119417_image1.jpeg

Alanas T. Šulmanas

Architektūros studijų programos direktorius

II architektūros magistras (M.Arch II) yra 2 metų (4 semestrų), 60 kreditų programa studentams, turintiems priešprofesinį architektūros ar artimai susijusios srities laipsnį. Ši STEM paskirta profesinio laipsnio programa suteikia pažangią platformą studentams, norintiems priimti šiuolaikinius iššūkius ir spręsti įvairius socialinius, kultūrinius, technologinius ir programinius kontekstus.

Ši „ M.Arch II“ programa leidžia studentams tobulinti savo bakalauro studijas, imantis sudėtingesnių iššūkių, tobulinant savo įgūdžius svarbiausiose srityse ir plėtojant atskiras fokusavimo sritis, pavyzdžiui, pažangių technologijų, projektavimo ir pastatų statybos, tvarumo ir atsparumo srityse. , miesto dizainas, istorinis išsaugojimas ir pritaikymas, sveikatos priežiūra ar svetingumas. Studentai nukreipia savo trajektoriją vadovaudamiesi savo interesais, plėtoja profesinio susitelkimo sritis išduodami pažymėjimus ir užsiima kritiniais tyrimais.

Tikimasi, kad paskutiniaisiais metais abiturientai M.Arch tęs galutinio laipsnio projektą. Galutinio laipsnio projektai susideda iš dviejų takelių:

  1. Projektavimo darbas - galimybė kiekvienam studentui, dirbančiam su fakulteto patarėju, atlikti savarankiškus mokslinius tyrimus ir apibrėžti individualią poziciją architektūros disciplinos atžvilgiu
  2. Absolventų dizaino tyrimų studija, vadovaujama fakulteto nario, tirianti aktualius ar teminius architektūros klausimus.

„U-SoA“ fakultetas kiekvienais metais papildomas tarptautiniu mastu pripažintais kviestiniais mokslininkais ir kolegomis. Fakulteto interesų ir patirties įvairovė suteikia galimybę studentams pasirinkti „Advanced Elective Design Studios“. Mokykloje įsikūrę novatoriški tyrimų padaliniai, įskaitant RAD-UM, laboratoriją, skirtą atsirandančioms įterptosioms technologijoms, Pakrantės urbanistikos laboratoriją, pripažintą projektavimo / kūrimo programą ir Miestų ir bendruomenių dizaino centrą.

M.Arch laipsnis taip pat gali būti veiksmingai derinamas su vietinėmis postprofesinio laipsnio programomis, tokiomis kaip architektūros magistras, urbanistikos magistro laipsnis, nekilnojamojo turto plėtros ir urbanistikos magistro laipsnis ir statybų vadybos magistras.

Stiprus „U-SoA“ studentų ir dėstytojų bendruomeniškumo, bendradarbiavimo ir atsakomybės jausmas prisideda prie mūsų magistrantūros programų tarptautinio populiarumo.

Atsisiųskite mūsų abiturientų knygelę

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Miami: School of Architecture »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,100 USD
už kreditą
Deadline
Birželis 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 1, 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 1, 2020
End Date