Master in Product Design

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dešimt nuostabių mėnesių. Dešimt tarptautinių dizainerių paskaitų teatre, po vieną kas mėnesį. Dešimt unikalių galimybių mokytis atliekant, nuo alkūnės iki alkūnės su geriausiu. "Raffles Milano Masters": galų gale kas nors juos sugalvojo.

Kodėl?

Kodėl kai kurie projektavimo projektai, kurie, atrodo, pažymėjo visas tinkamas dėžutes, tiesiog neįrodo rinkos išbandymo? Ar egzistuoja toks sėkmės receptas? Atsakymas yra ne: nėra jokių kvailių receptų. Tai, kas egzistuoja, yra talentas, energija ir rimtas požiūris į projektavimą, supratimas apie pasaulio sudėtingumą ir sugebėjimą adaptuoti modelius, kad tai atitiktų. Tada yra nuovokumo, analizės ir mokymosi: tai yra dalykai, kurie egzistuoja.

Profesinės galimybės

Šis magistro tikslas - suteikti studentams metodinį priemonių rinkinį ir įgūdžius, kurie leistų jiems efektyviai kurti produktus labai įvairiuose pramonės sektoriuose.

Kas turėtų dalyvauti

Kursas skirtas dizainerių ir architektūros absolventams, taip pat jauniems dizaineriams, architektams ir praktikams, kurie yra įdomūs ir nori išplėsti savo estetinius horizontus. Tiems, kurie ateityje nori būti kūrybiško dizaino iniciatoriais ir kūrėjais, tiems, kurie rašo dizaino darbotvarkę firmose, architektūros ir dizaino biuruose, tyrimų grupėse, pagrindinėse pasaulio organizacijose, taip pat profesiniuose kontekstuose ir srityse, kurių negalime net įsivaizduokite šiandien.

Mokymo planas

Šio kurso lankytojai turi galimybę eksperimentuoti su skirtingais projektavimo būdais, kaip įvairiomis klientų ir suinteresuotųjų šalių funkcijomis. Remiantis moksliniais tyrimais pagrįstas dizainas yra labai aktyvus ir palaiko neįprastus oficialius ar konstruktyvius sprendimus. Kai dizainas orientuotas į vykdymą, dizaineris tampa verslininku, galinčiu pasiūlyti sprendimus, kurie integruojami į konsoliduotą gamybos praktiką, bet ir atskleidžia jo asmenybę. Galų gale, naujoviškas dizainas palieka daugiau vietos grynai kūrybiškumui, nes ten taip pat yra gerų tyrimų ir gero vykdymo pagrindai.

Temos

 • Naujų medžiagų ir paviršių kūrimas.
 • Naujos estetikos ir grafikos kūrimas.
 • Nauji produktai ir nauji platinimo modeliai.
 • Naujos produktų ribos: nomadiniai produktai.
 • Naujos gamybos sienos: 3D spausdinimo metamorfozė.

Patvirtinimai

Dėl savo didaktinio modelio kokybės ir efektyvumo šis magistrantūros kursas buvo patvirtintas:

Dizaino dėstytojai

Mokymasis tiesiogiai iš specialistų yra geriausias būdas paimti pažangiausias vizijas ir metodus šaltinyje. Skirtingai nuo įprastų magistro laipsnių, "Raffles Milano" meistrai per praėjusius dešimt mėnesių praleidžia žinias tiesiai į paskaitų teatrą, o dešimt rinkos lyderių projektavimo biurų per dešimt mėnesių.
Projektas
Yossef Schvetz
Dizaineris
flextronics.com

Metodo dėstytojai

Yra keletas praktinių ir teorinių žinių ir gebėjimų, kurių negalima išmokti per naktį, tačiau reikia specialių pamokymų. Jūs niekada nežinote, kada jiems reikės, bet vienas dalykas yra tikras: jūs būsite.

Metodas
Giovanni Pelloso
Istorikas ir kritikas
giovannipelloso.Linkedin

Firmos

Per beveik trisdešimt metų darbo Raffles grupė sukūrė didelį partnerių tinklą, kuris dalyvauja mūsų trejų metų ir magistrantūros studijose. Šių firmų reputacija ir su jais susietų santykių kokybė užtikrina neabejotinai derlingą švietimo ir verslo susitikimą.


Adidas, Aigner, B/>

Pirmadienio pokalbiai

Kiekvieną pirmadienio vakarą 18 val. "Raffles Milano" kviečia savo studentus susitikti su viena iš pagrindinių asmenybių, vykstančių dizaino, stiliaus ir dizaino kultūros stadijoje. Išklausyti istorijas ir idėjas, kurios įtakoja rinką ir skatina mūsų mąstyseną - tiesiai iš arklio burnos, - tai nuostabi proga, kuri papildo mūsų akademines programas. Štai ateinančių metų susitikimų darbotvarkė.

Priėmimas

Maksimalus studentų, kurie gali įsiregistruoti kiekviename iš mūsų magistro kursų, skaičius yra 20.

Kandidatai yra atrinkti dviem etapais. Pirmasis pasirinkimas yra atranka, pagrįsta dokumentais, gautais iš studento. Jei paraiška atitinka reikalavimus, individualus pokalbis su kursų vadovu.strong>master@raffles-milano.it.giama į visus elementus, kurie prisideda prie asmens profilio: portfelio, ankstesnių studijų, darbo patirties, neakivaizdinės veiklos ir pristatymo formų.strong>master@raffles-milano.it.strong>master@raffles-milano.it. ir / arba profesionalų portfelį,strong>master@raffles-milano.it.li>ankstesnių studijų sąrašas,strong>master@raffles-milano.it.ius seminarus,strong>master@raffles-milano.it.ažymėjimasstrong>master@raffles-milano.it.s kortelę Italijos ar kitų ES valstybių narių studentams,strong>master@raffles-milano.it.71; paraiškos mokesčio sumokėjimą.strong>master@raffles-milano.it.andidatai gali siųsti dokumentaciją į strong>master@raffles-milano.it.es-milano.it">strong>master@raffles-milano.it.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite formą "Informacija apie užklausą".

Mokesčiai

 • Europos Sąjungos ir ELPA studentai:
  15.000 eurų (iš viso, įskaitant mokesčius).
  Registracijos mokestis: 3 000 eurų
  Mokestis už mokslą: 12.000 eurų
 • Europos studentai:
  19.000 eurų (iš viso, įskaitant mokesčius).
  Registracijos mokestis: 3 000 eurų
  Mokestis už mokslą: 16.000 eurų
 • Paraiškos mokestis:
  Kandidatai, norintys dalyvauti magistrantūros studijose, privalo sumokėti 100 eurų paraiškos mokestį.
Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Skaityti daugiau

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Skaityti mažiau