Kalbų ir literatūros katedroje siūlome daug įvairių kursų magistro lygmeniu. Kursus galite priimti atskirai arba kaip magistro laipsnio dalį. Kursai dažnai skirstomi į mažesnius modulius, pavyzdžiui, 7,5 kreditų arba 15 kreditų, todėl, jei norite atlikti nuolatines studijas, turite kreiptis į daugiau nei vieną kursą. Tačiau dalykų įvairovė skiriasi.

Magistrantūros studijų programą sudaro vienerių ar dvejų metų dieninės studijos (60 ar 120 kreditų, c) ir gali sukelti magistro laipsnį (vienerius metus ar dvejus metus).

Nėra nustatytos programos, kuri leistų pasiekti laipsnį, bet galite pasirinkti įvairius kursus, taip pat tarp literatūros ir kalbų specializacijos.

Vis dėlto yra būtina sąlyga, kurią turite įvykdyti, kad galėtumėte kreiptis į magistro esė arba disertaciją. Kad žinotumėte, kokie kursai yra taikomi kas semestrą ir kaip juos derinti į laipsnį, kreipkitės į Studijų ir karjeros patarėją.

Kalbų ir literatūros departamentas labai vertina mokslinius tyrimus ir mokymą, siekdamas pasiūlyti palankią mokymosi aplinką. Mūsų patyręs ir patyręs personalas kartu su mūsų talentingais studentais užtikrina dinamišką aplinką tiek studentams, tiek ir magistrantams.

Anglų kalbos mokiniai SPL tyrinėja anglų kalbos literatūrą, angliškai kalbančias kultūras, anglų kalbotyrą ir akademinį rašymą / kalbėjimą per novatorišką ir skatinamą subkursų seriją, jungiančią kritinio mąstymo praktiką, analitinį įsitraukimą ir kultūrinį sąmoningumą.

Mūsų literatūros kursai orientuoti į įvairius dalykus: pagrindinius autorius, istorinius laikotarpius, žanrus, kritines teorijas ir metodus, taip pat kalbų mokymosi kultūrines ir daugiakultūrines perspektyvas.

Mūsų kalbos kursai siūlo mokymą pasirinktos kalbos struktūroje (pvz., Gramatika ir fonetika), taip pat pateikiame įvadą į daugybę kalbotyros stipendijų (pvz., Diskurso analizė, sociolingvistika, kalbų mokymasis, be kita ko).

Mūsų rašymo ir kalbėjimo kursai siūlo aukšto lygio, orientuotą akademinio anglų kalbos mokymą, kuris ne tik padeda studentams tobulinti pagrindinius kalbos įgūdžius, bet ir stiprina bendrus bendravimo įgūdžius, retorinę kompetenciją ir stilistinį sąmoningumą.

Esame žinomi dėl plataus požiūrio į discipliną ir suprantame kalbų mokymąsi, apimančią daugiau nei tipinę kalbinių literatūrinių tekstų, standartinių ir kanonų apžvalgą. Mūsų kursai pragmatiškesni ir šiuolaikiškesni, todėl apima įvairius žiniasklaidos ir kalbos stilius, įskaitant, bet neapsiribojant, anglų kalbą, literatūrą ir kultūrą, su kuria susiduria filmai, televizija, muzikos žodžiai kartu su kitais populiariosios kultūros reiškiniai.

Lygybės aspektai turėtų būti vertinami turinio, literatūros, mokymo ir vertinimo srityse. Be to, kursai turėtų supažindinti studentus su ekologiniu, ekonominiu, kultūriniu ir socialiniu požiūriu tvariu vystymusi ir juos problematizuoti.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigęs kursą, studentas turi sugebėti:

Žinios ir supratimas

 • atsižvelgti į pagrindines kalbų ir tarpkultūrinio bendravimo mokslinių tyrimų srities problemas, sąvokas ir teorijas;

Kompetencija ir įgūdžiai

 • nurodyti ir žodžiu, ir raštu suformuluoti savo problemą ribotoje dalyko srityje kalbos ir tarpkultūrinio bendravimo srityje;
 • nustatyti tinkamą būdą, kaip tirti konkretų klausimą kalbos ir tarpkultūrinio bendravimo srityje;

Sprendimas ir požiūris

 • analizuoti ir kritiškai apmąstyti lingvistinius procesus, kurie užkerta kelią tarpkultūriniam bendravimui, prisideda prie jo ar bet kokiu kitu būdu.

Paraiškų teikimo procesas

Paraiškos pateikimo procesas apima du etapus:

1. Paraiška 2019 m. Rudenį prasidedančiai programai turi būti teikiama per nacionalinę paraiškos svetainę.

Terminai:

 • Visi tarptautiniai studentai pataria kreiptis iki 2019 m. Sausio 15 d. Tačiau paraiškas iš ES valstybės narės galima pateikti ne vėliau kaip 2019 m. Balandžio 15 d.

2. Antrasis žingsnis - atsiųsti baigtą ir išlaikytą bakalauro baigiamąjį darbą (pdf). Pdf turėtų aiškiai nurodyti savo vardą ir universiteto, kuriame baigėte darbą, pavadinimą. Siųskite savo disertaciją ir palaukite patvirtinimo, kad gavome disertaciją.

Terminai:

 • Ne ES šalys narės - 2019 m. Kovo 1 d. Vertinimo procesas bus baigtas iki 2019 m. Kovo vidurio.
 • Studentai iš ES valstybės narės - 2019 m. Birželio 9 d. Vertinimo procesas bus baigtas iki birželio pabaigos.

Reikalavimai

Reikalavimas įeiti į kursą yra bakalauro laipsnis (arba 180 kreditų, įskaitant individualų 15 kreditų aukštesnį lygį) arba lygiavertis užsienio laipsnis.

Kalbos reikalavimai

Magistrantūros studijos yra pagrįstos anglų kalbos kursais, todėl yra specialių kalbos reikalavimų, kad būtų užtikrintas anglų kalbos žinių lygis. Tarptautiniai studentai turės patikrinti anglų kalbos žinias. Būtina anglų kalba 6.

Šios studentų grupės atitinka kalbos reikalavimus be tolesnio įvertinimo:

 • Studentai, turintys bakalauro laipsnį iš Švedijos universiteto
 • Studentai, turintys bakalauro laipsnį iš šalies, kurioje aukštasis mokslas vyksta anglų kalba

Šios studentų grupės turi patikrinti savo anglų kalbos žinias:

 • Studentai, turintys bakalauro laipsnį, kuriame disertacija parašyta kita kalba nei anglų ar švedų
 • Studentai, turintys bakalauro laipsnį iš šalies, kurioje aukštasis mokslas vyksta kita kalba nei anglų kalba

3 priežastys studijuoti šią programą

 • Tarpdisciplininė aplinka
 • Dalyvauti tarptautinėje mokslinių tyrimų aplinkoje
 • Pasirinkite kursų modulius, tinkančius jūsų fone, akademiniams ir profesiniams tikslams

Taikymo laikotarpiai

Pagrindinis paraiškų teikimo laikotarpis tarptautiniams studentams yra spalio viduryje iki sausio 15 d. Visoms rudenį prasidedančioms programoms.

Mokestis už mokslą

Studentai, kurie yra ES / EEE nepriklausančių šalių piliečiai, paprastai privalo mokėti mokesčius už mokslą. Studijų mokesčiai netaikomi ES / EEE piliečiams. Norėdami gauti informacijos apie mokesčius už mokslą, susisiekite su mumis.

Lygybės aspektai turėtų būti vertinami turinio, literatūros, mokymo ir vertinimo srityse. Be to, kursas turėtų supažindinti studentus su ekologiniu, ekonominiu, kultūriniu ir socialiniu požiūriu tvariu vystymusi ir juos problematizuoti.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Gothenburg, Faculty of Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
Deadline
Sau. 15, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020
End Date