Tiekimo Grandinės Valdymo Magistras (Trikontinentas)

Kühne Logistics University - KLU

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tiekimo Grandinės Valdymo Magistras (Trikontinentas)

Kühne Logistics University - KLU

Šis unikalus magistras Global Supply Chain Management laipsnių programa orientuota į tiekimo grandinės valdymą integruotą perspektyvą, apimančią ekonomiką, operacijas, logistiką, rizikos valdymą, lyderystę ir IT. Ši tikrai pasaulinė programa vyksta trijuose žemynuose. Studentai praleis pirmąjį semestrą Hamburge (Vokietija), antrąjį semestrą Šanchajuje (Kinija) ir trečią semestrą Knoxville mieste (Tenesis, JAV). Paskutinis semestras skirtas stažuotėms ir magistro darbams.


"Tri-Continent" magistras pasaulio tiekimo grandinės valdyme yra protingas karjeros žingsnis - štai kodėl:/>


Pridėkite "globalus" prie "tiekimo grandinės valdymo"./>

Kai mes sakome, kad "pasaulinė tiekimo grandinės valdymas", mes tai reiškia! Ši studijų programa suteiks jums unikalią galimybę patirti tiekimo grandinės valdymą iš trijų didžiausių pasaulio ekonomikos perspektyvų. Jis pasineres jus į tarptautinės verslo praktikos pasaulį ir jūs aptarsite pasaulinių ekonominių tendencijų poveikį vietos vadovams ir akademiniams ekspertams.


Paimkite savo karjeros tinklą į kitą lygį./>

Visoje programoje visų trijų partnerių universitetų studentai bus vienoje integruotoje klasėje. Tai padaro jus tinkle, apimančiame visą pasaulį ir tiekimo grandinės verslą, kuris paskatins jūsų būsimą karjerą. Ir tarpkultūriniai valdymo įgūdžiai, kuriuos jūs kuriate, kad galėtumėte bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, pavers jus tikru pasauliniu piliečiu.


Sužinokite iš geriausių, kad taptumėte geriausiomis./>

Visuose trijuose partnerių universitetuose yra tarptautinė studentų organizacija, išskirtinis dėstytojas, intymios mokymosi aplinka ir plati verslo ryšiai. Jie priklauso pirmaujančioms logistikos ir tiekimo grandinės valdymo akademinėms institucijoms atitinkamuose regionuose. Mokymasis iš geriausių rezultatų suteiks jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir padės jūsų karjerai.


"Trikontinento" visuotinio tiekimo grandinės valdymo magistrantūra - tai Kühne Logistics University , Tenesio universiteto ir Tongji universiteto kooperacinė programa./>


Dalyvaujantys universitetai/>


Kiekvienas iš trijų universitetų, dalyvaujančių Trikontinento magistrantūroje, turi ypač didelę įtaką tiekimo grandinės valdymui, o kiekvienas iš jų gauna aukščiausią tašką savo nacionaliniame tyrime. KLU yra vienintelis pasaulyje logistikos universitetas, įsikūręs šiaurės Europos logistikos metropolyje. Magistro programa Tenesio universitete (UTK) yra laikoma viena iš dabartinių išsamiausių ir šiuolaikinių tiekimo grandinės programų pasauliniu mastu. Tongji universiteto ekonomikos ir vadybos mokykla buvo viena iš pirmųjų Kinijos institucijų, teikiančių didmenines ir specializuotas paslaugas tiekimo grandinės valdymo srityje./>


Priėmimo sąlygos/>

  • Bakalauro laipsnis arba jo atitikmuo pripažintame universitete ar kolegijoje *
  • TOEFL, IELTS ar CAE / CPE, kad pademonstruotumėte anglų kalbos mokėjimą. Paraiškos pateikimo metu TOEFL, IELTS ar lygiavertis pažymėjimas negali būti vyresnis nei 2 metai. Priėmimo atveju atkreipkite dėmesį, kad jums reikės oficialaus įvertinimo ataskaitos (išspausdintos kopijos). Todėl, jei įmanoma, prašome įvardyti KLU , registruodamiesi į testą (TOEFL institucinis kodas yra 7373).

* Bakalauro laipsnis turi sudaryti ne mažiau kaip 180 ECTS. Mes reikalaujame verslo ar ekonomikos laipsnio, bet apsvarstysime ir kitas sritis, tokias kaip pramonės inžinerija, verslo informatika ir matematika, jei jūsų bakalauro laipsnyje yra pakankamai kursų (ne mažiau kaip keturių) verslo administravimo ar ekonomikos srityse.

Jūs dar neturite savo bakalauro pažymėjimo? Tiesiog pateikite įrašų stenogramą ir vėliau galite pateikti savo bakalauro pažymėjimą.

Prašome patikrinti https: //www.the- KLU .org / degree-programs / choose-your-program / master-in-supply chain-management-tricontinent / gauti išsamią informaciją apie priėmimo procesą arba siųsti el. Laišką study @ the - KLU .org.

Mes primygtinai rekomenduojame, kad paraiškos iš šalių, nepriklausančių ES, būtų taikomos iki kovo 31 d., Nes vizų procesas trunka iki dviejų mėnesių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 10, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 1, 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
7,475 EUR
Information
Deadline
Birželis 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
Vokietija - Hamburgas
Pradžia: Rugs 1, 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Birželis 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 1, 2018
Vokietija - Hamburgas
Galutinis paraiškų davimo terminas Birželis 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
7 475 EUR už semestrą
Vaizdo įrašai

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management