Master of Business Administration

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BYU MBA programa yra daugiausia finansuojama iš Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pastarųjų dienų. Mūsų Bažnyčios vadovai nori sukurti ateities lyderių. Jų rėmimo sukuria unikalų įsipareigojimus ir galimybes. Be gaminti neįvykdyti absolventų Noejošs pirmaujančių korporacijų, mes siekiame anksto visame pasaulyje misiją Bažnyčioje, kuri yra geriau gyvena mokant ir taikymo Jėzaus Kristaus Evangeliją. Mes tikime, kad visame pasaulyje bendraminčių verslo lyderiai plėtros nauda Bažnyčiai ir pasauliui. Be to, mes nustatėme, kad vadovai apšviesti Evangelijos tiesas ir skatina dalytis jų yra efektyvesnė išimtinai profesiniais sąlygomis.

Be to, mūsų unikalią misiją, mes pasiūlyti išskirtinę valdymo mokslo aukščiausios vertės. BYU yra žinomas dėl savo žemos MBA studijas. Taip pat pripažįstama, tačiau aukštos kokybės savo MBA programą. Aukštos kokybės ir nebrangias derinys varoma mus į verslo mokyklos reitingus, kurie orientuoti į vertę viršų - štai ką jūs gaunate už tai, ką investuoti. Pagal šią priemonę, manome, kad BYU MBA programa yra vienas geriausių pasaulyje.

Gyvenimo

Marriott MBA programa suteikia išsamią valdymo išsilavinimą, rengia studentų profesinės valdymo ir vadovaujančiose pareigose. Programos turinio atskleidžia mokinių pagrindinio valdymo disciplinas, tada sustiprina šių praktinių lauko tyrimas projektų principus - interaktyvus požiūris į vadybą švietimo, kuris jungiasi žinių patirtį.

Kiekvienos MBZ pagrindinis parengti studentus sustingimas, kad atitiktų realaus pasaulio valdymo scenarijus reikalauja su originalumu ir išradimai. Studentai atostogų Marriott mokyklos sugebėtų paveikti labai pokyčių pasaulio rinkoje, gebėjimą mąstyti apie savo ir stiprų jausmą savo atsakomybę bendruomenei ir visam pasauliui.

Norėdami gauti universalus ir novatoriškas verslo įgūdžiai, studentai dalyvauti integruotos mokymo, kuris siūlo platų pagrindą verslo principus. Po to, kai reikalaujama kursai pagrindinių verslo sričių (finansų, marketingo, gamybos / operacijų ir organizacinė elgsena / žmogiškųjų išteklių) studentai gali sutelkti dėmesį į vieną iš kelių didžiųjų: Finansai, Marketingas, tiekimo grandinės valdymo, organizacinė elgsena / Žmogiškieji ištekliai, Produktų plėtros , arba daktaro (pareiškėjams, kurie nori įgauti daktaro laipsnį po MBA laipsnį). Ypatingas dėmesys padeda mokiniams įgyti žinių paskirtos srities pasirinkimas, numatančius atitinkamas įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo stažuotės ir saugią visą darbo laiką baigus MBA programą.

MBA Specialybių

  • Finansų
  • Prekyba
  • Tiekimo grandinės
  • Organizacinė elgsena / Žmogiškieji ištekliai
  • Produktų plėtros

MBA nepilnamečių

  • Verslumas
  • Tarptautinio verslo
  • Strategijos

Jungtinius mokslo laipsnius,

JD / MBA Jungtinis laipsnis

J. Rubenas Clark Law School ir Marriott vadybos mokykla patvirtino tvarką, pagal kurią kvalifikuotas studentai gali gauti jungtiniai laipsniai iš dviejų mokyklų per ketverius metus visą darbo laiką studijuojant. Studentai gali uždirbti Juris Doctor (JD) ir arba verslo administravimo magistras (MBA), Master Viešojo administravimo (MPA), arba Master Apskaita (MACC).

M BA / MS - Produktų plėtros programa
MBA įstojo su Mechaninė ir gamyba Inžinerija departamentų pasiūlyti bendrą programą Produktų plėtros (PD), todėl verslo administravimo magistro (MBA) ir magistro (MS) laipsnius. Programa trunka 3 metus vidutiniškai atlikti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pavadinta J. Willard ir Alice S. Marriott "," Marriott vadybos mokykla akcijas daug tų pačių vertybių, kurios pastatytas vienas iš sėkmingiausios pasaulio svetingumo companies.When įkūrimo jo įmonė 19 ... Skaityti daugiau

Pavadinta J. Willard ir Alice S. Marriott "," Marriott vadybos mokykla akcijas daug tų pačių vertybių, kurios pastatytas vienas iš sėkmingiausios pasaulio svetingumo companies.When įkūrimo jo įmonė 1927, p. Marriott sakė: "sėkmė niekada galutinis. " Mes laikomės šios dvasia skatinti inovacijas, stebi duomenis, ir pasisako už tobulumą. Misija Švietimas Norėdami pritraukti, plėtoti ir vieta vyrų ir moterų tikėjimo, pobūdį ir profesinių gebėjimų, kurie taps įžymūs lyderiai gali spręsti pokyčių dinamiška, pasaulio aplinką. Mokslo Norėdami iš anksto žinias remiantis stiprios konceptualus pagrindus, siekiant nustatyti ir išspręsti kritinius valdymo problemas, sutelkiant ypatingą dėmesį į pasaulio, technologijų ir verslo vairuotojams. Outreach Norėdami išplėsti valdymo mokslo palaiminimus nariai visame pasaulyje bažnyčia. Draugystė Norėdami sukurti draugų universitetų ir Bažnyčios visame pasaulyje per paslaugų profesinėse organizacijose ir bendradarbiauti vadybos mokslo programas. Mokykla Brigham Young universiteto kolegijos verslo tapo vadybos mokykla 1975. Mokykla buvo pavadinta Marriott Corporation "įkūrėjų J. Willard ir Alice S. Marriott 1988 metais. Marriott mokykloje yra įsikūręs N. Eldon Tanner Statyba, septynių aukštų, 120.000 kvadratinių pėdų, granito pastatas įsikūręs ant BYU universiteto ir Provo, Juta. Studentai Maždaug 1900 bakalauro studijų studentams ir antrosios pakopos studijų studentų 1100 yra įtraukti į "Marriott mokykloje. Beveik 75 procentų studentų yra dvikalbiai, apie 20 proc kalbėti trečioji kalba. Dauguma gyvena užsienyje. Mokykloje studijuoja apie 10 procentų užsienio studentams. Absolventai Mokykla turi beveik 44.000 absolventai. Daugiau nei 900 absolventai aktyviai patarti studentams paskirti savanorio globėją programą. Daugiau nei 500 absolventai ir draugai yra susiję su mokyklos patariamosios tarybos ir konkrečios programos lentos. Skaityti mažiau