Tarptautinio verslo administravimo magistro laipsnis, kurio specializacija yra kibernetinio saugumo verslo vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kibernetinio saugumo verslo vadyba

„Numatoma, kad pasaulinė kibernetinio saugumo rinka nuo 2024 m. Išaugs nuo dabartinės daugiau nei 120 milijardų dolerių iki daugiau nei 300 milijardų dolerių.“

Kodėl kibernetinio saugumo verslo valdymas?

Atlikus išsamius rinkos tyrimus ir IT specialistų, dėstytojų ir verslo atstovų atsiliepimus, buvo nustatytas didžiulis techninio kibernetinio saugumo darbuotojų, turinčių reikiamus verslo įgūdžius, norint pereiti į vadybinius vaidmenis, trūkumas. Šių įgūdžių turinčių asmenų karjeros galimybės yra didžiulės ir sparčiai plečiasi.

Kodėl Šveicarija?

Patogioje vietoje, šalia kompanijos būstinės, pasaulio skaitmeninio saugumo lyderiui, AUS yra išskirtinėje padėtyje, suteikiančioje studentams galimybę naudotis aukščiausio lygio profesoriais, stažuotėmis ir įmonių vizitais, kurių neprilygsta nė vienas kitas aukštojo mokslo institutas. Šis unikalus pasiūlymas padėjo AUS paversti aukso kibernetinio saugumo verslo valdymo standartu ir labai ieškomu studentams visame pasaulyje.

Kodėl AUS laipsnis

Mažos klasės

AUS įsipareigojimas dėl didžiausios studentų patirties apima reikiamą dėstytojų skaičių, kad būtų užtikrintas mažas klasės dydis ir tolesnė asmeninė pagalba studentams klasėje ir už jos ribų. Nedidelės klasės užtikrina visišką bendravimą su besimokančiu profesoriumi, taip pat su kolegomis iš įvairių profesinių ir kultūrinių sluoksnių.

Siuvami

AUS siūlo pritaikytą išsilavinimą su praktiniais ir teoriniais kursais, aktualiais šiandienos rinkai. Pirmenybę teikdami naujausiems verslo dalykams, labai motyvuoti ir ambicingi AUS darbuotojai ir administracija yra skirti akademiniam ir asmeniniam studentų tobulėjimui, glaudžiai bendradarbiaudami vienas su kitu, kad padėtų jiems pasiekti savo karjeros tikslus.

Realiojo pasaulio įžvalgos

Universitete ir už jo ribų, taip pat prieigai prie akademinių ir pramonės ekspertų, taip pat galima naudotis studijų programomis, sudarytomis remiantis dabartiniais tyrimais ir profesine praktika, kad būtų galima maksimaliai padidinti jūsų karjerą, ir prieiga prie įvairių duomenų bazių, tokių kaip EBSCO, „ProQuest“, „Financial Times“ ir kitos paslaugos.

Praktinis ir aktualus

Karjeros organizacija, jungianti teoriją su praktine patirtimi, AUS yra pasirengusi mokyti ir tobulinti savo studentus, suteikdama jiems galimybę pasirinkti jiems tinkamiausią karjeros kelią.

Tinklas

Tarptautinė, daugiakultūrėje aplinkoje, įsikūrusi Šveicarijoje, AUS yra vienas iš pirmaujančių Šveicarijos verslo universitetų, esančių La Tour-de-Peilz mieste prie gražių Ženevos ežero krantų, ir jam suteikiama privilegija turėti tokias patinkančias pasaulines korporacijas ir organizacijas kaip Nestlé, Hublot, Jungtinių Tautų ir Tarptautinio olimpinio komiteto, lengvai pasiekiamo atstumo nuo universiteto miestelio.

Pripažinimas

Tarptautiniu mastu pripažintų ir stiprių vietos organizacijų palaikoma AUS suteikia studentams kokybišką išsilavinimą. Universitetą pripažino kelios akreditacijos įstaigos, įskaitant JAV įsikūrusią Tarptautinę verslo mokymo akreditacijos tarybą (IACBE) ir Europos verslo mokymo tarybą (ECBE). Ji taip pat priklauso Šveicarijos ir Amerikos prekybos rūmams, Fédération Suisse des Ecoles Privées (FSEP), Association Vaudoise des Ecoles Privées (AVDEP), taip pat „Promove“.

Ką sužinosite

Kodėl AUS?

2019 m. Rugsėjį pradėjusi vykdyti tris naujas programas, AUS užpildys spragą tarp techninės ir vadybos patirties. „AUS“ pripažįstame, kad kibernetinis saugumas nėra tik techninė problema. Tai yra verslo problema. IT, politika, teisiniai, pardavimų, žmogiškieji ištekliai ir įmonių valdymas turi veikti kartu. Norėdami puoselėti tokią įsitraukimo atmosferą ir iš tikrųjų didinti organizacijos vertę, IT ekspertai turi išmokti vadybos įgūdžių, reikalingų efektyviam sąsajos palaikymui visoje organizacijoje. Pripažindamas šių įgūdžių poreikį rinkoje, AUS sukūrė holistinį požiūrį į rytojaus lyderių švietimą kibernetinio saugumo operacijų ir valdymo srityse.

Visuose kursuose dėstomi AUS profesoriai, kurie yra žymūs lyderiai kibernetinio saugumo, „blockchain“ technologijos ir verslo valdymo srityse. Mokymo programą sudaro nuolat tobulėjančios teorijos ir realaus pasaulio praktiniai pavyzdžiai. Stažuotės yra būtinos kandidatams į bakalaurus ir magistrus kiekvienų mokslo metų pavasario ketvirtyje.

Būdami AUS, įgysite reikiamų įgūdžių, kad paspartintumėte savo valdymo karjerą kibernetinio saugumo srityje. Remdamiesi pažangiausia verslo teorija, išmoksite parduoti savo idėjas, kurdami, įgyvendindami ir prižiūrėdami organizacijos kibernetinio saugumo struktūrą. Taikydami teoriją realaus pasaulio scenarijuose, įvykdysite keletą praktinių tikslų, tokių kaip saugos strategijos sukūrimas, apjungiantis valdymą, atitikimą ir technologijos požiūrį. Be to, įgysite papildomų žinių apie organizacines struktūras, komunikaciją, operacinius verslo procesus ir kibernetinio saugumo politikos teisinę bazę.

Modulio / modulio pavyzdžiai:
 • Bendravimas, problemų sprendimas ir vadovavimas kibernetiniam saugumui
 • Kibernetinio saugumo valdymo pagrindai
 • Kibernetinio saugumo valdymas
 • Rizikos valdymas ir organizacinis atsparumas
 • Kibernetinio saugumo programos plėtra
 • Kibernetinis saugumas - kliento privatumo kaip konkurencinio pranašumo apsauga
 • Kibernetinis saugumas
Praktiniai tikslai:
 • Sukurti organizacijos kibernetinio saugumo programą.
 • Sukurkite organizacijos kibernetinio saugumo politiką.
 • Atlikite kibernetinio saugumo grėsmės analizę, įskaitant pažeidžiamumo vertinimą, ir kartu sukurkite organizacijos rizikos valdymo metodą.
 • Suformuokite ir įgyvendinkite reagavimo į kibernetinius incidentus procedūras, paremtas geriausia valdymo praktika.

Pirmiau minėti tikslai atsižvelgia į specifinius reikalavimus tiek vyriausybės subjektams, tiek privataus sektoriaus organizacijoms.

Norėdami gauti laipsnį, studentai turės atlikti:
 • 13 pagrindinių modulių / kursų
 • 8 specialistų moduliai / kursai
 • Praktika
 • Disertacija

Modulius / kursus pasirenka administracija, atsižvelgdama į studentų prašymus ir fakulteto prieinamumą, ir jie apima tokias temas kaip finansai, ekonomika, vadyba, teisė ir rinkodaros principai.

Akademinis kalendorius

Šiuo laikotarpiu mokslo metai paprastai prasideda rugsėjį ir baigiasi liepą trimis akademinėmis kadencijomis (rudenį, žiemą ir pavasarį). Kiekvieną semestrą sudaro vienuolika studijų savaičių ir viena egzaminų savaitė. Egzaminų laikotarpiai paprastai būna kiekvieno semestro viduryje ir pabaigoje. Atostogų laikotarpiai paprastai būna gruodį ir pavasarį. Ilgoji vasaros pertrauka yra liepa / rugpjūtis.

Terminų datos

Rudens terminas
 • Kursai: rugsėjis - gruodis
 • Atostogos: žiemos pertrauka: 4 savaitės
Žiemos terminas
 • Kursai: sausis - kovas
 • Atostogos: pavasario atostogos: 3 savaitės
Pavasario terminas
 • Kursai: balandžio - liepos mėn
 • Atostogos: vasaros atostogos: 12 savaičių

Magistro laipsnio reikalavimai

ABA MIBA laipsnis suteikiamas tik įvykdžius šiuos reikalavimus:

 • Akademinių kreditų reikalavimai;
 • Akademinių veiklos rezultatų reikalavimai (Kaupiamasis GPA 3.0. Punktas);
 • Lankomumo ir rezidavimo reikalavimai.

Be to, visos neapmokėtos sąskaitos turi būti atsiskaitytos su administracija prieš baigiant studijas.

Kreditų perdavimas

Perkėlimo kreditai gali būti priimami iš kitų pripažintų kolegijų ir universitetų tiems kursams, kurie taikomi AUS programoms. Aukštojo mokslo laipsnio (AP) kreditai, gauti vidurinėje mokykloje, gali būti taikomi bakalauro programai. Pervedimo kreditai gali būti suteikiami tik už C (75%) ar aukštesnį pažymį. Visi abiturientai, turintys AUS, privalo įvykdyti bent pusę savo akademinio kreditų reikalavimo.

Kaip taikyti

American University in Switzerland išnagrinės visas užpildytas paraiškas ir susisieks su pareiškėjais per pagrįstą laiką, kai tik bus priimtas sprendimas. Tačiau priėmimas į AUS priklauso nuo riboto priėmimo atvejų skaičiaus; todėl įmanoma, kad ne visi kvalifikuoti kandidatai visada priimami.

Visi kandidatai privalo įrodyti puikius akademinius įrašus, rodančius apie jų sėkmės galimybes tam tikroje studijų srityje, ir atlikti šias AUS priėmimo procedūras.

Patekimo reikalavimai

Norint įstoti į magistro programą, reikia baigti ir baigti pripažintą bakalauro programą. AUS gali pareikalauti, kad studentai, neturintys verslo bakalauro laipsnio ar turintys akademinį iššūkį, organizuotų papildomus bakalauro lygio kursus. Ne Amerikos aukštųjų mokyklų absolventai turi sugebėti patvirtinti, kad jų laipsnis yra lygus pripažintam bakalauro laipsniui. Visiems įrašams reikalingi patvirtinti vertimai anglų kalba, o ne anglų kalba.

Prieš įstojant į magistrantūros programą, rekomenduojama ne trumpesnė kaip šešių mėnesių darbo ne visą darbo dieną arba vienerių metų ne visą darbo dieną darbo patirtis. Vieną iš rekomendacinių laiškų turi pateikti darbdavys arba vadovas.

Absolventų vadybos priėmimo testas (GMAT) yra rekomenduojamas, bet nereikalaujamas absolventams.

Priėmimo sąlygos

Bendrieji reikalavimai visiems pareiškėjams apima užpildytą paraiškos formą ir mokėtinus mokesčius, be toliau išvardytų dokumentų. Pareiškėjas turėtų užtikrinti, kad šie dokumentai būtų laiku išsiųsti AUS prieš pradedant studijų kursą.

 • Prašyti paraiškos formą
 • Pateikite užpildytą ir pasirašytą paraiškos formą
 • Nuotraukos: Šeši (6) paso dydžio nuotraukos turi būti pridėtos prie paraiškos formos, kuri pateikiama AUS. Daugumą šių nuotraukų reikalauja vietos valdžios institucijos ir studentų vizos.
 • Rekomendacijos: Du (2) konfidencialūs instruktorių ar darbdavių, kurie yra susipažinę su ankstesniais pareiškėjo darbais, rekomendaciniai laiškai turi būti siunčiami tiesiai į AUS. Patvirtinti vertimai taip pat turi būti pateikti visomis raidėmis, kurios nėra anglų kalba.
 • Gyvenimo aprašymas arba CV: Trumpas rašytinis pareiškėjo pranašumų ir laimėjimų aprašymas. Įtraukite asmeninius duomenis, išsilavinimą, darbo patirtį, kitas kvalifikacijas ir karjeros lūkesčius.
 • Nuorašai: Kandidatai privalo pateikti oficialius nuorašus apie visą taikomą akademinį darbą, atliktą vidurinio ar universitetinio lygio įstaigose per pastaruosius penkerius (5) metus. Institucijos stenogramas turi tiesiogiai siųsti AUS. Patvirtinti vertimai taip pat turi būti pateikti visiems dokumentams ne anglų kalba.
 • Motyvacinis laiškas: esė ar motyvacinis laiškas turėtų būti ne trumpesnis kaip 500 žodžių. Jūs turėtumėte papasakoti savo akademinės raidos istoriją ir bet kokią kitą darbo patirtį, kurią turite turėdami pasakojimą apie pirmą asmenį. Turėtumėte paaiškinti savo taikymo priežastis ir tai, kaip tikitės, kad AUS dar labiau pagerins jūsų dabartinius karjeros tikslus.
 • Kalbos mokėjimas: Paprastai mokėjimas bus pripažintas, jei studentai įvykdė bet kurią iš šių sąlygų:
  • a. Dalyvauti bent trejus pastaruosius visus studijų metus įstaigoje, kurioje vienintelė mokymo kalba yra anglų kalba.
  • b. Tarptautinio bakalaureato (IB) standartinio ar aukštesnio lygio įgijimas.
 • Jei nė viena iš šių sąlygų netaikoma, anglų kalbos mokėjimas turi būti įrodytas gavus reikiamą balą pagal vieną iš šių sąlygų:
 • Ne mažiau kaip 550 balų anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL).
 • Ne mažiau kaip 6,0 balų tarptautinėje anglų kalbos testų sistemoje (IELTS).
 • Paraiškoje turi būti visi šie punktai, kad būtų galima dalyvauti priėmimo procese.
Paraiškų pateikimo terminai

AUS veikia pagal nuolatinį priėmimo principą, pagal kurį reikalaujama, kad užpildytą paraiškos medžiagą, taip pat visą akademinę informaciją ir reikiamą mokestį AUS gautų likus ne mažiau kaip 10 savaičių iki kadencijos pradžios. Jei priimsite, gausite oficialų priėmimo laišką ir kvietimą atvykti. Šiuo metu jums taip pat bus pranešta apie bet kokią papildomą informaciją, kuri turėtų būti pateikta norint užpildyti jūsų bylą. Mokėjimo ir mokėtinų mokesčių grafikas yra nurodytas Pasiūlymo laiške, išsiųstame kartu su Priėmimo raštu.

Mokestis už mokslą

 • Registracijos mokestis: 3500 CHF
 • Mokestis už mokslą: 30 500 CHF
 • Iš viso: 34 000 CHF

* Visos kainos nurodytos Šveicarijos frankais (CHF)

* Studijos ir rinkliavos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo

Studentai turėtų tikėtis keleto papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą ir turės būti apskaitomos atskirai. Papildomos išlaidos gali apimti:

 • Sveikatos draudimas
 • Apgyvendinimas
 • Transportas
 • Socialinė veikla / kelionės
 • Kopijavimo išlaidos

Visi mokesčiai yra nurodyti Šveicarijos frankais (CHF). Kadangi AUS - American University in Switzerland yra privati įstaiga, visi studentai moka vienodus mokesčius, nepriklausomai nuo pilietybės. Mokesčiai laikas nuo laiko yra peržiūrimi ir gali keistis nuo išvardytų.

Universitetas pasilieka teisę prireikus atlikti pakeitimus ar pakeitimus.

Kaip mokėti

Prašymo ir registracijos mokesčiai turi būti sumokėti prieš pateikiant prašymą vizai. Mokestis už mokslą turi būti sumokėtas likus ne mažiau kaip dviem savaitėms iki akademinės programos pradžios dienos. Jei mokėjimas nebus atliktas, jūs negalite registruotis ir pradėti užsiėmimų, kol nebus sumokėtas. Mokėjimai gali būti atlikti banko pavedimu arba asmeniškai. Studentas nebus visiškai registruotas, kol nebus gautas visas mokėjimas. Mokėjimas ir paslaugos gali būti atšauktos nesumokėjus.

Grąžinimo politika

Jei pradedate studijų programą ir norite pasitraukti, turite apie tai raštu informuoti administraciją. Grąžinamos lėšos bus vykdomos vadovaujantis mūsų lėšų grąžinimo politika.

Pastaba: šis procesas gali užtrukti keletą mėnesių.

Stipendijos

AUS siūlo daugybę stipendijų ir stipendijų, kad padėtų jums mokytis. Daugiau informacijos galite gauti tiesiogiai iš mūsų administracijos komandos.

Karjeros galimybės

AUS mokymo metodas ir patirtis už klasės ribų užtikrins, kad absolventai bus pasirengę rytojaus verslo pasauliui. Atsižvelgiant į pasirinktą mokymo programą ir kursinį darbą, absolventai gali stengtis žengti šiais verslo keliais:

 • Verslo savininkas: suprasdamas riziką ir pranašumus, verslo savininkas tarnauja kaip pagrindinis sprendimus priimantis asmuo, sukuriantis pasitikėjimą priimant tinkamus sprendimus ir racionaliai mąstant; ir verslo veiklos, biudžeto ir išteklių kontrolę.
 • Operacinės rizikos valdytojas: įvertina visas operacijas, kad nustatytų riziką ir naudą versle, profesionalus vadybininkas, galintis efektyviai bendrauti ir daryti įtaką pagrindiniams sprendimų priėmėjams.
 • Finansų vadybininkas: skaičių ekspertas, kuris gali tvarkyti verslo knygas ir gali analizuoti bei prognozuoti aukštesnės vadovybės ir sprendimų priėmėjų labui.
 • Verslo plėtros vadovas: Vizionierius, galintis sutelkti dėmesį į apskaitos tvarkymą, kurti verslo planus ir santykius, kad užtikrintų maksimalų verslo operacijų efektyvumą ir augimą.
 • Vyresnysis produktų rinkos vadybininkas: Įgyvendina rinkodaros strategijas, siekdamas padidinti viešųjų ryšių galimybes ir tokias rinkodaros priemones kaip skaitmeninė ir tradicinė žiniasklaida.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful sho ... Skaityti daugiau

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful shores of Lake Geneva close to the Olympic Capital Lausanne, and Geneva, the center for diplomacy. Throughout its 45-year history, AUS has prepared international business students with the knowledge, tools, and training of today to be a positive contributor to the general management of any business organization of tomorrow. Offering tailored education in an international and multicultural environment, with practical and theoretical courses, which are relevant for today’s market, AUS has a new, dynamic and ambitious staff providing a personal approach – both in the classroom and outside of the school – for all students. Skaityti mažiau
„La Tour-de-Peilz“