Master of Science oro transporto valdymo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Master Of Science oro transporto valdymo (bendrai organizuojamas Kranfildo universitetas, Jungtinė Karalystė)

Programos apžvalga

Graduate Management Admission Test arba Master Of Science (MSC) oro transporto valdymo (OEV) skirta išmokyti jus su įgūdžių, reikalingų vykdyti sėkmingą karjerą įvairiuose sektoriuose oro transporto pramonės, įskaitant civilinės aviacijos administracijų, oro uosto administracija, oro navigacijos paslaugų teikėjams, oro, Oro transportas konsultacijų ir erdvėlaivių įmonių.

Magistro ATM yra dalis laiko programa sukurta specialiai siekiant patenkinti užimtas vadovai poreikius lanksčiau vykdomosios mokymą ATM. Jis jungia Privalomąjį oro transporto pagrindinius modulius su didesnį dėmesį skiriant vadovavimo ir asmeninio tobulėjimo ir remiasi šis su pasirinktais individualius interesus ir karjeros siekius papildomų modulių.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

Programa bus mokomi didžiausių akademinių grupė pasaulyje specializuojasi bankomato, kuris apima unikalios oro transporto ekonomistai, marketingo specialistai ir aviacijos inžinierių su stipriais paskelbimo įrašus ir pramonės patirtį.

Kvalifikacija pasiekti yra vertinami ir gerbiami darbdaviai visame pasaulyje, su dokumentais pagrįstą studijų darbo per oro uostus, konsultacinės ir susijusios pramonės šakos.

Derybos ir dalijimosi sesijos aviacijos pramonės ekspertai iš Singapūro suteiks įžvalgų aktualiais ATM klausimais, padidinant Singapūro patirtimi ir geriausia praktika. Kitos mokymosi elementai yra atvejų tyrimus ir pramonės vizitai į pagrindines aviacijos įrenginiais.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Programa yra sudaryta iš branduolio (privaloma) modulių, pasirenkamųjų modulių, privalomojo grupės projektą ir individualių mokslinių tyrimų projektą.

1 metai: Core (privaloma) Moduliai

Jūs privalote užbaigti 6 modulius, kurie bus suplanuotose porų (kiekvienas su 3-jų dienų trukmės) atgal-to-atgal. Šie mokymo sesijos bus atliekami Singapūro Aviation Academy "(SAS) ir įtraukti šeštadienio mokymą kiekvienoje modulių pora.

2 metai: Neprivaloma moduliai ir Privalomojo grupės projektas

Jums reikia užpildyti ne mažiau kaip 30 kreditų mokė susideda iš modulių atliekamų SAS ir / ar interneto modulius. Privalomas grupės projektas taip pat reikalingas.

Projektas turi būti baigtas per interneto priežiūros ir susitikimuose su vadovu Singapūre.

PROGRAMA PRISTATYMAS

Programa yra teikiama per akis į akį kontaktinių valandų kombinacija SAS, interneto modulių, atvejų tyrimus ir interaktyvių diskusijų.

VERTINIMAS

Mokymasis yra vertinama kaip egzaminus raštu ir žodžiu, pateiktą kursinių ir formalių studentų pristatymus kartu.

SERTIFIKAVIMAS

  • Studentai, kurie baigę 1. metais bus apdovanotas antrosios pakopos studijų sertifikatas.
  • Studentai, kurie baigę 1-ojo ir 2 metai bus apdovanoti antrosios pakopos studijų diplomas.
  • Studentai, kurie užpildyti visus 3 metai bus apdovanoti magistro laipsnį.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • 1 ar 2 klasė JK pagyrimu laipsnis (arba ne JK ekvivalentas) bet drausmė; arba pripažinti profesinę kvalifikaciją su kai atitinkamos darbo patirties - studentams, kurių 1. kalba nėra anglų, turi pasiekti Tarptautinio anglų kalba Testing sistema (IELTS) rezultatas 7,0
Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2016

Apie mokyklą

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and manage ... Skaityti daugiau

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and management programmes that benchmark international standards and best practices to meet the training needs of the global aviation community. SAA is an ICAO Regional Training Centre of Excellence, ICAO Aviation Security Training Centre, ICAO-endorsed Government Safety Inspector Training Centre and ICAO TRAINAIR PLUS Full Member. Skaityti mažiau
Singapūras , „Singapore Online“ + 1 Daugiau Mažiau