" Big Data Management " magistro programa parengia studentus efektyviai dirbti sudėtingais, realiaisiais duomenimis ir kurti iš jo vertę.

"Big Data Management" siekia gerinti klientų modelių supratimą, kad padidintų verslą ir padidintų pelningumą. Dirbant dideliame duomenų valdyme reikalingas hibridinis kompetencijų komplektas: kompiuterinė patirtis, gera pažangiomis statistinėmis technologijomis, išsamus verslo pasaulio supratimas ir puikūs bendravimo įgūdžiai. Šio kompetencijų rinkinio nustatymas vienam asmeniui yra retas. Jie turi būti sukurti tinkamu klasių ir lauko mokymosi deriniu.

TIKSLAI

"Big Data Management" magistrantūros studijų programa yra skirta parengti studentus kurti analitinius modelius ir interpretuoti juos iš verslo požiūriu. Ji rengia jaunus specialistus, kad galėtų dirbti kaip duomenų mokslininkas arba verslo analitikas įmonėms, įskaitant dideles pramonės įmones, konsultacines įmones ir rinkodaros specialistus.

PROGRAMA OUTLINE

"Big Data Management" magistro laipsnis - tai vienerių metų trukmės intensyvių mokymo programa, skirta plėtoti unikalų įgūdžių rinkinį, reikalingą sėkmingai karjerai didelių duomenų ir verslo analitikų pasaulyje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų LUISS Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Grd. 9, 2019
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
15,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Grd. 9, 2019
End Date
Rgs. 18, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Grd. 9, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 18, 2020