Kompiuterių mokslo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių mokslo magistras

Lamar University Kompiuterių katedra siūlo informatikos magistrantūros laipsnį. Mokymo programa yra skirta paruošti tuos, kurie siekia karjeros, susijusios su tinklų kūrimu, duomenų bazių kūrimu ir intelektualiomis sistemomis. Tai puiki programa tiems, kurie turi informatikos išsilavinimą, tačiau yra sukurti taip, kad neturintys tokio išsilavinimo vis tiek galėtų per 2 metus įvykdyti reikalavimus laipsniui.

Galimos tiek disertacijos, tiek ne darbo galimybės. Magistro laipsnio tikslas yra paruošti profesionalius kompiuterių žinovus, galinčius techniškai prisidėti prie pagrindinių kompiuterių mokslo sričių, taip pat taikymo sričių. Kurso, laboratorinio ir tiriamojo darbo mišinys programoje yra skirtas absolventams suteikti techninės kompetencijos priešakyje.

Tarptautiniams studentams, besikreipiantiems į informatikos magistrantūros programą, nėra nuorašo įvertinimo mokesčio.

Inžinerijos kolegija ir Menų ir mokslų kolegijos absolventai (tik tarptautiniams studentams). Pateikite oficialų (-us) nuorašą (-us) iš visų popamokinių mokyklų su originaliu mokyklos pareigūno parašu arba originaliu mokyklos antspaudu. Jei nuorašai yra ne anglų kalba, gimtosios kalbos nuorašą turi pateikti oficialus mokyklos vertimas, pripažintas vertėjas arba vertimas, kurį patvirtino JAV ambasada ar konsulatas. Nuorašai turėtų būti pateikiami užklijuotame voke tiesiai iš siunčiančiosios institucijos ar pripažinto vertėjo. Nuskenuotos faksu, el. Paštu ir (arba) notariškai patvirtintos kopijos nebus priimamos. Jūsų nuorašai bus įvertinti kolegijoje.

Absolventų informatikos programos misijos pranešimas

I. Absolventų informatikos programos misijos pranešimas

Kompiuterių mokslų magistrantūros programa palaiko ir sustiprina Lamar University misiją teikdama kompetenciją mokymo, inovacijų tyrimų ir stipendijų srityse bei paslaugas universitetui, profesijai ir visuomenei. Informatikos magistrantūros programos tikslai yra šie:

 • mokslinių tyrimų ir stipendijų pagalba atrasti ir skleisti naujas informatikos srities žinias
 • paruošti naujos kartos mokslininkus, gebančius atlikti pagrindinius tyrimus, ir išplėsti dabartinę disciplinos žinių bazę daugiakultūriame pasaulyje
 • paruošti novatorius, galinčius perduoti savo idėjas ir suprantančius jų, kaip informatikos profesionalų, atsakomybę globalioje visuomenėje

Magistrantūros programa papildo ir sustiprina informatikos bakalauro programą teikdama pažangias informatikos kursų programas ir skatindama kūrybinį mąstymą mokslinių tyrimų ir stipendijų srityse.

II. Absolventų informatikos programos lygio tikslas

Absolventų informatikos programos tikslai yra tokie, kad visi studentai:

 1. turėti žinių apie kompiuterių mokslą, kartu su žinių gilumu bent vienoje dėmesio srityje;
 2. turėti įgūdžių ir žinių, leidžiančių jiems įsipareigoti mokytis visą gyvenimą informatikos srityje;
 3. išmanyti teorinius skaičiavimo pagrindus ir turėti didelę praktinio taikymo patirtį;
 4. mokėti profesionaliai pristatyti ir rašyti kompiuterio mokslą kaip komandos dalį;
 5. suprasti ir gerbti profesinius etikos standartus, kurių tikimasi iš informatiko kompiuterio, ir būti susipažinęs su kompiuterijos srities istorija.
 6. Gebėti analizuoti ir palyginti alternatyvių programinės įrangos konstrukcijų, algoritminių metodų ir kompiuterinės sistemos organizavimo santykinius pranašumus, atsižvelgiant į įvairius užduočiai svarbius kriterijus (pvz., Efektyvumas, mastelio keitimas, saugumas).
III. Absolventų informatikos programos lygio rezultatai

Baigęs informatikos magistrantūrą, absolventas:

 1. turėti išsamesnį dalykų, kuriems taikoma bakalauro programa, supratimą;
 2. baigė informatikos kursus, kad įgytų žinių apie pažengusias temas;
 3. mokėti išspręsti sudėtingas problemas naudojant pažangias skaičiavimo technikas ir algoritmus;
 4. mokėti naudoti esamus įrankius ir technologijas įgyvendinant problemų sprendimus;
 5. yra atlikę tyrimus bent vienoje informatikos srityje arba sukūrę bent vieną reikšmingą programinę įrangą;
 6. ieškojo ir skaitė dabartinę literatūrą specialiojoje kompiuterijos srityje;
 7. sukūrė, įgyvendino ir išbandė bent vieną didelį projektą kaip komandos dalį;
 8. mokėti paaiškinti, kaip susijusios įvairios skaičiavimo sritys;
 9. surengė profesionalų pristatymą išmoktai auditorijai;
 10. turėti teorinį pagrindą kiekvienoje informatikos srityje, kurioje studentas dalyvavo kursuose;
 11. gerai išmanyti informatikos disciplinos profesinius ir etinius standartus.

Absolventų informatikos programos lygio tikslai

Absolventų informatikos programos tikslai yra tokie, kad visi studentai:

 1. turėti žinių apie kompiuterių mokslą, kartu su žinių gilumu bent vienoje dėmesio srityje;
 2. turėti įgūdžių ir žinių, leidžiančių jiems įsipareigoti mokytis visą gyvenimą informatikos srityje;
 3. išmanyti teorinius skaičiavimo pagrindus ir turėti didelę praktinio taikymo patirtį;
 4. mokėti profesionaliai pristatyti ir rašyti kompiuterio mokslą kaip komandos dalį;
 5. suprasti ir gerbti profesinius etikos standartus, kurių tikimasi iš informatiko kompiuterio, ir būti susipažinęs su kompiuterijos srities istorija.
 6. Gebėti analizuoti ir palyginti alternatyvių programinės įrangos konstrukcijų, algoritminių metodų ir kompiuterinės sistemos organizavimo santykinius pranašumus, atsižvelgiant į įvairius užduočiai svarbius kriterijus (pvz., Efektyvumas, mastelio keitimas, saugumas).

Priėmimas į magistrantūros programą

Studentai, norintys įstoti į šią programą, turi atitikti visus bendruosius kolegijos reikalavimus. Papildomi reikalavimai yra šie:

 1. Absolventų įrašų egzamino kiekybiniuose skyriuose studentas privalo turėti ne mažiau kaip 153 balus.
 2. Kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, būtinas ne mažesnis kaip 6,5 TOEFL balas ir bent 6,0 - tilto priėmimas.
 3. Būtina įrodyti aukšto lygio kalbos ir operacinių sistemų programavimo žinias. Išlyginamieji kursai galimi tiems, kurie turi trūkumų.
 4. Mažiausiai 15 valandų matematikos, įskaitant diferencinę ir vientisąją skaičiavimus, diskrečiąją matematiką ir du kitus kursus, parinktus iš statistikos, tiesinės algebros, abstrakčiosios algebros, skaitinės analizės ir diferencialinių lygčių.

Studentai, neatitinkantys 1 ir 2 sąlygų, nebus priimami į informatikos magistrantūros programą. Studentai, tenkinantys 1 ir 2 sąlygas, tačiau turintys trūkumų kitose srityse, gali būti laikinai priimti į programą ir gali stoti į magistrantūros studijų kursus.

Kompiuterių mokslo stipendijos

Stipendijos paprastai siūlomos remiantis kiekybine GRE egzamino dalimi ir skiriamos tuo metu, kai Departamentas peržiūri pareiškėjo paraišką. Mes nemanome, kad poreikis yra viena iš pagalbos suteikimo priežasčių. Vieninteliai kriterijai yra GRE balai, bakalauro pažymių vidurkis (GPA) ir akademinė padėtis. Taigi finansinė pažyma, kad pareiškėjai privalo pateikti „ Lamar University kaip paraiškos proceso dalį, neturi jokios įtakos tam, ar studentui siūlome stipendiją, ar ne.

Priėmimas į kandidatą

Pašalinus visus trūkumus ir įgijus papildomą 12 valandų absolvento kreditą, studentas privalo pateikti oficialų laipsnio planą informatikos absolventui patarėjui ir magistrantūros mokyklos dekanui. Kiekvienas studentas turi pateikti G3 formą Magistrantūros studijoms prieš baigdamas paskutines devynių valandų studijas pagal studijų planą.

Priėmimą į kandidatūras suteikia universiteto dekanas, patvirtinus laipsnio planą.

Reikalavimai laipsniui

Būtinos žinios

Nauji studentai, prieš pradėdami studijų programą, privalo įrodyti tinkamas operacinių sistemų ir programavimo žinias C / C / JAVA. Paprastai mums reikalingi 2 būtini kursai. Abu kursai nebūtinai turi būti rengiami prieš pradedant mokytis pagal savo laipsnį. Priešingai, išankstinės sąlygos paprastai priimamos kartu su jūsų laipsnio plano klasėmis. Šios dvi sąlygos yra šios:

 • COSC 4302: operacinės sistemos
 • COSC 4304: programavimo pagrindai

Studentai gali būti atleisti iš būtinųjų dalykų kurso, jei jie gali išlaikyti kompetencijos egzaminą, suteiktą pagal susijusio kurso turinį. Prieš kiekvieną semestrą Kompiuterijos katedra už kiekvieną būtiną kursą išklauso kompetencijos testą, kurio mokestis - 75 USD už egzaminą. Kiekvienas egzaminas gali būti laikomas tik vieną kartą, tačiau egzaminų nereikia laikyti prieš pirmąjį priėmimo semestrą. Testus galima laikyti vėliau pagal studento programą, tačiau kursai, kuriems reikalingas vienas ar daugiau iš dviejų aukščiau paminėtų būtinųjų kursų, negali būti laikomi, nebent sėkmingai išlaikytas būtinas kursas arba išlaikytas atitinkamas kompetencijos testas.

Galite lankyti šiuos kursus kituose akredituotuose universitetuose, ir mes priimsime tuos pervedimo kreditus. Jei jau esate išklausę šiuos kursus akredituotame universitete, jums nebereikia jų vesti. Savo nuorašą jums reikia parodyti tik atvykus. Tačiau atminkite, kad tie patys kursų pavadinimai gali nerodyti to paties kurso turinio. Visų pirma, mes pastebime, kad labai mažai atvykstančių studentų, kurie dar nesimokė JAV, labai gerai žino C kalbą ir kad beveik nė vienas iš jų negali programuoti daugiapakopių programų UNIX aplinkoje.

Be to, atsižvelgiant į išankstinius reikalavimus, mūsų MS programai reikalingi arba 9 kursai ir baigiamasis darbas arba 11 kursų ir vieno semestro projektas. Abiem atvejais, be rašytinio pranešimo, reikalinga žodinė gynyba. Jei esate dieninių studijų studentas, besinaudojantis devynių kreditų valandomis (ty trimis kursais) per rudens ir pavasario semestrus ir po vieną kursą per kiekvieną iš dviejų penkių savaičių vasaros sesijų, visus darbus baigsite per dvejus metus.

MS Core kurso reikalavimas (6 kursai; 16 semestro valandos)

Kompiuterių magistrantūros programos studentai privalo įgyti kompetenciją keliose srityse, laikomose pagrindinėmis kompiuterių mokslo kryptimis. Kompiuterių magistro laipsniui gauti būtinas ne mažiau kaip 28 valandų informatikos magistro darbas ir baigiamasis darbas ar projektas. Norėdamas gauti magistro laipsnį, studentas turi turėti 3,0 GPA visuose informatikos kursuose ir kiekviename pagrindiniame kurse turi uždirbti B ar aukštesnį pažymį. Pagrindinį reikalavimą sudaro nurodytas kursų skaičius.

Nuo 2009 m. Pavasario abiturientai turės pasirinkti vieną iš šių pasirenkamųjų dalykų: modeliavimas, modelio tikrinimas, realaus laiko sistemos arba pažangi kompiuterio architektūra.

Specializacijos sritys ir kursai

Kompiuterių magistrantūros programos studentai skatinami specializuotis bent dviejose iš nurodytų septynių specializacijos sričių. Jie turi baigti bent 6 kredito valandas kiekvienoje srityje, kad baigtų savo specializaciją. Taigi jie turi iš viso išklausyti 12 kreditų valandų iš kursų, nurodytų specializacijos srityse (6 valandos iš kiekvienos srities).

I variantas (disertacija)
 1. Pagrindinių reikalavimų įvykdymas.
 2. Studentai gali lankyti vieną ar du kursus ne kompiuterių moksle, gavę katedros pirmininko sutikimą. Kursiniame darbe turi būti išlaikytas bent „B“ (3,0) balo vidurkis. Kursiniame darbe leidžiama naudoti ne daugiau kaip tris „C“ laipsnius, o kiekvienas „C“ turi būti subalansuotas „A“ laipsniu kitame informatikos bakalauro laipsnio kurse. Studentai gali neskaičiuoti kituose skyriuose vykusių kursų, kad būtų subalansuoti Kompiuterių katedros „C“ pažymiai.
 3. COSC 5390 ir COSC 5391 užpildymas ir priimtino darbo pateikimas.
 4. Iš viso baigta 34 semestro valandos.
 5. Sėkmingas žodinis darbo gynimas. Jei įvyksta nesėkmė, gynyba gali būti pakartota. Dėl antrosios nesėkmės studentas bus pašalintas iš informatikos studijų programos.
II variantas (ne disertacija)
 1. Pagrindinio reikalavimo įvykdymas.
 2. Studentai gali lankyti vieną ar du kursus ne kompiuterių moksle, gavę katedros pirmininko sutikimą. Kursiniame darbe turi būti išlaikytas bent „B“ (3,0) balo vidurkis. Kursiniame darbe leidžiama naudoti ne daugiau kaip tris „C“ laipsnius, o kiekvienas „C“ turi būti subalansuotas „A“ laipsniu kitame informatikos bakalauro laipsnio kurse. Studentai gali neskaičiuoti kituose skyriuose vykusių kursų, kad būtų subalansuoti Kompiuterių katedros „C“ pažymiai.
 3. Visi ne disertacijos studentai privalo priimti ir patenkinamai užpildyti COSC 5369. Šį kursą pirmiausia sudaro reikšmingas tyrimo projektas ir rašytinės profesinės ataskaitos pateikimas.
 4. Iš viso 37 valandų baigimas abiturientų kursuose.
 5. Sėkmingai atliktas išsamus egzaminas, kuris gali būti rašytinis, žodžiu arba abu kartu, kai nustatomas informatikos fakultetas. Šis išsamus egzaminas apims penkias pagrindines sritis ir jame taip pat gali būti programavimo komponentas.
Galutiniai projektai ir baigiamieji darbai, į kuriuos įgyjamas MS laipsnis, gali būti pasirenkami iš šių sričių:
 • Dirbtinis intelektas ir neuroniniai tinklai.
 • Skaičiavimo sudėtingumas.
 • Skaičiavimo geometrija.
 • Kompiuterių architektūra.
 • Duomenų gavyba.
 • Algoritmų projektavimas ir analizė.
 • Paskirstytos sistemos.
 • Evoliucinė kompiuterija.
 • Integruota sistema.
 • Žaidimo plėtra.
 • Mašinų mokymasis.
 • Mobilioji kompiuterija
 • Tinklai.
 • Lygiagretusis ir didelio masto skaičiavimas.
 • Realaus laiko sistema.
 • Robotika ir intelektualiosios sistemos.
 • Programinės įrangos inžinerija.
 • Simbolinis skaičiavimas.
 • Internetinė kompiuterija.

Darbas arba ne darbo variantas

Kompiuterijos katedra siūlo ir disertacijos, ir ne disertacijos magistro laipsnį. Čia yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti nusprendžiant, kuris variantas jums tinkamiausias.

Ne disertacijos magistro laipsnis

Ne disertacijos magistro laipsnis gali būti baigtas per trumpesnį laiką nei baigiamasis magistro darbas. Paprastai baigiamasis projektas trunka vieną ar du semestrus, o darbas trunka mažiausiai du semestrus.

Daugelis studentų gali įvykdyti ne disertacijos kurso reikalavimus per keturis ilgus semestrus, išlaikydami vidutinį ar aukštą kursų krūvį (9–12 kreditų valandų per semestrą). Daugelis neakivaizdinių studijų studentų gali įgyti laipsnį maždaug per ketverius metus (vienas kursas per semestrą, įskaitant vasaras).

Kitas ne disertacijos pasirinkimo pranašumas yra tai, kad paprastai galite planuoti savo programą ir numatyti, kada baigsite savo laipsnį. Užbaigti disertaciją gali būti įvairesnių pastangų.

Darbo magistro laipsnis

Magistro baigiamojo darbo baigimo laikas skiriasi, tačiau paprastai tai užtrunka ilgiau nei ne disertacijos laipsnis.

Dieninių studijų studentams paprastai užtrunka 28–30 mėnesių, kad pabaigtų kursinį darbą, suplanuotų ir atliktų disertacijos tyrimų bei parašytų disertaciją. Ištęstinių studijų studentai priima ketverius ar daugiau metų.

Taigi, kodėl pasirinkai papildomus šešis mėnesius baigti baigiamąjį magistro darbą? Čia yra keletas galimų priežasčių.

Norite dirbti ambicingesnį projektą, nei paprastai teko patirti klasėje.

Priklausomai nuo disertacijos temos, galite įgyti specialių įgūdžių ir žinių, kurios jus patrauklesnius tam tikriems darbdaviams. Darbas gali būti ypač vertingas, jei tikitės dirbti tyrimų ar pažangiausių plėtros bendrovių veikloje.

Tačiau bet kuri įmonė turėtų įvertinti jūsų sugebėjimą įvykdyti netradicinį projektą ir žodžiu ir raštu pristatyti savo darbą (kritiniai įgūdžiai pramonėje).

Norite glaudžiai bendradarbiauti su fakultetu ir užmegzti ryšius su potencialiais kolegomis.

Jus prižiūrės vienas iš fakultetų ir, atsižvelgiant į tyrimo projektą, galite dirbti su kitais mokslo darbuotojais ir fakulteto nariais. Jie gali atkreipti jūsų dėmesį į kolegas, kurie galėtų jus pasamdyti.

Kadangi jie su jumis dirbo keletą mėnesių, jie potencialiems darbdaviams gali pasakyti daugiau apie jūsų sugebėjimus, nei apie tai, kad jų klasėje gavote „A“ ženklą.

Jūs planuojate gauti daktaro laipsnį vėliau.

 • Magistro darbas suteikia jums galimybę išbandyti savo jėgas atliekant mokslinius tyrimus - pagrindinę užduotį uždirbti daktaro laipsnį ir pamatyti, ar jums tai patinka. Be to, baigus magistro darbą paaiškėja tyrimų patirtis ir sustiprėja jūsų taikymas daktaro laipsnyje. programos.

Jums patinka iššūkis.

 • Baigdami magistro darbą išmoksite suprasti savo srities mokslinę literatūrą, kaip rašyti mokslinėms auditorijoms ir kaip pristatyti savo darbą raštu ir kaip paskaitą. Be to, jūs sužinosite daugiau apie savo temą, nei jūs kada nors išmoktumėte klasėje.

Tikitės gauti finansavimą disertacijos tyrimams.

 • Kai kurie mokslinių tyrimų projektai gali būti finansuojami konkrečiam darbui, kuris galėtų būti tinkama disertacija. Studentas, norintis atkreipti dėmesį į tokį savo disertacijos projektą, gali būti pajėgus pasirūpinti daliniu finansavimu (pvz., Atsisakymu nuo studijų) visai ar visai disertacijos tyrimo stadijai.

Reikėtų pabrėžti, kad net jei rašote disertaciją, nėra jokių garantijų dėl finansavimo.

Ar reikėtų parašyti disertaciją? Tik tu gali atsakyti į tai. Dauguma studentų supranta ne disertacijos variantą. Tačiau kitiems magistro baigiamasis darbas yra verta investicija.

Stažuotės CS studentams

Kompiuterinio mokslo bendradarbiavimo / stažuotės gavimo gairės

Kompiuterijos mokslas ir praktikos yra labai svarbūs būdai studentams įgyti patirties lankant kolegiją. Jie gali būti naudingi ir paskatinti įdomią karjerą. Praktinė patirtis realiame pasaulyje gali praturtinti jau pažangiausias mokymo programas.

Pagrindiniai dalyko faktai:
 • Studentai privalo stoti į karjeros ugdymo kursą (3 semestro valandas) kiekvieną semestrą, kad jie dirbtų visą darbo dieną, ne daugiau kaip (4) semestrus.
 • Norint įstoti, reikia užpildyti išankstinės patikros formą ir mokymosi sutartį.
Už (kursą) kreditas gali būti gaunamas už opusą / praktiką tokiomis sąlygomis:

Patvirtinimo gairės:

 • Studentai turi kreiptis ir būti patvirtinti dalyvauti stažuotės programoje kartu su kooperatyvo švietimo direktoriumi.
 • Bakalauro / magistro studijų studentams reikalingas kaupiamasis GPA, lygus 2,75 / 3,00 arba didesnis, kad galėtų įstoti į programą, ir gali reikėti didesnio GPA, kad būtų galima įsidarbinti.
 • Bakalauro / magistro studentai turi būti baigę ne mažiau kaip 60/18 akademinių kreditų valandų.
 • Turi lankyti stažuotes kartu su kooperatinio švietimo direktoriumi.
 • Kreditas neskiriamas už bendrą darbo patirtį. Tai turi būti stažuotė, o ne darbas.
 • Pareiga ir projekto aprašai bus pateikti darbdavio.

Savarankiško darbo praktika turėtų būti aiškiai susijusi su karjeros sritimi ir tai turi būti vertinga patirtis.

Kaip užsiregistruoti į klasę (COSC 4305 - pasirenkami bakalaurai; COSC 5360 - pasirenkami abiturientai):

 • Visas reikalingas formas rasite žemiau. Tolesniuose puslapiuose yra išvardytos visos medžiagos ir formos, kurios turi būti pateiktos kooperatyvo švietimo direktoriui iki nurodyto termino.

Tyrimai

Katedroje vykdoma plataus masto tyrimų programa. Dabartiniai fakulteto mokslinių tyrimų interesai yra lygiagretus ir paskirstytas apdorojimas, dirbtinis intelektas, duomenų ir žinių bazės, skaičiavimo sudėtingumas, realiojo laiko įterptosios sistemos, operacinės sistemos, žaidimų kūrimas ir grafika.

Kompiuterių mokslo skyriuje yra šešios komutatorių eterneto laboratorijos, prijungtos prie 10 gigabitų spartos universiteto miestelio tinklo infrastruktūros, per kurią Lamar University yra prijungtas prie interneto ir pasaulinio tinklo. Įranga laboratorijose yra gausi ir prieinama visiems studentams. Jį sudaro įvairus aparatūros ir programinės įrangos rinkinys, veikiantis HP ir MAC darbo vietose ir serveriuose, „Intel“ pagrindu sukurtas kompiuteris ir daugialypiai procesoriai AMD. Skyrius siūlo vaizdų ir vaizdo apdorojimo įrangą, skirtą daugialypės terpės klasėms, ir programinę įrangą pažengusiems kursams ir duomenų bazių tyrimams, tinklo modeliavimui, simboliniam skaičiavimui, dirbtiniam intelektui, realiojo laiko įterptoms sistemoms ir kompiuterinei grafikai, kurią lengvai galima pasiekti iš mūsų serverių. „Maes“ pastate, kuriame šiuo metu įsikūręs kompiuterių mokslas, veikia belaidė interneto prieiga. Lamar University yra prijungtas prie interneto2.

Departamentas palaiko draugiškus darbo santykius su vietinėmis ir nacionalinėmis įmonėmis. Departamento Pramonės patariamąją tarybą sudaro regioninių / valstybinių pramonės šakų ir aukštųjų technologijų firmų atstovai.

Paraiškos procesas

Visose stojimo į Lamar University MS programą paraiškose turi būti ši informacija:

 • 1. Motyvacinis laiškas. Konkrečiai nurodykite, ar norite būti priimtas. Pridedamas gyvenimo aprašymas neprivalomas, tačiau siūlomas.
 • 2. Oficialūs nuorašai. Paprašykite, kad visų aukštojo mokslo institucijų, kuriose anksčiau lankėtės, oficialūs nuorašai būtų atsiųsti tiesiogiai šiuo adresu kartu su visais klausimais ar prašymais.
 • 3. Paraiškos forma.
 • 4. GRE balai (kiekybiniame skyriuje mažiausiai 153 GRE). Naudokite kodą 6360, kad siųstumėte balus į LU. Paprašykite, kad jūsų oficiali GRE balo ataskaita būtų tiesiogiai atsiųsta Lamar University šiuo adresu:

Dėl paraiškos medžiagos ir informacijos apie priėmimą, apgyvendinimą. arba finansinė pagalba, susisiekite:

 • Absolventų priėmimo biuras Lamar University
 • PO Box 10078 Beaumont, TX 77710.
 • 409-880-8356. Faksas: (409) 880-8414
 • gradmissions@lamar.edu

Ne Jungtinių Valstijų piliečiai taip pat privalo pateikti šią informaciją:

 • 5. TOEFL arba IELTS balai. Paprašykite, kad jūsų TOEFL ar IELTS balai būtų nusiųsti tiesiogiai Tarptautinio studentų patarėjo biurui, PO Box 10078, Beaumont, Texas 77710 El. Paštas: gradmissions@lamar.edu
 • 6. Prašoma tarptautinė forma ir visa pridedama papildoma medžiaga.

Kandidatų pateikimo terminai: (Visai stipendijai gauti pareiškėjai turėtų pateikti medžiagą iki prioritetinio termino. Po galutinio termino gautos paraiškos bus svarstomos kitam semestrui. Kandidatai turėtų pateikti medžiagą kuo greičiau, kad būtų galima skirti laiką pokalbiui dėl vizos susitikime. JAV ambasada ar konsulatas, kurie gali laukti dienų ar savaičių laiką.)

 • Rudenį (rugpjūtis)
  • Prioritetinis terminas: balandžio 15 d
  • Galutinis terminas: liepos 1 d
 • Pavasariui (sausis)
 • Prioritetinis terminas: rugsėjo 1 d
 • Galutinis terminas: gruodžio 1 d
 • Vasarai (birželio mėn.)
 • Prioritetinis terminas: sausio 15 d
 • Galutinis terminas: balandžio 15 d

Lamar University yra lygios galimybės / teigiamas veiksmas švietimo įstaigai ir darbdaviui. Studentai, dėstytojai ir darbuotojai atrenkami neatsižvelgiant į jų rasę, spalvą, įsitikinimus, lytį, amžių ar tautinę kilmę, vadovaujantis 1964 m. Civilinių teisių įstatymo Vl antraštinės dalies atitikties užtikrinimu; Išleistas ir pakeistas vykdomasis įsakymas 11246; 1972 m. Švietimo pataisų, pataisytų lX, pasaka; 1973 m. Reabilitacijos akto 504 skirsnis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Home to over 15,000 students, Lamar University, located near Houston in Beaumont, TX, is among the fastest growing Texas colleges and universities and is a member of The Texas State University System. ... Skaityti daugiau

Home to over 15,000 students, Lamar University, located near Houston in Beaumont, TX, is among the fastest growing Texas colleges and universities and is a member of The Texas State University System. LU offers more than 100 programs of study leading to bachelor’s, master’s and doctoral degrees. The 292-acre campus in Beaumont is about 90 miles east of Houston and about 25 miles west of Louisiana. Skaityti mažiau