Prašymai dėl 2017 m. Yra uždaryti . Miestų magistro magistras yra daugiadisciplininis magistro laipsnis, įskaitant kursus "Planavimas", "Politikos studijos", "Sociologija ir istorija". Laipsnis yra mokslinius tyrimus orientuotą ir tinka studentams, kuriomis siekiama plėtoti ir įtvirtinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, karjeros dalyvauja tyrimus akademinių, NVO, tarptautinių institucijų ir vyriausybės aplinkoje. Dauguma dėstytojų dalyvauja abu tvirtą akademinėje ir aktyvistas patirtį ir laipsnis dėmesys konkrečiau aplink klausimais miestų politikos ir valdymo, vietos demokratijos ir teisingumo, procesams ir politikoje politikos formavimo miestuose pietuose.

Privalumai programos

  • Tarpdisciplininį mokymą požiūris sudėtingus objektus, pavyzdžiui, miestų ir dinamika
  • Stiprus mokymo mokslinių tyrimų srityje, su link aktualiais politiniais klausimais orientacijos miestų Pietų / Pietų Afrikos miestų

Gyvenimo metmenys / moduliai mokomi

  • Miestai pietuose
  • Bendrijos dalyvavimas miesto valdymo: teorijos, diskursai ir praktikos
  • Demokratinė teorija
  • Tyrimo metodai ir kompiuteriniai grafiniai įgūdžiai
  • Pasirenkamasis: socialiniai judėjimai narė ir smurtas; Miestų Pietų Afrikos priėmimas; Savivaldybės planavimas; Būstas teorijos, politika ir praktika.

Pabaigos datos

2018 m. Spalio 31 d

TRUKMĖ

Trukmė, pvz., F / T arba P / T pagal tyrimus arba kursinių tyrimų ir tt 1 metai visą darbo dieną, 2 metai neakivaizdinis. Savaitės kursai (be bloko leidimo nei vakaro klases. Kursinis darbas (50%), tyrimas (50%)

Karjera

Moksliniai tyrimai akademikoje (doktorantūra); nevyriausybinėse organizacijose, pasaulinėse arba vyriausybinėse institucijose (politikos kūrimui ar propagavimui)

Patekimo į rinką reikalavimai

Garbės laipsnį planavimo / plėtros / socialinių mokslų disciplinos; Vidutiniai pagyrimai viršija 65%. Stiprus motyvacinis laiškas su akivaizdžiu susidomėjimu moksliniais tyrimais.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 16 daugiau kursų University of the Witwatersrand »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications for 2017 are now closed
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for 2017 are now closed
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for 2017 are now closed
End Date