Aplinkos Ir Sveikatos Biotechnologijos Magistras

University of Oviedo

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Aplinkos Ir Sveikatos Biotechnologijos Magistras

University of Oviedo

Meistras Biotechnologijos Aplinka ir sveikata

Biotechnologijos "Aplinka ir sveikata" magistras yra daugiadalykis pasiūlymas, skirtas išplėsti žinias apie biotechnologijas, susijusias su aplinka ir sveikata. Visų pirma, MBEH sutelkia dėmesį į aplinkos pokyčių poveikio sveikatai tyrimą, galingą naujai atsiradusio dalyko subdiscipliną, vadinamą aplinkos sveikata.

Studijų programa buvo sukurta siekiant suteikti studentams tvirtas žinias apie pagrindinius mokslo ir technikos principus biotechnologijų, taikomų cheminės ir biologinės rizikos, susijusios su aplinka ir sveikata. Iš anksto aptikti, užkirsti kelią ir įvertinti riziką, taip pat naudoti šiuolaikinius biotechnologinius metodus, skirtus aplinkos ir sveikatos apsaugai, sudaro meistrų pagrindą.

Kursas taip pat apima instrukcijas biotechnologijų vadybai ir rinkodarai, intelektinės ir pramoninės nuosavybės, aplinkosaugos įstatymų bei profesinių įgūdžių ir etinių principų, susijusių su biotechnologine veikla.

Kursas vyks daugiausia anglų kalba su tam tikromis ispanų kalbomis. Pilna magistrantūros programa yra sukurta per dvejus metus tiems studentams, kurie nori įgyti daktaro laipsnį, ir tiems, kurie nori sekti profesine karjera, turintys biotechnologijų profilį.

TIKĖTINI STUDENTAI

Baigę kursą "Biotechnologija" arba susijusiose disciplinose, tokiose kaip Biologija, Chemija, Chemijos inžinerija, Farmacija ir Medicina, nori įgyti trečiųjų specialistų, kurie nori įgyti biotechnologijos srities specialistų, arba norinčių tęsti studijas doktorantūros programoje ( pirmuosius metus pakanka ispanų "licenciados").

Specialistų iš įvairių sričių, norinčių išplėsti savo žinias apie biotechnologijas, susijusias su aplinka ir sveikata.

apibūdinimas

Biotechnologijos aplinkos ir sveikatos magistras (MBEH) turi mišrius tyrimus ir (arba) profesinį pobūdį. Pagrindinė MBEH ypatybė - stiprinti sinergiją tarp tradiciškai atskirų sričių:

 1. Tarp eksperimentinių, taikomųjų ir socialinių mokslų dėka itin ryškus tarpdisciplininis pobūdis.
 2. Tarp skirtingų tautybių studentų, iš Astūrijos, likusios Ispanijos ir užsienyje, taip pat dėka dvigubo pavadinimo ir daug tarptautinio bendradarbiavimo.
 3. Tarp universiteto, privačių bendrovių ir visuomenės apskritai, dėka modulių, kuriuos vykdo privačios įmonės, vertingas "Principado de Asturias" Europos verslo ir inovacijų centro (CEEI) dalyvis, turintis plačią ir pripažintą patirtį formuojant biotechnologijų įmonės ir daugybė įmonių, kuriose studentai gali atlikti darbo / projektų vietas.

MBEH yra daugiadalykis pasiūlymas, skirtas išplėsti žinias apie biotechnologines technologijas, susijusias su aplinka ir sveikata. Ypatingas dėmesys skiriamas tyrimui, kaip pokyčiai aplinkoje gali turėti įtakos sveikatai - galinga neseniai atsiradusi subdisciplina, vadinama aplinkos sveikata. Neatsižvelgiant į mokslinius pagrindus ir šioje srityje siūlomas mokslinių tyrimų ir plėtros galimybes, meistrai orientuojasi į studentų profesionalumą, atsižvelgiant į tai, kad praktiniai aspektai, tokie kaip ankstyvas toksiškumo rizikos nustatymas, vertinimas ir biotechnologijų taikymas, naudingas pirmenybė teikiama aplinkos ir sveikatos apsaugai. Tiksliau sakant, antrus metus ypatingas dėmesys skiriamas biotechnologijų bendrovių kūrimui ir valdymui, teisiniams aspektams ir intelektinei nuosavybei ir tt biotechnologijų ir aplinkosaugos srityje, siekiant prisidėti prie studentų verslumo ir savęs didinimo -imtumo galimybės.

BEH meistras skirtas studentams, baigusiems biotechnologijos laipsnį, taip pat absolventams ir specialistams, susijusiems su tokiomis sritimis kaip biologija, chemija, chemijos inžinerija, farmacija, medicina ir kt. Praktinis abiejų dalykų, ty sveikatos ir aplinkos, ir socialinio jautrumo, kurį jie pažadino, praktinis interesas yra gerai žinomas, tačiau šiame magistro darbe mes bandome vienu metu nagrinėti abi puses tuo, kas jiems būdinga ir kaip vienas paveikia kitą.

NUMATOMA STUDIJŲ PROFILIS

Šis magistras siekia suteikti šioms savybėms savo sėkmingų kandidatų:

 • Profilis: mokslininkas, profesionalus ar verslininkas priklausomai nuo įmonės pagal pasirinktą formuojamą maršrutą.
 • Gebėjimas plėtoti tarptautinę profesinę aplinką
 • Specializacija mokslinės / techninės intervencijos temomis, susijusiomis su aplinka ir sveikata
 • Daugiadisciplininės žinios apie biotechnologijų taikymą aplinkosaugos ir sanitarijos srityse
 • Gebėjimas aptarti mokslinę, techninę, institucinę, komercinę ir pramoninę aplinką
 • Daugiakultūriškumas ir kalbos
 • Gebėjimas imtis iniciatyvos ir priimti sprendimus

Vadinasi, absolventai bus pasirengę atlikti šias užduotis:

 • Aplinkosaugos konsultantas ir rizikos įvertinimas.
 • Biotechnologinių sprendimų kūrimas ir optimizavimas.
 • Daugiadalykių projektų ir komandų kryptis.
 • Biotechnologijų bendrovių kūrimas ir valdymas.
 • Biotechnologijos, aplinkos ir biomedicinos mokymas ir tyrimai.

MBEH charakteristikos

Daugiadisciplininis mokymas: daugybė specializuotų dėstytojų iš universitetų ir privačių sektorių.

Internacionalizacija:

Dvigubas magistro vardas iš Université de Pau ir des Pays de l'Adour (Prancūzija) ir Universidad de Oviedo studentams, kurie studijuoja vienerius akademinius metus kiekvienoje iš dviejų institucijų. Būsimos stipendijos.

Dvigubo meistro vardas bus skiriamas studentams iš Tecnológico de Monterrey (Meksika) ir Universidad de Oviedo, kurie studijuoja du semestrus (pirmoji ir ketvirta kilmės universitete, antroji ir trečioji partnerių universitete) kiekvienoje iš dviejų dalyvaujančių institucijų.

Dvigubo meistro vardas bus skiriamas studentams iš Università di Bologna (Italija) ir Universidad de Oviedo, kurie studijuoja vienerius akademinius metus kiekvienoje iš dviejų institucijų.

Dvigubo meistro vardas bus skiriamas studentams iš Universidad de Oviedo, kurie studijuoja antrus akademinius metus Cranfield universitete (Didžioji Britanija).

 • Dvišalis mokymas ispaniškai (30%) ir anglu kalba (70%).
 • Užsienio universitetų ir mokslinių tyrimų centrų dėstytojai (6 šalys ir du žemynai).
 • Susitarimai su įvairiais užsienio universitetais, susijusiais su įdarbinimu.

Moksliniai tyrimai ir profesinis formavimas

 • Geros biotechnologijos mokslo ir technikos principų žinios.
 • Praktiniai orientuoto mokymo rizikos įvertinimo, aplinkos apsaugos ir sveikatos aspektai.
 • Praktiniai ir magistro projektai viešosiose ir privačiose įstaigose.

Verslumo ir savisamdos skatinimas

Intelektinės nuosavybės formavimo modulis, teisiniai aspektai, biomedžiagų kūrimas ir valdymas (bendradarbiaujant su "Principado de Asturias" Centro Europeo de Empresas e Innovación-CEEI).

Gyvenu Oviede

Ovjedas yra Astūrijos Kunigaikštystės sostinė (Šiaurės Ispanija). Senamiestis yra pilnas gražių aikščių ir siauros gatvės su turtingu kultūriniu ir meniniu palikimu. Miestas yra labai švarus (daugelį metų balsuota kaip vienas iš švariausių Ispanijos miestų), saugus ir viskas yra prieinama pėsčiomis.

Įsikūręs Ispanijos šiaurinėje pakrantėje, Asturias yra viena iš tų nuostabių vietų, kur dažnai pamirštama švelnesnė, šiltesnė pietų paskirties vieta, tačiau ji turi tiek daug pasiūlyti lankytojui.

Nors Oviede yra tik 25 minučių autobusu nuo Gijono pakrantėje, o daugybė žvejų kaimelių puikių jūros gėrybių. Jūs galite slidinėti ryte ir būti paplūdimyje po pietų. Tai keliautojų rojus, kalnų pėsčiųjų maršrutus ir tt.

Kai kurie tarptautiniai keliautojų ir studentų komentarai padės jums išspręsti jūsų nuomonę apie mus.

Per savo buvimo Ovjedoje metu jus domina mokytis ar tobulinti savo ispanų žinias. La Casa de la Lenguas pasiūlys jums galimybę tai padaryti.

Mes taip pat galime padėti jums rasti tinkamą būstą ir apskritai planuoti savo sceną su mumis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta February 18, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Ispanija - Oviedo
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Ispanija - Oviedo
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla