Maisto pramonės augalų ir mašinų inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

  • Tipas: magistrantūros studijų kursas
  • Trukmė: 2 metai
  • Klasė: LM-33 - mechanikos inžinerijos magistro laipsnis
  • Kreditai: 120
  • Prieiga: nemokamai

Mokslo magistras augalų inžinerijos ir maisto pramonės mašinose yra skirtas kaip konkretūs tikslai:

  • sukurti skaičiaus, turinčio tvirtą preparatą tose srityse, kurios apibūdina maisto pramonės mašinų projektavimą, maisto pramonės projektavimą ir valdymą bei maisto gamybos procesų valdymą;
  • papildomas dėmesys pakuotės gilinimui ir jo tvarumui, modeliavimo modeliai, skirti remti maisto pramonės įmonių projektavimą ir valdymą bei su maisto sektoriumi susijusi veikla.

Magistro laipsnio švietimo kelias susideda iš pirmųjų metų, skirtų maisto pramonės mokslo disciplinų sektoriams, pavyzdžiui: maisto higiena, žemės ūkio mikrobiologija, maisto mokslas ir technologijos. Tai padėtų gilinti pagrindines žinias apie maisto pramonę, kuri nėra būdinga trijų metų inžinerijos absolventui, kad būtų tinkamai atsižvelgta į specializuotesnių ir taikomiausių kitų metų turinį.

Pirmuosius metus baigia kursai, kuriuose dalyvauja maisto pramonės įmonės, bendrosios įrangos ir maisto pramonės paslaugos, taip pat šilumos ir masinio mainų kursai.

Antraisiais metais teikiama bendra mokymo programa, susijusi su temomis ir susijusiais sektoriais, kursuose siekiama sukurti, automatizuoti ir valdyti gamybą, siekiant ištirti konkrečius klausimus ir suteikti absolventams tinkamą pasirengimą jo darbui atlikti. būsimas darbas arba gilinti mokymą doktorantūros ir magistrantūros kursuose.

Kursas baigiamas su pasirinkta veikla ir kita veikla su galimybe dirbti laboratorijose praktinei patirčiai ir stažuotis sektoriaus įmonėse. Taip pat bus išbandytas anglų kalbos mokėjimas, siekiant užtikrinti, kad studentai turėtų pakankamai žinių prieš patekdami į darbo pasaulį.

Baigiamajame magistro darbe paliekama daug erdvės, kur studentas turi dėti daug pastangų, kad parengtų aukšto lygio techninį ir mokslinį turinį.

Todėl, kad Parmoje

Šio mechanikos inžinerijos magistro kurso sukūrimas yra skirtas geriausiai įsisavinti sektoriaus, pvz., Maisto pramonės, ypatumus, kurie apima labai tarpdisciplininius aspektus, kuriuos sunku prilyginti konkrečioms mechanikos inžinerijos kryptims.

Maisto pramonės technologiniai pokyčiai įpareigoja sektoriaus inžinerines ir inžinerines įmones sukurti specialius kvalifikacijos kėlimo kursus arba pasiūlyti magistrantų mokymą, kad būtų užpildytos technologijų, mikrobiologijos ir maisto chemijos spragos. Kurso tikslas - suteikti jums visapusišką supratimą apie niekada nesusijusius maisto pramonės aspektus, kurie leis Jums tiesiogiai patekti į maisto pramonės gamybinę struktūrą. Per pirmuosius laipsnio metus turite galimybę susirasti darbą 100% (galutinis darbo lygis Istat - darbo jėgos - AlmaLaurea).

Šis skaičius yra net geresnis nei šalies vidurkis mechanikos inžinerijoje (šalies vidurkis 73,7%)

Kas jums teks po baigimo

Maisto pramonės mašinų ir mašinų absolventų, mechanikų inžinierius rasite darbą mechaninėse ir elektromechaninėse pramonės šakose, įmonėse ir įstaigose energijos gamybos ir konversijos įmonėse, gamyklos inžinerijos įmonėse, automatikos ir robotų pramonėje, įmonėse gamybos, montavimo ir bandymų, techninės priežiūros ir valdymo mašinų, gamybos linijų ir padalinių bei sudėtingų sistemų gamyba.

Pagrindinės funkcijos, kurias galėsite atlikti, bus maisto gamybos valdymas, maisto pramonės mašinų ir įrenginių projektavimas, maisto gamybos planavimas ir programavimas, sudėtingų sistemų valdymas, projektų valdymas, atsižvelgiant į maisto gamyklų užsakymų valdymą, pagalba kompleksinių maisto produktų pardavimas ir maisto produktų pakuočių projektavimas bei tikrinimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Skaityti mažiau
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Daugiau Mažiau