Read the Official Description

Mūsų magistrantūros programa siūlo išsamų teorinį išsilavinimą, išlaikant aiškią perspektyvą konkrečioms programoms, tokioms kaip efektyvi logistika, geresnės kompiuterių informacinės sistemos ir gilesnė gamtos reiškinių supratimas.

Programa

Mūsų magistro studija glaudžiai susijusi su Matematikos, astrofizikos ir dalelių fizikos instituto (IMAPP) atliktu tyrimu. Galite rinktis iš šių specializacijų:

 • Mokslas visuomenėje
 • Mokslas, vadyba ir inovacijos

Programa sukuriama taip:

 • Specializacijos kursai (30 EC)
 • Pasirinktiniai kursai, priklausantys olandų MasterMath (30 EC)
 • Kiti pasirenkamuosius kursus (17 EB)
 • Filosofija (3 EC)
 • Magistro baigiamasis darbas (40 EC)

Asmeninis dėstytojas

Vadovaujant asmeniniam dėstytojui, ši magistrantūros programa suteikia jums didelę laisvę sekti savo mokslinių tyrimų interesus ir sutelkti dėmesį į tinkamiausias specializacijas ir dalyko pasirinkimus. Trumpai tariant, jūs parengsite pritaikytą programą pagal savo norus.

792_RU-Sport-centre.jpg

Olandų mastermatas

Kiekvienais metais visų Nyderlandų universitetų matematikos katedrai bendradarbiauja, siekdami sukurti bendrą specialiųjų kursų programą, pasirinktą iš skirtingų mokymo programų. Tai leidžia studentams gauti naudos iš geriausių dalykų, kuriuos gali pasiūlyti kiekvienas olandų matematikos studijas.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai yra analitikai ir problemų sprendėjai, kurie atlieka įmokas daugelyje sričių. Dauguma darbuotojų atranda darbą iš karto po to, kai baigė studijas prekybos ir pramonės sektoriuose, finansų sektoriuje, IRT ar valdyme.

Kokybės ženklas

Ketvirtą kartą iš eilės šią programą Nyderlandų universitete "Keutsegids Masters 2015" ("Magistro programų vadovas") vertino numeris vienas.

Priėmimo sąlygos

Kaip tarptautinis studentas, jūsų ankstesnis išsilavinimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

1. Baigęs bakalauro laipsnį matematikos ar susijusioje srityje, kuris yra lygiavertis Olandijos universiteto diplomas. Egzaminas komitetas gali reikalauti, kad vienas prideda konkrečius kursus magistro programa, priklausomai nuo magistro specializacijos.

2. Anglų kalbos mokėjimas:

Kad galėtumėte dalyvauti šioje programoje, jums reikia sklandžiai rašyti ir kalbėti angliškai. Ne anglų kalba be olandų bakalauro laipsnio ar VWO diplomo ne anglų kalbos reikia vienos iš šių būdų:

 • TOEFL balas
 • IELTS balas yra ≥6,5;
 • Kembridžo pažengusio anglų kalbos pažymėjimas (angl. CAE) arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE) su C arba aukštesniuoju ženklu

Terminai

Programos prasideda rugsėjo mėn

 • Ne Europos ekonominės erdvės studentai: balandžio 1 d.
 • EAA studentai: gegužės 1 d.

Kokybės ženklas

Tiek Keuzegidų magistro, tiek bakalauro programų informacijos vadovas "Keuzegids Universiteiten" dabar paskyrė Radboud University Nyderlandų "geriausiu bendruoju universitetu".

Norite daugiau sužinoti?

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie šią programą ir Radboud University ? Prisijunkite prie mūsų Master's Open Day 2019 m. Kovo 16 d. Norėdami sužinoti daugiau ir užsiregistruoti šiame įdomiame renginyje, apsilankykite www.ru.nl/masters/openday.

Program taught in:
Anglų

See 30 more programs offered by Radboud University »

Last updated February 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,083 EUR
2 083 EUR EEE / 12 645 EUR ne EEE studentams
Deadline
Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

Rugs 2019

Location
Application deadline
Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Welcome to the Faculty of Science