Magistro Studijos "Digital Feature Film Production Program"

Filmbase

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro Studijos "Digital Feature Film Production Program"

Filmbase

Apie "Digital Feature Film Productions" programą

"Digital Feature Film Productions" programa

Tikroji kino studija

Filmbase siūlo unikalų, į pramonę orientuotą magistrantūros studijų kursą, kurio tikslas - parengti režisierius realybei rašyti, kurti, kurti, gaminti, filmuoti, redaguoti, skelbti ir platinti filmus skaitmeniniu formatu.

Pagrindiniai bruožai

 • Mūsų "Digital Feature Film Production" programa yra lanksti programa, skirta plėtoti pramonės specialistus, suinteresuotus filmų gamyba.
 • Mūsų studentai mokosi tiesiogiai iš patyrusių filmų kūrėjų Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje.
 • Mūsų studentai naudoja naujausią pramonės standartinę įrangą.
 • Pramonės integracija yra pagrindinė šios programos ypatybė.

Ką tai reiškia

Skaitmeninių kino filmų kūrimo programa yra įdomus ir novatoriškas kursas, kuris aprūpina studentus kūrybiniais ir technologiniais įgūdžiais ateities vaidmenims skaitmeninės kinematografijos ir kūrybinėse pramonės srityse.

Mūsų filosofija yra ugdyti techninį specialybę ir kūrybinį profesionalumą atliekant mokslinius tyrimus ir praktinę gamybą.

Mes siekiame sukurti naujoviškus mąstytojus, kurie sugebėtų kurti originalias filmų kūrimo programas, kurias įgauna didėjantis skaitmeninių technologijų supratimas.

Studentų prieiga prie skaitmeninių fotoaparatų, kinematografijos įrangos ir gamybos po įrenginių padės šiam šiuolaikinių techninių įgūdžių ir metodų deriniui, kuris informuos ir paruošia studentus ateičiai praktinėje kino filmų gamyboje.

Ką tu darai

Kuriant skaitmeninį kino kūrimo komponentą studijuoja skaitmeninės kinematografijos teoriją ir praktiką, todėl ji yra labai praktiška ir praktiška. Studentai parengs keletą individualių ir grupinių filmų pagrįstų projektų įvairiuose moduliuose, o jų kulminacija bus baigtas filmo "Full-length" kūrimas. Šios programos yra skirtos prisidėti prie aukštos kokybės darbo srities po baigimo.

"Digital Feature Film Productions" programai reikalingi įrodymai apie galimybę pasiekti pažangius gamybos standartus. Vaizduotojų vaizduotojų prižiūrėtojai padės studentams pasiekti savo tikslus kurti pilnametražį filmą. Studentai aiškiai parodys savo žinias apie technologijas ir jų supratimą apie filmų kūrimą, rinkodaros ir platinimo strategijas. Norint pasiekti šiuos rezultatus, laipsnis priklauso nuo gamybos įgulos, veikiančios kaip savarankiškas ir nepriklausomas vienetas.

Jūsų darbas visą šios programos laikotarpį pareikalaus reikšmingo nepriklausomo kūrimo ir mokslinių tyrimų elemento, susijusio su grupių ir individualių projektų darbais, kai to reikalaujama. Kartu su jūsų vykdomu užduoties atlikimu galėsite dalyvauti oficialiose filmų akademikų, ekspertų praktikų, pramonės strategų ir pagrindinių filmų ir transliavimo pasaulyje Airijoje ir užsienyje atstovų paskaitose.

Studentai turės visą bibliotekos prieigą ir skolinimo teises per Dublino verslo mokyklą (Aungier gatvė) ir Airijos kino instituto išteklių biblioteką.

Papildomos galimybės

Studentai turės galimybę praleisti neprivalomą pramonės vizitą į Londoną, kad aplankytų ir susiektųsi su pagrindiniais pramonės strategais, platintojais, pardavimų agentais ir gamybos po įrenginiais.

Bus palengvintas galimybės aplankyti Europos kino rinką Berlyno kino festivalyje vasario mėn. Tai suteiks studentams unikalią galimybę susipažinti su pagrindiniais pramonės specialistais iš viso pasaulio ir pamatyti filmų rinką.

Studentai turės galimybę susipažinti su pramonės šventėmis ir grupėmis Airijos kino festivaliuose. Studentai raginami pasinaudoti papildomais mokymosi ir tinklų kūrimo galimybėmis, kurios siūlomos šiuose renginiuose.

Fakto byla

 • Vieta: Filmbase , Filmbase gatvė, šventyklos baras, Dublinas 2
 • Kurso pradžia: 2018 m. Rugsėjis
 • Kurso trukmė: 1 metai visą darbo dieną
 • Dalyvavimas: visą laiką
 • Įstojimo reikalavimai: Normali reikalavimai yra bent antros klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertis. Jei jūs neatitinkate aukščiau išvardintų dalykų, bet turėsite reikšmingą atitinkamą patirtį, jūsų prašymas bus svarstomas, jei tenkinsite universitetą, kad galėsite atsakyti į magistrantūros studijų uždavinius.
 • Paraiška: pareiškėjai turėtų kreiptis tiesiogiai į Filmbase . Daugiau informacijos rasite puslapyje "Kaip pridėti puslapį".
 • Apdovanojimai: Vakarų Škotijos universitetas (UWS)
 • Mokesčiai: 6 450 EUR (įskaitant registracijos mokesčius)
 • Kitos pastabos: taikymas negarantuoja, kad pateksite į programą. Paraiškos pateikimo procese gali būti interviu.

Kaip taikyti

Bendrosios programos

Šiuo metu kviečiami būsimieji studentai išreikšti susidomėjimą. Filmbase kandidatams prašoma susisiekti su " Filmbase kad prieš Filmbase būtų galima aptarti kursą. Paraiškos gali būti susijusios su interviu. *

Pramonės taikomosios programos

Filmų kūrėjai, kurie jau baigė filmą profesionaliai, gali kreiptis dėl to, kad jų ankstesni darbai būtų patvirtinti kursų tikslams. Kūrėjai, remdamiesi šiuo pagrindu, gali įgyti magistrantūros kvalifikaciją, kai baigsite "Creative Media Project" ir tam tikrus akademinius modulius. Tokiais atvejais taikomi mažesni kursų mokesčiai.

Suinteresuotos pramonės specialistai turėtų susisiekti su Alan Fitzpatrick, Filmbase direktoriumi, kaip pirmuoju šio kurso kontaktiniu Filmbase .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta February 12, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
6,450 EUR
Locations
Airijos sala - Dublinas
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Airijos sala - Dublinas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
6 450 EUR (įskaitant registracijos mokesčius)
Vaizdo įrašai

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase