Apskaitos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų programa

Siūloma visą darbo dieną, HKU apskaitos magistro programa lavins jūsų pagrindines kompetencijas apskaitos, finansų, vadybos ir verslo analizės srityse, kurios yra gyvybiškai svarbios jums, norint sėkmingai dirbti kaip profesionaliam buhalteriui, finansų ekspertui ir verslo vadovui.

Mūsų programa teikia griežtą mokymosi patirtį įvairiose srityse, įskaitant finansinę ir vadybinę apskaitą, apmokestinimą, auditą, įstatymus, finansų valdymą, įmonių valdymą, apskaitos analizę, strateginį valdymą ir vadovavimą verslui. Mokymo programa turi šiuos skiriamuosius bruožus:

 • Išsami antrosios pakopos studijų programa, apimanti apskaitos, finansų, vadybos ir verslo analizę
 • Teorijos, paaiškinančios svarbius apskaitos vaidmenis priimant ekonominius sprendimus
 • Bendradarbiaujant su ACCA (atestuotų atestuotų buhalterių asociacija) buvo naudingi profesiniai verslo lyderystės mokymai, strateginio valdymo ataskaitos ir pažangiausias finansų bei veiklos valdymas.
 • Apskaitos duomenų analizė, paverčianti informaciją vykdomaisiais veiksmais
 • Priemonės kursas, skirtas susieti įvairius tyrimo elementus per realaus pasaulio verslo projektus

Studentai privalo sėkmingai baigti dvylika 6 kreditų kursų (72 kreditai), įskaitant aštuonis pagrindinius kursus (48 kreditai) ir keturis pasirenkamuosius kursus (24 kreditai). Tie, kurie neišlaikė pagrindinio kurso, privalo jį pakartoti. Jei nesėkmingas kursas yra pasirenkamasis, jį galima pakeisti kitu pasirenkamuoju. Jei norite baigti mūsų programą, per visą studijų laikotarpį neišlaikytų kursų skaičius negali viršyti dviejų, todėl turi būti pasiektas kaupiamasis GPA, lygus 2,0 ar aukštesnis. Visų MAcct kursų lankomumas yra 70%. Jei neįvykdysite šio reikalavimo, bakalauro kursas bus netinkamas.

Tvarkaraštis

Mokymo programa trunka mažiausiai vienerius mokslo metus, bet ne ilgiau kaip dvejus mokslo metus. Paprastai studentas baigia programą per vienerius mokslo metus.

Užsiėmimai vyksta darbo dienomis (rytas / popietė / vakaras) ir šeštadieniais (rytas / popietė) HKU „Cyberport“ miestelyje. Tam tikri kursai gali būti organizuojami mūsų Admiraliteto miesto centre ar kitose vietose.

Boot Camp (Privaloma visiems studentams)

Norėdami įsitikinti, ar įvykdote profesionalios apskaitos akreditacijos reikalavimus, bus pasiūlyta „Boot Camp“, apimanti ekonomiką, rinkodaros valdymą buhalteriams ir statistinę analizę.

 • Kiekvieną temą sudarys 15 klasių valandų
 • Po kiekvieno kurso bus egzaminas
 • Studentai privalo lankyti visus kursus ir praeiti visus tris stovyklos kursus

Palaikymas prieš kursą

Bus pateiktas internetinis kursinis darbas ir siūlomų svarstymų sąrašas, padėsiantys studentams suvokti pagrindines finansinės apskaitos sąvokas.

Kurso išimtis

Gali būti suteikta išimtis ne daugiau kaip dviem pagrindiniams kursams, išskyrus pagrindinius kursus, jei:

a) gali įrodyti, pavyzdžiui, nuorašą ir kurso programą, kad kurso turinys yra lygiavertis kitam kitur išklausytam kursui, už kurį buvo gautas pakankamas įvertinimas; arba

b) turi atitinkamą profesinę kvalifikaciją, įgytą prieš stojant į programą.

Už atleidžiamą kursą kreditai nebus skiriami, o jūs turėsite mokytis patvirtinto alternatyvaus pasirenkamojo kurso, kurio kreditas yra toks pats.

Bendradarbiavimas su atestuotų atestuotų buhalterių asociacija (ACCA)

Pagrindinė mūsų išskirtinės partnerystės su ACCA dalis yra susijusi su strateginio profesinio lygio egzaminų įtraukimu į mūsų mokymo programą. ACCA siūlo mokymo gaires, atvejų analizę ir mokymosi medžiagą, kad užtikrintų, jog jos strateginių profesinių egzaminų turinys būtų tiesiogiai integruotas į mūsų programą.

Pasaulio ekonomika išgyvena precedento neturinčių pokyčių laiką - globalizacija, skaitmeninės technologijos, reguliavimo spaudimas ir socialiniai lūkesčiai keičia verslo aplinką. Pasauliui labiau nei bet kada anksčiau reikia į ateitį orientuotų strateginių mąstytojų, turinčių verslo ir finansų įgūdžių derinimą bei etinį principingumą.

Su pagrindiniais ACCA strateginio profesinio lygio elementais, įtaisytais šioje programoje, mes nustatome naują standartą, visiškai integruodami gilią, plačią ir svarbią techninę kompetenciją su etika ir profesiniais įgūdžiais. Kiekvienas elementas yra orientuotas į realų pasaulį, suteikdamas studentams unikalų įgūdžių ir specializacijos variantų derinį, kuris papildomai apmokestins karjerą ir sužavės darbdavius.

Partnerystė su KPMG

HKU Verslo ir ekonomikos fakulteto ir KPMG bendradarbiavimas akcentuoja KPMG analitinių technologijų ir realios verslo patirties naudojimą mūsų apskaitos magistrantams, teikiant platų programų ir veiklos spektrą, pavyzdžiui, kursus, seminarus, praktinius užsiėmimus, mentorystę ir stažuotes. . Jie ne tik suvoks naujausių analizės įrankių žinias, bet ir įgis praktikos specialistų akademinių ir praktinių žinių.

Priėmimo grafikas

Netrukus prasidės programa „Intake 2020“ (paraiškų teikimo sistema bus atidaryta 2019 m. Rugsėjo pradžioje).

Paraiškų pateikimo terminai:

 • 1 turas: 2019 m. Spalio 22 d., 12:00 vidurdienis (HKT)
 • 2 turas: 2019 m. Gruodžio 30 d., 12:00 vidurdienis (HKT)
 • 3 turas: 2020 m. Vasario 13 d., 12:00 vidurdienis (HKT)

Priėmimo reikalavimai

Norėdami pretenduoti į apskaitos magistrantūros programą, turite:

 • Turėti pripažintą bakalauro laipsnį;
 • Gauti dviejų teisėjų pareiškimus dėl tinkamumo programai; ir
 • Gauk TOEFL / IELTS * rezultatą, jei nesi iš Anglijos vidutinio universiteto.

Kandidatams, turintiems gerus GMAT / GRE balus, turintiems verslo bakalauro laipsnį ar turintiems apskaitos darbo patirtį, bus palankios galimybės.

* Testų rezultatų ataskaitų mokykliniai kodai:

 • TOEFL: 9671 | GRE: 2482 | GMAT: FS2-WL-21

TOEFL ir IELTS rezultatų ataskaitos galioja tik dvejus metus. GMAT balų ataskaitos galioja penkerius metus. Pvz., Jei paraiškos formą pateiksite 2017 m. Vasario 2 d., Tada galiojančia bus laikoma tik TOEFL / IELTS testo ataskaita, paimta po 2015 m. Vasario 1 d. Be to, įsitikinkite, kad laiku suorganizavote mums oficialią bandymo ataskaitą, nes bandymų institucijos gali neišduoti jūsų ataskaitos pasibaigus bandymo rezultatui.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and E ... Skaityti daugiau

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and Economics (FBE) has grown to become a widely recognised and respected business school in the region. Skaityti mažiau