Master of Science in Computer Science

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Master Of Science Computer Science (MCS) Programa yra sukurta siekiant kreiptis į platų asmenų. Programa subalansuoja teoriją su praktika, siūlo platų rinkinį tradicinių ir state-of-the-art kursus ir teikia būtiną lankstumą, kad tilptų studentus su įvairių sluoksnių, įskaitant kompiuterių specialistams, kurie nori išplėsti savo supratimą apie kompiuterių mokslo, taip pat kaip individai, kurių bakalauro laipsnių nėra kompiuterių mokslo, bet, kurie nori plėsti savo žinias kompiuterių. Programa taip pat suteikia foną būtina tęsti informatikos studijų doktorantūros lygio.

Programos tikslai

Pagrindinis tikslas Viso peržiūrėjimų anketa MCS programa yra suteikti giliai suprasti kompiuterių mokslo teorijos ir taikomųjų programų. Šia programa siekiama išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems: nustatyti ir išspręsti problemas specifinėse srityse, naudojant analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius; efektyviai bendrauti naudojant vaizdo, matematinis ir / ar kalbos įgūdžius žodžiu ir raštu pateikimo režimus; sukurti makro-Vision supratimą, kad pasaulis yra susijusių sistemų rinkinys ir kad problemų sprendimo kontekstus nėra atskirai; ir prisidėti prie tarpvalstybinio funkcinių grupių, įskaitant geografiškai nutolusių grupių.

Naršyti specializacijų

Tinklo

VIU įsteigė savo MCS į Networking teikti regiono lyderio įmonėms tinklų profesionalai. Kiekviena organizacija - ar tarptautinės korporacijos, ne pelno, ar valdžios įstaigos - Poreikių tinklų specialistams parengti, įgyvendinti ir palaikyti savo tinklus, kurie tapo neišvengiama verslo įrankis šiandienos pasaulyje visur ryšį. Kai kompiuteriniai tinklai žemyn, organizacijos prarasti pinigus, o įmonės tampa asocialių. Atsižvelgdama kvalifikuotus tinklų ekspertai, kurie gali atrodyti po šių tinklų yra labai svarbus įmonių augimą ir sėkmę!

Duomenų valdymas VIU įsteigė savo MCS duomenų valdymo teikti regiono pirmaujančių kompanijų su duomenų valdymo specialistams. Kiekviena organizacija - ar tarptautinė korporacija, ne pelno siekianti, ar vyriausybinė agentūra - turi duomenų bazių valdymo specialistams rengti, įgyvendinti ir palaikyti įmonių duomenų bazes ir kaupti duomenis iš įvairių šaltinių remti verslo tikslus. Tinklinė įmonių duomenų bazės yra labai esminiai verslo įrankiai Šiandieniniame pasaulyje visur ryšį. Įmonių duomenų bazės yra gyvybiškai svarbus organizacijos sėkmės ir augimo, ir jiems reikia nusimanančių specialistų su stačiu praktinių įgūdžių įgyvendinti, palaikyti ir užtikrinti jų.

Programų sistemų inžinerija Dauguma problemų, kad yra rasti programinės įrangos yra dėl to, žemos kokybės programine įranga. Be to, saugumo klausimai, kurie kyla daugelyje taikomųjų programų yra dėl jo blogo dizaino. Programinės įrangos inžinerija yra įvairių metodikų, kurios gali būti naudojamos sukurti aukštos kokybės programinę įrangą, kuri atitinka šiandienos poreikius dėl programinės įrangos kokybės metrikų tyrimas. Ši specializacija buvo sukurta siekiant suteikti pramonei programinės įrangos inžinerijos specialistai, kurie gali koncepciją, dizainą, įgyvendinti, testas, konfigūruoti, palaikyti ir valdyti programinę įrangą, kurie atitinka griežtus verslo reikalavimus šiandienos įmonėse.

Kibernetinė sauga Elektroninėje erdvėje tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, kaip sistemų, prietaisų, ir dalykėlių, kad mes naudojame darbe, namuose, kelyje tapo prijungtas prie interneto. Išmanieji telefonai leidžia mums siųsti ir gauti elektroninius laiškus, naršyti internete ir skambinti. Lustinės kortelės turi įterptųjų procesorių, atminties, ir kitas funkcijas, kurios leistų joms saugoti ir apdoroti duomenis. Smart elektros tinklai siūlo kintamą kainų ir integruoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Namai ir motorinės transporto priemonės taip pat tampa vis Interneto leido mums leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir / ar juos kontroliuoti. Dauguma organizacijų šiandien yra visiškai priklausoma nuo verslo tinklų, kurie yra prijungti prie interneto, kad jie galėtų bendrauti su savo verslo partneriais ir klientais. Pažeidimas į šių tarpusavyje subjektų saugumo gali sukelti didžiulių finansinių nuostolių, pažeidžia privatumą, ir net gyvenimo praradimo. Taigi, grėsmės elektroninėje erdvėje yra grėsmės pačią audinio mūsų visuomenėje.

Yra svarbu poreikis kibernetinio saugumo specialistai, siekiant apsaugoti mūsų elektroninėje erdvėje infrastruktūrą naudojant kelis gynybos mechanizmus. Viso peržiūrėjimų anketa kibernetinis saugumas specializacija buvo sukurta siekiant suteikti studentams su gyvybiškai žinių ir įgūdžių, reikalingų apsaugoti elektroninėje erdvėje infrastruktūros specialistų šioje srityje didėja.

Intelligent Systems Natūralios kalbos apdorojimas, mašina mokymo ir pažangios medžiagos buvo dislokuotos įvairiose srityse plėtoti pažangiąsias sistemas. Mašina mokymo buvo naudojamas kalbos atpažinimo, teksto ir interneto duomenų apdorojimo, robotų technika, autonominiu navigaciją, bioinformatikos ir duomenų gavybos. Ši specializacija skirta teikti organizacijas su profesionalais, kurie padės sukurti naujos kartos išmaniųjų dalykėlių. Ekspertinės sistemos, fuzzy metodai, neuroniniai grynieji architektūros, genetiniai algoritmai ir kelių agentas sistemos ir jų taikymas taip pat yra tiriamas.

Kompiuterių Animacijos ir žaidimų Kompiuterių animacija ir žaidimų yra didžiulė pramonė. Šiandien video žaidimai patiko žaidėjų įvairaus amžiaus ir išsilavinimo, o tėvai vis dažniau dalyvauja ir įsitikinkite, kad žaidimai suvaidino savo vaikus pagal amžių tinka. Pasak Entertainment Software Association (EKA), vidutinis žaidėjas yra 30 metų ir buvo žaisti 13 metų. Keturiasdešimt penki procentai žaidėjų yra moterys, o moterys 18 metų arba vyresni sudaro 31 proc žaidimas žaidžiantis gyventojų. Be to, 68 procentų žaidėjų yra suaugusiųjų, su 36 proc per 36 metų amžiaus. Kadangi šie statistiniai duomenys rodo, šiandien vaizdo žaidimų žaidėjai yra studentai, tėvai, ir seneliai. Pramogų programinės įrangos pramonė šiuo metu yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų Amerikos ekonomikai. Apskritai, kompiuterių ir vaizdo žaidimų pramonės įrangos, programinės įrangos ir periferinių pardavimai pasiekė 20.77 mlrd $ 2012. Iš šios sumos žaidimas turinio pardavimai sudarė 14,8 mlrd $, įskaitant 5,9 mlrd $ per pirkimus skaitmeninių žaidimų, skaitmeninės add-on turinį, programų mobiliesiems, prenumeratos ir socialinio tinklo žaidimą. Pramonė taip pat priduria, pelningas darbo vietas vietos ekonomikai su bendros vidutinės kompensacijos pasiekė $ 90,000. Kompiuterių ir žaidimų kompanijos tiesiogiai ir netiesiogiai dirba daugiau nei 120.000 žmonių 34 šalyse.

Animacijos yra labai dislokuoti pramogų pramonėje, bet ji taip pat dislokuoti kituose sektoriuose. Švietimo, jis naudojamas paaiškinti teorijas ir sąvokas, kad studentai labiau įtikinamai. Medicinos animacija turi daug įvairių programų, iš švietimo sistemos į demonstraciją prie duomenų surinkimo ir manipuliacijos. Medicinos animacija turi ligoninę, institucinė ir farmacijos programas.

Šis didžiulis pramonė turi specialistų, kurie gali projektuoti, diegti, bandyti ir prižiūrėti lošimų ir animacija sistemas, ir tai specializacija buvo sukurta siekiant patenkinti šį poreikį.

Programinė įranga Application Development Programinės įrangos programų sritis yra plati ir apima turtingą kolekciją mobiliųjų programų naudojamas išmaniųjų telefonų, našumo programinės įrangos, pavyzdžiui, Microsoft Office, misija kritinių programų, tokių kaip tie, kurie naudojami siekiant kontroliuoti ginklų ir orlaiviuose, didelis kompleksas įmonė informacines sistemas, kurios naudojamos sujungti verslo vienetų didelių įmonių, pavyzdžiui, SAP, ir taip toliau. Šios programinės įrangos taikomosiomis prieskoniais specialistas, kuris gali projektuoti, diegti, bandyti, konfigūruoti ir palaikyti juos taip, kad jie atitinka verslo tikslus organizacijų, kurios juos naudoja. Programų kūrimas specializacija buvo sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir didelę praktinės patirties, siekiant patenkinti šį poreikį. Programinės įrangos kūrėjai yra didelė paklausa, o tai bus ilgai atveju.

Pasirengimo MCS programa

Studentai, kurie vertėsi bakalauro laipsnį su mažiau nei 120 bakalauro kreditus gali būti skiriamas sąlyginio į MCS programą, jei jie registruotis į ir sėkmingai užbaigti likusius kreditus, pasirinkdami iš bakalauro Computer Science (BK) bakalauro kursus siūlomi VIU. Tarp 120 reikalingus kreditus, valdymo ir kontrolės programa Privalomos kursai turi būti įvykdytos. Prieš pasirenkant iš anksto MG kursus, studentai turi kreiptis į savo akademinę patarėjas, kuris patars juos apie atitinkamus pasirinkimus iš Peržiūrų skaičius anketa BCS programą kartu laikantis kontrolės ir priežiūros programos sąlygų. Sėkmingas pasirengimo kontrolės ir priežiūros kursus leis šie studentai užbaigti bakalauro kreditams nustatytas reikalavimas iš 120 ir įveskite į MCS programą.

Karjeroje ir galimybės

 • sistemos programuotojas
 • Application Developer
 • duomenų analitikas
 • Programinės įrangos sistemos architektas
 • Kompiuterių inžinierius
 • Web Developer
 • Tinklo inžinierius
 • Saugumo inžinierius
 • Vyriausiasis technologijų pareigūnas
 • Tinklo administratorius
 • tinklo valdytojas
 • Tinklo architektas
 • IT vadybininkas
 • duomenų administratorius
 • Tinklo ir saugumas inžinierius
 • integracija inžinierius
 • Tinklo ir sistemos administratorius
 • programinės įrangos inžinierius
 • sprendimai architektas
 • Programuotojas
 • Techninių sistemų analitikas
 • Programinės įrangos kokybės užtikrinimo inžinierius
 • Programos koordinatorius
 • programinė įranga Architektas
 • Programinė įranga ir programos kūrėjas
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau