarnauja kaip pagalbininkai ir kviestiniai lektoriai, ir yra laukiami maisto gamybos įmonių, ne pelno siekiančių maisto organizacijų, leidėjų, viešųjų ryšių ir rinkodaros firmų, žurnalų, maisto platintojų, maisto gamintojų ir švietimo įstaigų.
 • Studijuoti užsienyje. Mes siūlome pasaulinius kursinius ir studijų programą tokiose vietose kaip Paryžius, Honkongas, Puerto Rikas ir Puebla, kad studentai įgytų svaiginančią patirtį tarptautiniame kontekste.
 • Būk iššūkis. Studentai mokosi patyrę, dalyvaudami pagrindiniuose ir specializacijos kursuose, taip pat tarpdalykiniuose pasirenkamuosiuose dalykuose per Steinhardtą, Sterno verslo mokyklą, Wagnerio viešųjų paslaugų mokyklą, menų ir mokslų pakopą arba Tischo menų mokyklą.
 • Pirmyn. Mes padedame susidomėjusiems studentams susirasti stažuočių daugybėje galimų įdarbinimo vietų ir išdėstome juos tokiose vietose, kur jie galėtų įgyti naujų įgūdžių ir bendradarbiauti su potencialiais darbdaviais.
 • Įgyti praktinių įgūdžių. Programa pabrėžia kritinio mąstymo ir tyrimų plėtrą, kuris paruošia studentus situacijoms, su kuriomis jie susidurs profesijoje.

Ką mokysi

 • Kaip pritaikyti tarpdisciplininį požiūrį į maisto sistemos kultūrinių, politinių ir ekonominių aspektų supratimą.
 • Kaip pademonstruoti savo žinias aptarti sklandžius klausimus, susijusius su maisto suverenitetu, tvarumu, etika ir kultūra.
 • Kaip įvertinti politiką, formuojančią maisto kraštovaizdį, sprendžiant teisingumo ir kultūros vertybių išsaugojimo klausimus?

Pasiruoškite karjerai:

 • Politika ir gynimas
 • Žiniasklaidos, socialinė ir kultūrinė analizė
 • Akademijos ir moksliniai tyrimai
 • Verslas ir socialinis verslumas
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,795 USD
Mokestis už tašką / kreditą 2019-20 mokslo metais
Deadline
Vas. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020
End Date

Alumni share their experience of the NYU Steinhardt Food Studies program

Domingo Pinero Intersession Program in Mexico