Socialinės Atskirties Magistrantūros Programa

Åbo Akademi

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Socialinės Atskirties Magistrantūros Programa

Åbo Akademi

Trukmė: 120 kreditų, 2 metų trukmės dieninės studijos

Suteikiamas laipsnis: magistras, teologijos magistras

Metinis suvartojimas: 20

Mokestis už mokslą: 10 000 EUR studentams iš ne ES / EEE šalių

Kontaktai: socialex@abo.fi

Šiuolaikinio sparčiai besikeičiančio pasaulio augimo įvairovės ir sudėtingumo dėka žmonės, kenčiantys nuo skurdo, teisėtų teisių atėmimas, kultūrinė ir socialinė izoliacija, tampa vis didėjančiu pasauliniu mastu. Šie klausimai yra reiškinys, vadinamas socialine atskirtimi; sudėtinga sąlyga, kuri apima ne tik nepalankias ekonomines sąlygas ir skurdą. Tai daugialypis procesas, per kurį žmonės praranda politinę, teisinę ir socialinę agentūrą, per kurią jie yra nusižeminami ar diskriminuojami. Todėl socialinė atskirtis yra glaudžiai susijusi su kultūra ir istorija, kaip mes sąveikaujame ir kurdami ribas, kaip mes galvojame apie visuomenę, ką mes laikome tiesa, ir kaip mes numatome gerą pasaulį.

Ši programa atsirado dėl būtinybės pripažinti daugialypį socialinės atskirties pobūdį. Jis rimtai vertina poreikį pateikti analitines priemones, kurios kritiškai atspindėtų mūsų socialines ir kultūrines ateities perspektyvas iš platesnės perspektyvos, paremtos humanitariniais mokslais, ir pagrįstos tokiais dalykais kaip istorija, etika, filosofija, religijos studija, lyčių studijos, teologija ir mažuma studijos. Programa įtraukiama į aktualias pasaulines problemas ir paverčia svarbiausius veiksnius ir matmenis, kurie yra socialinės atskirties proceso pagrindas; vertybes, idėjas, įsitikinimus, tendencijas, ideologijas, praktiką kartu su individualia ir socialine agentūra, gebėjimais ir galia. Šios programos teikiami įgūdžiai yra naudingi studentams, norintiems įgyti karjerą įvairiose organizacijose ir tiems, kurie siekia karjeros mokslinių tyrimų srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentų prašymas privalo suteikti atitinkamą lyginamosios religijos, lyčių studijų, istorijos, filosofijos, teologijos ar lygiavertį bakalauro bakalaurą. Be to, galima atsižvelgti į ankstesnius tyrimus, atitinkamą darbo ir organizacijos patirtį bei kitus privalumus ir kvalifikacijas. Studentų atranka atliekama remiantis paraiškos dokumentais (įskaitant CV ir motyvacinį laišką); nėra įstojimo egzamino.

Anglų kalbos magistro studijų programos kandidatai privalo įrodyti savo žinias apie anglų kalbą ir atitikti bendruosius akademinius reikalavimus

Kaip teikti paraiškas?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškos reikalavimus ir procedūras, mokesčius už mokslą ir stipendijas, žr. Http://www.abo.fi/ansok/master

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 10, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
10,000 EUR
Information
Deadline
Sau 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Locations
Suomija - Vaasa
Pradžia: Rgp 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2018
Suomija - Vaasa
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
studentams iš ne ES / EEE šalių