Magistro verslo analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Patenkinkite augančią specialistų, turinčių bendrą verslo ir analizės patirtį, paklausą per mūsų verslo magistro studijų programą verslo analizėje Honkongo universitete.

Siūloma visą darbo dieną, HKU verslo analitikos magistrantūra siekiama išmokyti studentus naudotis esminiais kiekybiniais būdais ir įrankiais, kai didžiųjų duomenų analizė taikoma priimant strateginius sprendimus verslui ir valdymui.

Mūsų programa teikia griežtą mokymosi patirtį įvairiose srityse, įskaitant didelių duomenų techniką, verslo statistiką, modeliavimo ir prognozavimo modelius, operacijų ir tiekimo grandinės valdymą bei finansinę ir rinkodaros analizę. Mokymo programa sudaryta taip:

 • Informacijos analizė, norint suprasti duomenų pagrindą
 • „General Analytics“, kad duomenys būtų paversti informacija
 • „Operacijų analizė“, norint konvertuoti informaciją į vykdomus veiksmus
 • „Capstone“ kursas susieti aukščiau paminėtas tris sritis per realaus pasaulio verslo projektus

Įgysite išsamių žinių apie tokias priemones kaip R ir Python, taikydamos duomenų mokslą ir analizę verslo kontekste. Be individualių užduočių ir egzaminų, kai kuriuose kursuose studentai taip pat privalo dirbti su projekto pristatymais komandos aplinkoje. Atvejo analizė bus naudojama verslo analizės įgūdžių pritaikymui realiose situacijose iliustruoti.

Norėdami baigti mūsų programą, turite iš viso baigti dešimt 6 kreditų kursų (60 kreditų), įskaitant penkis pagrindinius kursus (30 kreditų) ir penkis pasirenkamuosius kursus (30 kreditų). Kiekviename modulyje gali būti rengiami iki dviejų kursų. Visi kursai dėstomi anglų kalba.

Gyvenimo struktūra

curriculum-1400x814.png

Karjeros galimybės

Sparčiai tobulėjant informacinėms technologijoms, sukuriamų duomenų kiekis pastaraisiais metais nepaprastai išaugo. Šie duomenys yra gaunami iš įvairių šaltinių, tokių kaip verslo operacijos, sveikatos priežiūra, mobiliosios programos, jutiklių tinklai, vaizdo įrašymo sistemos ir socialinė žiniasklaida, ir jie gaunami terabaitų ar net petabaitų mastu.

Verslo analizės augimas

„Didelių duomenų“ fenomenas jau sulaukė daug dėmesio ir veiksmų tiek akademinėje, tiek pramonės įmonėse. Verslo profesionalams, kurie išmano taikydami tinkamus kiekybinės analizės ir skaičiavimo būdus, reikia precedento neturinčio poreikio, norint surinkti ir įprasminti didelius duomenis ir panaudoti juos strateginiams sprendimų priėmimui versle ir valdyme.

Jūsų karjeros plėtra

Verslo analizės magistrantūroje HKU įgysite pagrindinę analizės ir kiekybinę kompetenciją, reikalingą sėkmingai šiuolaikiniame versle ir patenkinti klestinčią verslo analizės specialistų paklausą. Norėdami paruošti jus būsimai karjerai, mes siūlome:

 • Praktiniai ir išsamūs verslo analitikos metodų naudojimo statistikos, operacijų valdymo, prognozavimo, duomenų gavybos, socialinės žiniasklaidos, tiekimo grandinių, rinkodaros ir finansų mokymai
 • Realiojo verslo verslo projektai su įmonėmis „Cyberport Hong Kong“ - inovacijų ir technologijų centre bei skaitmeninėje bendruomenėje, kurią sudaro daugiau nei 800 pradedančių įmonių ir organizacijų
 • Pramonės seminarų ciklai, karjeros dirbtuvės ir karjeros mokymo sesijos, skirtos susisiekti su vyresniais specialistais ir įgyti reikiamų profesinių įgūdžių bei pramonės įžvalgų svajonių darbui

Priėmimo grafikas

Netrukus prasidės programa „Intake 2020“ (paraiškų teikimo sistema bus atidaryta 2019 m. Rugsėjo pradžioje).

Paraiškų pateikimo terminai:

 • 1 turas: 2019 m. Spalio 22 d., 12:00 vidurdienis (HKT)
 • 2 turas: 2019 m. Gruodžio 30 d., 12:00 vidurdienis (HKT)
 • 3 turas: 2020 m. Vasario 13 d., 12:00 vidurdienis (HKT)

Priėmimo reikalavimai

Norėdami pretenduoti į verslo analizės programos magistrantūrą, turite:

 • Turėti pripažintą bakalauro laipsnį (verslą ar ne verslą);
 • Gauti dviejų teisėjų pareiškimus dėl tinkamumo programai; ir
 • Gauk TOEFL / IELTS * rezultatą, jei nesi iš Anglijos vidutinio universiteto.

Minimalus balų reikalavimas: TOEFL: 85 | IELTS: 6,5 (be subtestų žemiau 6)

GMAT / GRE balai nebūtini, tačiau geras GMAT / GRE balas bus vertinamas palankiai.

* Testų rezultatų ataskaitų mokykliniai kodai:

 • TOEFL: 9671 | GRE: 2482 | GMAT: FS2-WL-82

TOEFL ir IELTS rezultatų ataskaitos galioja tik dvejus metus. GMAT balų ataskaitos galioja penkerius metus. Pvz., Jei savo paraiškos formą pateiksite 2017 m. Vasario 2 d., Galiojančia bus laikoma tik TOEFL / IELTS testo ataskaita, paimta po 2015 m. Vasario 1 d. Be to, įsitikinkite, kad laiku suorganizavote mums oficialią bandymo ataskaitą, nes bandymų institucijos gali neišduoti jūsų ataskaitos pasibaigus bandymo rezultatui.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and E ... Skaityti daugiau

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and Economics (FBE) has grown to become a widely recognised and respected business school in the region. Skaityti mažiau