Masters studijos šiuolaikinio Lotynų Amerikos (iš ispanų)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Master Šiuolaikinio studijų Lotynų Amerikos (ispanų)

  • Mokymosi laikotarpis: 2 metai
  • ECTS kreditai: 120
  • Kalba: Lietuvių


Programos aprašymas


Šis laipsnis siekiama mokyti specialistus specializuojasi Lotynų Amerikos problemas ir naujos mokslinių tyrimų profilio Lotynų Amerikos regiono statybos nuo perspektyvos Rusijos "latinoamericanistica" svarsto istorinių trajektorijų šalių įvairovė regione ir jos dabartiniai politiniai, ekonominiai, socialiniai ir kultūriniai pokyčiai.


Magistro programa siekiama spręsti žinias apie sudėtingą kultūrinio ir istorinio statybos Lotynų Amerikoje, per įvairiapusišką požiūrį, kuris skatina požiūrių, metodų ir požiūrių įvairovę.


Siekiant šio tikslo, tai magistro organizuoja aplink pirmaujančių Rusijos ir tarptautinių akademinių institucijų, kurios turi didelę patirtį ir gilias tradicijas Lotynų Amerikos studijų tinkle, siekiant gauti skysčio mainų tarp mokytojų, mokinių tikslu ir mokslininkai su tais, iš panašių programų ir institutų Lotynų Amerikos ir kitų regionų.


Magistro programa analizuoja dabartinius plėtros problemas Lotynų Amerikoje iš dviejų pagrindinių elementų lemputė: politinę socialinę-istorinę raidą Lotynų Amerikos ir ekonominės globalizacijos procesą ir įrėminimas apibūdina šiuolaikinio plėtros problemas regione.


Šis metodas leidžia jums rasti daugiau sudėtingų linijų pažangos ir nesėkmių vystymosi procese Lotynų Amerikoje, tuo pačiu sukuriant sąlygas integruotą ir tarpdisciplininį intensyvų ryšį tarp nacionalinių ir regioninių procesų ir pasaulio vizija apimties paaiškinimą. Šiame kontekste magistro siekiama šių tikslų:


• mokytojų, mokslininkų ir specializuotų specialistų supratimo ir studijų dabartinės tikrovės Lotynų Amerikoje, taip pat santykiuose su Rusija, gautų atlikus
disciplinų perspektyvos.

• skatinti integruotą viziją ekonominių, socialinių, politinių ir kultūrinių procesų regione, bendradarbiavimo ir ekonominių ir prekybinių ir kultūrinių santykių procesus, plėtoti tarp Rusijos ir Lotynų Amerikos šalių.

• Prisidėti prie diskusijų, kritikos ir apyvartą idėjų regione ir Rusijoje srityje plėtrą, iš tarp mokslininkų, dėstytojų ir studentų mainų nuo
įvairių akademinių institucijų rėmimo ir dalyvauti šioje programoje mestría.


Mokymosi rezultatai


Magistro laipsnį siūlo šias specialybes paskirstomi pagal mokymo profilio dalyvių:

• specialistė ekonominė plėtra, integracija ir viešosios politikos Lotynų Amerikoje

• Specialistų ekonominiai ir prekybiniai santykiai tarp Rusijos ir Lotynų Amerikos

• ekspertas istorinės, politinės ir socialinės-kultūrinės Lotynų Amerikoje


Karjeros galimybės


Magistro laipsnis yra akademinio ir profesinio tikslu parengti ekspertų, kurie gali dirbti tiek akademinio pasaulio (mokslinių tyrimų profesoriai), ir privačių, ir valstybinių institucijų (vietos, valstybės, daugiašalis) plėtros darbas, susijęs su viešojo administravimo, verslo, bendradarbiavimo, imigracijos, integracijos ir tarptautinių santykių.


Priėmimo sąlygos ir reikalavimai


Meistras siekiama specialistų iš Lotynų Amerikos, kurie baigė pirmąjį lygį universitetinį išsilavinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Skaityti daugiau

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Skaityti mažiau