Master in Big Data Management

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Big Data Management" - verslo sėkmės raktas

Ar klasikinėje prekyboje ar internetinėje parduotuvėje, finansinėje tarnyboje, aviacijos, kelionių ir turizmo pramonėje ar telekomunikacijose: beveik kiekviename pramonės sektoriuje šiandien iš esmės nustatoma įmonės sėkmė. Tai susiję ne tik su surinktų duomenų kiekiu, bet ir su analize ir jų naudojimu pelningai.

Kaip didelis duomenų valdytojas, jūsų tikslas yra sukurti didžiausią strateginę vertę iš duomenų. Jūs koordinuosite tinkamus projektus ir dirbate aukščiausio valdymo, duomenų inžinieriaus ir duomenų analitiko sąsajoje. Jie yra susipažinę su informacijos valdymo principais, supranta dirbtinio intelekto metodus ir supranta naujas technologijas bei jų naudą verslo aplinkai. Tuo pačiu metu jūs žinote apie savo verslo poreikius ir galite suderinti duomenų naudojimą su įmonės strategija. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - jūs naudojate savo "know-how", kad galėtumėte kruopščiai išnagrinėti dabartines didelių duomenų tendencijas, atskirti gryną reklamą nuo galimų sprendimų ir pateikti tinkamas rekomendacijas valdymui.

duomenys

75933_Immagine.jpg

Keli miestai

Tyrimas, trys miestai, daugybė patirties

Pasirinktose magistrantūros studijose jūs turite galimybę pereiti iš Studijų vietų "Bad Honnef" į Dublino studijas.

Jūsų privalumai

  • Gaukite vertingos patirties užsienyje, studijuodami
  • Išplėskite savo tinklą per tarptautinius kontaktus
  • Jokių papildomų studijų
  • Pakeitimai galimi vieną kartą per semestrą (kiekvieno semestro pabaigoje)

būtinos sąlygos

  • Jie mokosi visą darbo dieną
  • Jūsų studijų programa siūloma norimoje universiteto miestelyje

Kokias karjeros perspektyvas turite kaip didelį duomenų tvarkytuvą?

Didelės ir sparčiai augančios įmonės daug investuoja kuriant duomenų valdymo sistemas ir struktūras. Yra daug kvalifikuotų specialistų galimybių. Beveik visose į ateitį orientuotose pramonės šakose didelių duomenų valdymo projektų vadovai turi puikių karjeros perspektyvų, įskaitant IT, žiniasklaidos, internetinių, automobilių ir finansinių paslaugų sektorius, taip pat rinkodarą ir pardavimus. Kaip atsakingas duomenų valdymo vadybininkas, esate atsakingas už centrinės sąsajos funkciją tarp valdymo ir techninio įgyvendinimo. Jie kuria konkrečius jūsų įmonės sprendimus, pagrįstus klientų, rinkos ir konkurencingais duomenimis, ir nuolat stebi naujausius įvykius, pavyzdžiui, dirbtinio intelekto srityje.

IUBH absolventai yra labai vertinami tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse kompanijose. Mūsų "Karjeros dienose" jau turite galimybę susikurti pradinius kontaktus su būsimais darbdaviais studijų metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Skaityti daugiau

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Skaityti mažiau
Blogas Honnefas , Berlynas , Miunchenas + 2 Daugiau Mažiau