Maisto mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Maisto mokslo ir inžinerijos magistras

59251_pexels-photo-264537.jpeg

"ISA Lille" siūlo "Maisto mokslo" magistro laipsnį, mokomą anglų arba prancūzų kalbomis, tvaraus maisto produktų valdymo, kokybės, saugos ir pramonės aplinkoje.

Šios programos tikslas - apmokyti būsimus maisto pramonės vadovus, kad galėtume susidoroti su šio sektoriaus poveikiu aplinkai globalizacijos sąlygomis.

Mūsų maisto mokslų programa sujungia teoriją ir praktiką per apsilankymus vietoje, studijų keliones, eksperimentus su maisto technologijomis, rimtus žaidimus, tyrimus ir pramoninius projektus bei profesionalius panardinimus.

Be to, "ISA Lille" moksleiviai praleidžia 40 proc. Laiko praleidę profesinę patirtį. Ši patirtis apima pramoninių projektų arba stažuočių organizavimą įmonėse arba mokslinių tyrimų laboratorijose Prancūzijoje ir užsienyje.

Kurso tikslai

Pagrindinis šio didelio masto tikslas yra suteikti studentams:

  • tarptautinis požiūris į maisto saugos taisykles ir standartus, pabrėžiant vietinius ir tarptautinius ypatumus
  • įrankiai, skirti padėti maisto pramonės įmonėms kurti sistemas (RVASVT, BRC, IFS, SQF, ISO 22000, FSSC 22000, ISO 14001 ir ISO 9001) ir atlikti auditą (pasirengimas vidaus auditorių sertifikavimo egzaminui)
  • apžvalga įmonių išteklių planavimo sistemų teorijų, koncepcijų ir metodikų
  • praktinis požiūris į maisto pramonės valdymą pasitelkiant sektoriaus profesionalų paskaitas ir seminarus
  • projektų valdymo būdai tarptautiniu mastu, daugiakultūriniai darbuotojai

Stažuotės

Aktyvus mokymosi metodas grindžiamas praktiniu darbu laboratorijose, atvejo studijose, pramoniniuose projektuose ir stažuotėse įmonėse. Kaip ir visos ISA programos (bakalauro ir magistro), visi studentai turės keletą profesionalių patirties.

Projektų valdymas ir tarpkultūrinė veikla leidžia studentams ugdyti sugebėjimus dirbti komandoje ir sustiprinti skersinius įgūdžius.

Pramoniniai projektai: šie grupiniai projektai turi būti vykdomi per dvejus programos metus. Studentai sprendžia specifinius pramonės ar mokslinių tyrimų klausimus

Mitybos mokslų stažuotės: ši individuali profesinė patirtis reikalinga pirmaisiais metais (2-3 mėnesiai) ir antriems metams (6 mėnesiams), bendrovėje ar laboratorijoje, Prancūzijoje ar užsienyje. Maisto mokslas Praktika yra laipsniškas procesas, kurio tikslas - suteikti studento atsakomybę.

Karjera

"ISA Lille" suteikia jums galimybę palaikyti ryšį su daugiau nei 200 kompanijų ir sukurti savo tinklą stažuotėms ir būsimoms darbo vietoms.

Kiekvienais metais "ISA Lille" organizuoja "Company" ir "Career Day". Šis renginys suteikia studentams galimybę susikurti savo tinklą, susitinkant su pramonės atstovais ir partnerių įmonėmis.

85% ISA maisto mokslo absolventų dirba per 6 mėnesius nuo studijų pabaigos ir gauna įvairias darbo vietas gamybos, tiekimo grandinėje, R

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ISA Lille is a French Graduate School of Agriculture and Bioengineering offering undergraduate courses and master’s programs specializing in Agricultural Science, Food Science, Environmental Science a ... Skaityti daugiau

ISA Lille is a French Graduate School of Agriculture and Bioengineering offering undergraduate courses and master’s programs specializing in Agricultural Science, Food Science, Environmental Science and Economics, Marketing & Management, both in French and in English. Skaityti mažiau