Mechanikos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Daugiau apie tai, kaip RIT kovoja su koronaviruso krize, skaitykite čia

Apžvalga

Mechanikos inžinerijos meistrai gamina absolventus, kurie yra lyderiai atitinkamose srityse ir yra pasirengę spręsti aukšto lygio problemas, kaip praktikuojančių specialistų. Skirtas studentams, norintiems tobulinti tam tikras mechanikos inžinerijos sritis, mokslų magistras veikia kaip mokslinių tyrimų ar pramonės karjeros pradžia. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į įvairias disciplinas, įskaitant dinamiką, robotiką, nanotechnologiją, biomechaniką, energetikos sistemas ar daugiau.

Maisto inžinerijos magistro laipsnį sudaro ne mažiau kaip 30 kreditų valandų (24 darbo valandos kurso metu ir 6 kreditų valandos). Ribotas kreditų valandų skaičius gali būti perkeltas iš ne universiteto vykdomų absolventų kursų, jei tokie kursai papildo studento siūlomą studijų programos mechanikos inžinerijos katedroje programą. Patarėjas persvarstys kursų darbą, kad būtų galima pervesti kreditą. Įstojus į MS programą, studentas, konsultuodamasis su patarėju, turėtų parengti studijų planą.

Studijų planas

Programa apima pagrindinius kursus, fokusavimo srities kursus, pasirenkamuosius kursus ir disertaciją. Visi dieninio ir dieninio ekvivalento studentai privalo dalyvauti kas savaitę vykstančiame magistrantūros seminare, kur jie yra universiteto miestelyje.

Fokusavimo zonos kursai

Visi studentai turi parengti dėmesio sritį, iš anksto sutikdami su patarėju ir katedros vedėju. Fokusavimo sritį turėtų sudaryti ne mažiau kaip 9 kreditų valandos mechanikos inžinerijos studijų ir būti susijusios su studento techniniais ir profesinio tobulėjimo interesais. Fokusavimo sričių pavyzdžiai: kontrolė, termo / skysčiai ir mechanika / dizainas / medžiagos.

Nepriklausomas tyrimas

Studentas taip pat gali uždirbti ribotą skaičių kreditų, atlikdamas nepriklausomą studiją, kurioje vadovaujasi absolventų fakulteto narys. Nepriklausomo tyrimo sritys apima pasirinktas temas taikomojoje matematikoje, mechanikoje, termofiltruose ir kontrolėse.

Disertacija

Studentai rengia ir pateikia oficialų disertacijos pasiūlymą savo fakulteto patarėjui prieš baigdami kursų darbą. Kad studentai galėtų užsiregistruoti į disertaciją (MECE-790), reikalingas priimtinas pasiūlymas, įskaitant darbo pareiškimą, išsamią literatūros paiešką ir siūlomą tvarkaraštį, kurį pasirašė studentas ir patvirtino jų fakulteto patarėjas ir katedros vadovas. Studentai privalo pateikti rašytinį darbą ir žodžiu pristatyti savo disertaciją.

Pramonės šakos

 • Automobiliai
 • Gamyba
 • Gynyba
 • Aerokosmosas

Mokymo planas

Mechaninė inžinerija, MS laipsnis, tipinė kursų seka

 • ENGR-707 inžinerinė analizė
 • ENGR-709 Išplėstinė inžinerinė matematika
 • MECE-790 darbas
 • MECE-795Graduate Seminaras
 • Fokusavimo kursai
 • Pasirinktinai

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Priėmimo sąlygos

Kad kandidatai būtų įtraukti į MS programą mechanikos inžinerijoje, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Užbaigti taikomąją programą.
 • Laikykite bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituoto universiteto ar kolegijos mechanikos inžinerijoje ar susijusioje srityje.
 • Pateikite oficialius kopijas (anglų kalba) iš visų anksčiau atliktų bakalauro ir magistrantūros studijų darbų.
 • Turi minimalų kaupiamą GPA 3,0 (arba lygiavertį).
 • Pateikite balus iš GRE. Minimalūs balai yra 302 (teisingi ir vertingi) ir 3,0 (raštu) ir privalomi.
 • Pateikti du rekomendacinius laiškus iš akademinių ar profesinių šaltinių.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš TOEFL, IELTS arba PTE. Reikalingas minimalus TOEFL balas (interneto). Reikalingas minimalus IELTS balas 6,5. Anglų kalbos testo rezultato reikalavimas netaikomas anglų kalbos mokiniams arba tiems, kurie pateikia amerikietiškose įstaigose uždirbtus laipsnius.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Skaityti daugiau

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Skaityti mažiau