Read the Official Description

Apie

Ar domitės politika ir ar norėtumėte specializuotis Europos politikoje ir lyginamojoje perspektyvoje? Vienerių metų dieninės anglų kalbos magistro programa Politologija: Europos viešoji politika gali būti jums tinkamas pasirinkimas. Šioje magistrantūros studijoje jūs išnagrinėsite, kaip socialiniai, ekonominiai ir politiniai pokyčiai įtakoja Europos politines sistemas ir valdymo institucijas tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygiu.

Jums bus pavesta atlikti dabartines mokslinių tyrimų pastangas ir politines diskusijas, išnagrinėti teorines perspektyvas ir sukurti sudėtingus mokslinių tyrimų įgūdžius, kuriuos taikysite dviems pagrindiniams Europos politikos aspektai. Vienas iš jų - tai, kaip nacionalinės politikos ir politinės struktūros susidoroja su globaliais socialiniais ir ekonominiais pokyčiais bei viršvalstybiniais sprendimais. Kitas yra tas, kaip viršvalstybines institucijas, tokias kaip ES, savo ruožtu daro poveikį nacionaliniai interesai ir politinis mobilizavimas. Integruodami šiuos du aspektus, specialybės "Politologija" studentai: Europos viešoji politika įgis esminių žinių ir įgūdžių, kurie turi didelę įtaką sprendimų priėmimo pareigoms Europos ir nacionalinėse politikos formavimo srityse, rinkinį. Programa siūlo asmeniškai pritaikytą globą tarptautiniu mastu pripažintų darbuotojų, kurių tyrimų duomenys neseniai buvo vertinami kaip vienas iš geriausių Europos šioje srityje.

Ši programa yra akredituota NVAO. Baigę programą gausite tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį.

Studijų programa

Mūsų politologijos magistro programa suteikia jums išsamų, plačios mokymo socialinių ir politinių mokslų metodologijos ir teorijos. Tai apima įvairių politinių mokslų tyrimo metodų taikymą ir praktinį naudojimą, susipažinimą su įvairiomis teorinėmis perspektyvomis ir jų integravimu į tyrimus. Magistro laipsnis yra vienerių metų dieninių studijų programa, mokoma tik anglų kalba. Jo darbo krūvis yra 60 kreditų.

Politologija: Europos viešosios politikos kursai studijų vadove.

Programos struktūra

Programa prasideda nuo plačios bendros bazės ir palaipsniui leidžia jums nustatyti savo profilį.

 • Per 1-ąjį laikotarpį sekite du kursus apie pagrindines teorijas ir požiūrį į dvi pagrindines politologijos subdisciplines: lyginamąją politiką ir tarptautinius santykius. Šie kursai suteikia jums bendrą žinių bazę ir supažindina jus su visa apimtimi disciplinos.
 • 2-ajame laikotarpyje jūs pasirenkate du pasirinktus dalykų kursus, kurie apibūdina įvairius šiuolaikinių politinių procesų aspektus. Galite pasirinkti vieną pasirinktą klausimą, priklausantį jūsų specializacijai, ir vieną išplėsti savo taikymo sritį.
 • 3-iojo laikotarpio metu sekite bendresnį mokslo ir mokslinių tyrimų projektavimo filosofijos kursą, kuris tiesiogiai prisideda prie jūsų disertacijos darbo rengimo ir teikia teorines įžvalgas bei metodines priemones.
 • Per 4-ąjį laikotarpį jūs praktikuojate savo mokslinių tyrimų įgūdžius dirbtuvėje pagal savo specializaciją. Dirbdami mažomis grupėmis konkrečiomis temomis, praktikuojate visus empirinio ciklo etapus: tyrimo klausimo pasirinkimą ir formulavimą, literatūros apžvalgą, tyrimų projektą, duomenų analizę ir ataskaitą. Praktinė patirtis ir įvairiose atitinkamose ir naujausiose jūsų specializacijos temose nagrinėjamos temos, kurios bus pateiktos čia, leidžia dirbti dirbtuvėse kaip pagrindą jūsų magistro darbe.
 • 5 ir 6 metų laikotarpiu dirbate individualiai savo magistro darbe, kurią prižiūri vienas iš mūsų įvairių tyrėjų grupių darbuotojų.

Kodėl studijuoti politinius mokslus VU Amsterdam ?

 • Plati bazė, aiški specializacija

Mūsų programa turi unikalią bendrą struktūrą, kurioje kiekvieną mėnesį specializuojasi. Nuo bendros pradžios dviejų pagrindinių sričių subdisciplinų (tarptautiniai santykiai ir lyginamoji politika), jūs suskirstote mažesnių grupių pasirinktuose dalykų kursuose ir palaipsniui siekiate savo specializacijos. Tai baigiasi jūsų individualaus magistro darbo tema.

 • Intensyvi priežiūra, neakivaizdinė veikla

Programa susideda iš labai interaktyvių pamokymų, seminarų ir intensyvios individualios priežiūros. Atsižvelgiant į santykinai mažą programos mastą (50-70 studentų suskirstyti į tris specializacijas), jūs tikrai pažįstate savo profesorius ir jie jus pažins. Neakivaizdinio pobūdžio mokslinių tyrimų seminarai, ekskursijos ir seminarai suteikia jums galimybę užsiimti politine veikla ir (politinėmis) organizacijomis už klasės ribų.

 • Stiprus mokslinių tyrimų komponentas

Programa skatina taikyti tiek kiekybinius, tiek kokybinius metodus ir siūlo plačią teorinių požiūrių taikymo sritį, nuo labiau tradicinių disciplinų teorijų iki kritinių teorijų. Įvairių kursų metu ypatingas dėmesys skiriamas teorinių žinių ir įgūdžių (argumentavimo, rašymo, pateikimo ir tyrimo metodų) derinimui, ir daug dėmesio skiriama argumentų, kuriais remiamos jūsų pačios išvados, kūrimui. Galiausiai, prižiūrint personalo nariui, turinčiam patirties jūsų specializacijos srityje, jūs atliksite nepriklausomą savo magistro baigiamojo darbo tyrimą.

 • Tarptautinė reputacija

Programa yra sukurta ir mokoma tarptautiniu mastu žinomos komandos, turinčios platų tarptautinį tinklą. Mūsų mokymo kokybę liudija teigiami įvertinimo rezultatai: pastaraisiais metais mūsų mokytojai buvo pripažinti geriausiais Nyderlanduose. Programa yra tarptautinio pobūdžio, nes ne mažiau kaip 35% darbuotojų yra tarptautiniai, o maždaug 50% studentų, kurie kiekvienais metais pradeda lankytis užsienyje.

 • Dvigubas laipsnis

Galima gauti dvigubą laipsnį. Pasirenkant tai, jūs sekate 2 metų programa, kurios metu jūs TU vienus metus praleisite ir vienerius metus Šiaurės Karolinos universitete Chapel Hill. Daugiau informacijos rasite žemiau: "Dvigubo laipsnio Europos valdymas".

 • Ką studentai sako

2017 m. Nacionaliniame studentų apklausoje teigiama, kad jie patenkinti sudėtingu išsilavinimu, internacionalizacija, studijų infrastruktūra, tvarkaraščiais, studijų krūviu ir grupės dydžiu.

Karjeros galimybės

Kaip baigęs VU Amsterdam magistro programą "Politikos mokslai", jūs galite efektyviai dirbti daugiadisciplininėje aplinkoje: jūs esate susipažinę su socialinių mokslų srities platesniu pasauliu taikomų metodų pagrindu. Jūs sukūrėte įgūdžių tyrimo metodikoje (analizė, duomenų rinkimas ir apdorojimas), rašymo, pristatymo, viešo kalbėjimo ir komandinio darbo.

Dėl mokslinių tyrimų metodologijos ir rašymo dėmesio, daugelis absolventų dirba politikos analitiko ar patarėjo pareigose tarptautinėje vyriausybinėje ar nevyriausybinėje organizacijoje, privačiame sektoriuje arba kaip valstybės tarnybos valstybės tarnautojas. Jūs taip pat galėsite dirbti žurnalistikos srityje. Absolventai taip pat rasti darbo vietų komunikacijos ir išorės santykiuose. Kruopštus programos taikymas, kurį siūlo programa, taip pat pasiruošia tęsti karjerą akademinėje bendruomenėje. Daugelis mūsų absolventų dalyvauja gerbiame Ph.D. programos visame pasaulyje.

Stažuotės
Pozicijos (tarptautinėje) organizacijoje nustatymas gali būti sudėtingas, ypač dabartinėje darbo rinkoje. Programos metu sužinosite daugiau apie savo interesus ir tai, kaip jūs galite juos panaudoti tarptautinei karjerai. Baigę magistro laipsnį, labai motyvuoti studentai gali kreiptis į savo dėstytojus dėl stažuotės galimybių profesorių tinkle. Mokslinė stažuotė mūsų pačių Politikos mokslų departamente taip pat yra galimybė. Ši darbo patirtis padės tęsti jūsų karjerą.

Program taught in:
Anglų

See 72 more programs offered by Vrije Universiteit Amsterdam »

Last updated November 8, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 1, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
EEE-ES studentams.
Deadline
Birželis 1, 2019
1 April for non-EU-students.
By locations
By date
Start Date
Rugs 1, 2019
Application deadline
Birželis 1, 2019
1 April for non-EU-students.

Rugs 1, 2019

Location
Application deadline
Birželis 1, 2019
1 April for non-EU-students.
End Date