Oficialus aprašymas

Įvairių matematinių laukų metodai reikalingi tam, kad būtų galima išspręsti problemas, kylančias daugelyje taikymų: Matematinė vizualizacija pagerina diagnostikos tikslumą gyvosios gamtos mokslų ir inžinerijos srityje ir tapo neatskiriama sudėtingų operacijų priemone. Telekomunikacijos ir šiuolaikiniai mokėjimo būdai siūlo sudėtingas duomenų šifravimo problemas. Naujausi ekonomikos pokyčiai reikalauja naujo požiūrio į rizikos valdymą finansų ir draudimo pramonėje. Analitiniai ir kompiuteriniai metodai leidžia analizuoti ir imituoti natūralių mokslų, gyvosios gamtos mokslų, ekonomikos mokslų ir inžinerijos nuolatinio didėjimo sudėtingumo matematinius modelius.

Magistro programa "Matematika" suteikia galimybę specializuotis vienoje iš šių sričių:

 • Taikomoji matematika
 • Diskretiška matematika
 • Finansinė ir aktuarinė matematika
 • Statistika ir operacijų tyrimai
 • Technomatematika

TU Graz" src="//www.masterstudies.com/element_db/87/8777_math.gif" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />

Priėmimai: Norėdami dalyvauti atrankos procedūroje, turite prisijungti prie interneto per priėmimo periodą.

Išimtis: studentai, kurie jau baigė atitinkamą bakalauro laipsnį Graco technologijos universitete arba Graikų universiteto Graikų universitete (NAWI Graz). Atkreipkite dėmesį į priėmimo terminus.

Studijų programa trunka keturis semestrus ir apima 120 ECTS kreditų. Magistro laipsnis grindžiamas bakalauro programa "Matematika" arba lygiavertė bakalauro programa. Absolventai apdovanojami "Diplom-Ingenieurin" (moterys) arba "Diplom-Ingenieur" (vyrai), kuris tarptautiniu mastu yra lygiavertis "Mokslų magistras" ("MSc") .

NAWI Graz - nauda iš dviejų universitetų patirties

Grafų technologijos universiteto ir Karlo Franzenso universiteto "Matematika" yra bendra programa pagal bendradarbiavimo projektą NAWI Graz. Taigi, studentai gali pasinaudoti be papildomų administracinių pastangų iš abiejų universitetų patirties ir kursų programos - unikali galimybė Austrijoje!

TU Graz" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/55/55761_Master_in_Mathematics_c_Lunghammer_TU_Graz.png" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />

Karjeros galimybės

Dėl to, kad jie mokosi jungtiniame mąstymo ir abstrakcijos procese bei gilinti žinias apie matematines technikas, absolventai gali būti naudojami įvairiems pramonės, ekonomikos ir mokslo uždaviniams. Galimos darbo sritys:

 • Modeliavimas ir modeliavimas pramonėje ir ekonomikoje,
 • Modeliavimo priemonių kūrimas, analizė ir įgyvendinimas,
 • Procesų optimizavimas pramonėje ir ekonomikoje,
 • Statistinių duomenų rinkimas ir analizė,
 • Duomenų technologijos duomenų saugumas ir kriptografija,
 • Finansinių produktų projektavimas, modeliavimas, vertinimas ir rizikos vertinimas bankininkystės ir draudimo sektoriuje
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Graz University of Technology (TU Graz) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
4 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date