Mechanikos inžinerijos magistras (MSE)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas išskiria UM-Flint MSE programą?

Inžinierių poreikis auga, nes vis daugiau įmonių ieško šių kvalifikuotų specialistų, kurie padėtų sukurti geresnį pasaulį. Pasiruoškite pasinaudoti šia įdomia galimybe pasitelkdami inžinerijos magistro laipsnį (MSE) mechanikos inžinerijos programoje University of Michigan-Flint . Sukurtas atsižvelgiant į unikalius dirbančių specialistų poreikius, jame yra visas arba neakivaizdinis kursų tvarkaraštis su vakare siūlomomis universiteto miestelio klasėmis. Ši programa suteikia ekspertų konsultacijas dėstytojams, realaus pasaulio patirtį, modernią įrangą ir dar daugiau - taigi, turėsite viską, ko jums reikia norint pasiekti sėkmę absolvento lygmenyje ir tęsti savo karjerą.

Galingas ekonominis poveikis

Dalyvaudami mokymo programoje, studentai galės įgyti realaus pasaulio patirties, spręsdami pramonės poreikius bendruomenėse. Mechanikos inžinerija yra pati įvairiausia inžinerijos disciplina. Todėl karjerą gamybos, aviacijos ir kosmoso, energijos gamybos, automobilių, energetikos, ŠVOK ir biomedicinos srityse galima tobulinti įgijus mechanikos inžinerijos laipsnį. Tvirta absolventų bazė atkreipia pramonės dėmesį ir padeda kurti naujas verslo įmones, kurios yra būtinos ekonominiam vystymuisi. Be to, ši programa teikia viešąsias ir bendruomenės paslaugas Flintui, Genesee grafystėje ir Mičigano valstijoje.

Mokslinių tyrimų galimybės

Programos tiriamoji veikla yra labai interaktyvi su Mičigano universiteto profesoriais, taip pat su bendruomene ir pramone. Mūsų pažangiausi tyrinėjimai padės suteikti MSE absolventams mokymą ir išsilavinimą, reikalingą karjeros pramonei, vyriausybei ir akademinei bendruomenei tobulinti.

Ekspertų fakultetas

MSE mechanikos inžinerijos kursuose dėsto ekspertai, dėstantys profesines žinias ir patirtį. UM-Flint fakulteto nariai yra reguliariai skelbiami ir dalyvauja vykdomuose tyrimuose, pasiūlymų rengime ir kitoje mokslinėje veikloje. Jie taip pat yra atsidavę mentoriai, kurie padės ir praktiškai pritaikys jūsų pamokas klasėje.

UM ištekliai

Kaip visame pasaulyje žinomo Mičigano universiteto sistemos dalis, UM-Flint studentai gali pasitelkti papildomus išteklius, žinias ir kontaktus Ann Arbor ir Dearborn miestuose. „Kukurūzai ir mėlyna spalva per ir per“, mūsų palaikanti bendruomenė suteikia neįkainojamą pagalbą tyrinėjant, kuriant tinklus ir vykdant kitas iniciatyvas.

Mažos klasės

Savo MSE užpildysite su maža grupe studentų, kurie dalijasi savo aistra spręsti problemas, inovacijas ir projektų valdymą. Ši kohortos struktūra leidžia daug bendrauti, leidžianti sukurti stiprią asmeninio ir profesinio tobulėjimo palaikymo tinklą. Ugdymo programos projektai sukuria bendradarbiavimo aplinką, padėsiančią kaupti praktinius ir techninius įgūdžius.

Mechanikos inžinerija (MSE)

Inžinerijos mokslo magistras (MSE) Mechanikos inžinerijos programa suteikia studentams tvirtą pagrindą mechaninės inžinerijos principuose ir išsamias žinias apie naujausias technologijas toje srityje, peržengiančias bakalauro patirtį. Programa skirta patenkinti unikalius dirbančių specialistų poreikius.

Būtinos sąlygos

 • EGR 230 - statika (3).
 • EGR 260 - Deformuojamųjų kietųjų medžiagų mechanika (3).
 • EGR 280 - inžinerinių medžiagų mokslas (3).
 • EGR 315 - mašinos elemento dizainas (3).
 • EGR 350 - skysčio mechanika (3).
 • EGR 353 - Termodinamika (3).
 • EGR 370 - dinamika (3).

Reikalavimai

A. Pagrindiniai kursai (12 kreditų)

 • EGR 511 - Pažangioji medžiagų mechanika (3).
 • EGR 532 - pažangi termodinamika (3).
 • EGR 540 - pažangi dinamika ir valdymas (3).
 • EGR 550 - pažangi skysčių mechanika (3).

B. Pasirenkamieji (12 kreditų)

 • Keturi absolventų lygio EGR kursai arba trys absolventų lygio EGR kursai ir AUE kursai. Maksimali 9 kreditų dalis kursuose, dėstomuose tiek bakalauro, tiek magistrų lygmenyje (šiuo metu EGR 510, EGR 551), ir minimalus B klasės (3,0) balas kiekviename.

C. Pasirinkimo galimybė (6 kreditai)

Viena iš šių parinkčių:

Disertacija variantas

Studentai, pasirinkę disertacijos pasirinkimo galimybę, turi gauti disertacijos patarėją ir įstoti į du disertacijos kursus. Norint gauti šių kursų kreditą, būtina sėkmingai išklausyti disertaciją ir ją apginti žodžiu. Visa tai turi atitikti universiteto standartus.

Pastaba: Neleidžiama savarankiškiems studijų kursams tenkinti programos reikalavimų.

 • EGR 595 - I magistro darbas (3).
 • EGR 596 - II magistro darbas (3).

Ne-disertacijos variantas

 • Du papildomi EGR arba AUE absolventų lygio kursai ir patenkinami bakalauro lygio egzamino rezultatai.

Pastaba: Programos reikalavimus leidžiama pasirinkti tik vienam savarankiškam studijų kursui pasirinkus ne disertacijos variantą. Taip pat žiūrėkite pastabą B punkte.

Kredito pervedimas

Patvirtinę inžinerijos absolventų koordinatorių, studentai gali perkelti arba išrinkti absolventus, kurie nekandidatuoja į laipsnį (NCFD), iki šešių kreditų inžinerijos magistrantūros studijų kursuose.

Priėmimas

Reikalavimai

 • Regioninės akredituotos kolegijos ar universiteto mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
 • Mažiausias bendras bakalauro pažymio balų vidurkis - 3,0 balo 4,0 skalėje
 • Įrašų egzamino baigimas (GRE)

Neturite mechanikos inžinerijos laipsnio?

Būsimieji studentai iš kitų inžinerinių disciplinų taip pat gali būti svarstomi dėl priėmimo į programą. Studentas, negavęs mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnio, gali būti reikalaujamas baigti mechanikos inžinerijos bakalauro kursus prieš reguliarų priėmimą į programą.

Taikymas

Norėdami būti svarstomi dėl priėmimo, pateikite internetinę paraišką žemiau. Kita medžiaga gali būti siunčiama el. Paštu adresu FlintGradOffice@umich.edu arba pristatoma į absolventų programų biurą, 251 „Thompson Library“.

 • Prašymas priimti absolventus
 • 55 USD paraiškos mokestis (negrąžinamas)
 • Dalyvavo visų kolegijų ir universitetų oficialūs nuorašai
 • GRE balai (bendri) išsiųsti University of Michigan-Flint universiteto kodeksui Nr. 1853
 • Du rekomendaciniai laiškai. Rekomendacijos turėtų būti teikiamos asmenims, susipažinusiems su jūsų darbu akademiniame ar profesiniame kontekste ir galintiems komentuoti jūsų kritinio mąstymo įgūdžius, jūsų galimybes vykdyti savarankiškus projektus ir jūsų galimybes bendradarbiauti su kolegomis. Elektroninės rekomendacijų užklausos yra išsiunčiamos kaip internetinės paraiškų teikimo proceso dalis.
 • Tikslo pareiškimas: Apibūdinkite magistrantūros studijų tikslus ir šios programos pasirinkimo priežastis. Pareiškimai gali būti pateikiami internetu paraiškos teikimo proceso metu arba el. Paštu FlintGradOffice@umich.edu.

Paraiškos datos

Pateikite visą paraiškos medžiagą Magistrantūros programų biure iki paraiškų pateikimo termino dienos 17 val. Ši programa siūlo nuolatinį priėmimą su mėnesinėmis paraiškų apžvalgomis. Kad būtų apsvarstytas priėmimas, visa paraiškos medžiaga turi būti pateikta:

 • Rudens - gegužės 1 d. (Garantuojamas atlygis / tarptautinis studentų terminas *)
 • Rudens - rugpjūčio 1 d. (Jei vietos yra, tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams)
 • Žiema - spalio 1 d. (Garantuojamas atlygis / tarptautinis studentų terminas)
 • Žiema - lapkričio 15 d. (Jei vietos yra, tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams)

* Studentai iki šios datos turi kreiptis dėl stipendijų, stipendijų ir mokslinių tyrimų asistentų priėmimo.

Kreipimasis kaip tarptautiniam studentui

Norėdami patekti į programą, studentai iš užsienio privalo pateikti papildomus dokumentus.

Tarptautiniai reikalavimai

Be visų studentams reikalingos medžiagos, tarptautiniai studentai paraiškos pateikimo metu turi pateikti papildomus dokumentus:

 • Baigimo pažymėjimas arba diplomas, nurodantis bakalauro laipsnio suteikimą ir jo suteikimo datą. (Jei lankėtės koledže ar universitete, kuriame nuorašo ar pažymio lape yra informacijos apie laipsnį, pažymėjimas ar diplomas nėra būtinas.)
 • Anglų kalbos mokėjimas: jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, turite įrodyti anglų kalbos žinias.
 • Finansinis pažymėjimas: Tarptautiniai studentai, norintys gauti F-1 vizą, privalo pateikti finansinės paramos patvirtinimo formą kartu su patvirtinamaisiais dokumentais. Šį dokumentą galima pasiekti naudojantis „iService“. Jis naudojamas norint nustatyti, ar jūs esate tinkamas priimti.

Esate laukiami čia, vaizdo įrašas:

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Skaityti daugiau

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Skaityti mažiau