• Suvirinimas, sąjunginiai procesai ir technologijos

Šis kursas suteiks jums esminį suvirinimo technologijų supratimą ir supratimą apie naujausius techninius pokyčius atitinkamose pramonės šakose. Jis taip pat pagerins jūsų bendravimo, pristatymo, analitinių ir problemų sprendimo įgūdžius.

Suvirinimas yra neatsiejama nuo plataus asortimento gaminių gamybos - nuo klasikinių suvirinimo procesų (MMA, MIG / MAG, TIG) iki specialaus suvirinimo (lazerio, robotikos). Prisijungimo technologijos ir toliau plėtojasi ir naudojamos naftos ir dujų, automobilių, laivų statybos, vamzdynų pramonėje ir statyboje. Visi mūsų projektai yra pramoniškai susiję ir paprastai susiję su nauja plėtra, niekada anksčiau.

Pagrindiniai kursai yra «Rusų kaip užsienio kalba», «Sintezės suvirinimo teoriniai pagrindai», „Suvirinimo robotai“, «Suvirinimo metalurgija», „Kompiuterizuota inžinerija suvirinimo metu“.

Sėkmingi studentai kuria įvairias ir naudingas karjerą inžinerijos vadyboje įvairiose organizacijose, diegiančiose suvirinimo technologijas. Pareigos apima suvirinimo gamybos operacijų valdymą, suvirintų konstrukcijų projektavimo ir gamybos valdymą. Mūsų absolventai yra labai pageidaujami Rusijos ir tarptautinių kompanijų, naudojančių suvirinimo ir sujungimo technologijas, ir sugeba pasiekti svarbios inžinerinės atsakomybės pozicijas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų South Ural State University »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 16, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
144,320 RUB
per 2018/19 mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date