Meistrai administracinio mokslo (MAS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Administracinių teisės Mokslas (MAS) magistro laipsnis yra 30-kredito laipsnis stiprinti administracinius ir vadovavimo įgūdžius absolventams.

Programa jungia tiek kognityvinis ir emocinis (interaktyvus) nurodymą per atvejų tyrimus, modeliavimą, individualių ir grupinių pratimų ir duomenų rinkimo vietoje, kuri padeda ugdyti kritinį valdymo efektyvumą. MAS ugdymo patirtis siekia ugdyti kritinį administracinius gebėjimus palaikančioje mokymosi aplinką kartu su konkretaus ir aiškiai atsiliepimus.

Programa renginiai

 • 30 kreditų programą.
 • Galimybė pradėti programą bet kuriuo iš trijų įvažiavimo vieną per metus: rugsėjo, sausio, gegužės mėn.
 • siūloma Mažos klasės ir klasės laikai skirsis.

Patekimo į rinką reikalavimai

 1. Baigė 4 metų bakalauro studijų programą arba lygiavertis.
 2. Prižiūri kaupiamasis pažymių vidurkis 3.0 (b) jų studijas.
 3. Du (2) rekomendaciniai laiškai
 4. Asmeniniai ataskaita tikslu
 5. Pademonstruoti veiksmingiau komunikuoti anglų kalba (užsienio studentams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų). Tai gali būti pasiekiama per vieną iš šių:
 • Pasiekti TOEFL iBT 79 arba didesnį
 • Pasiekti IELTS Bendra Band balas 6.0 arba naujesnė

Laipsnio reikalavimus

 1. Ne mažiau kaip 21 kreditų turi būti baigtas ne FDU.
 2. Studentai turi pasiekti pažymių vidurkis 2,75 einamųjų trimestro ir išlaikyti sukauptas pažymių vidurkis 2,75. Studentai, gaunantys du ar daugiau C klases bus įspėjami, o jei įrodymų tikrą tobulinti savo akademinius rezultatus neturi kilti, jie bus įdėti į akademinės lygtinai arba būti paprašyta pasitraukti iš studijuojant.
 3. Visi studentai privalo imtis Capstone Žinoma, Mads 6612 - Seminaras apie strateginio valdymo.
 4. Studentai privalo imtis 10 kursus baigti MAS, kurie pasirenkami iš kursų spektrą. Studentai gali siekti vieną studijų sritis arba sukurti programą, kuri rems savo konkrečius karjeros susijusių tikslų.
 5. Mokymo programa sritys ir kredito paskirstymo reikalavimai yra sukurta siekiant suteikti studentams su lankstumo planuojant studijų programą per kompetencijų orientuota sistemą profesiniam tobulėjimui. Studentai turi sėkmingai užbaigti 30 kreditų absolventas kursinį darbą į šias kategorijas:
 • Administracinės kompetencijos (6 užsiėmimai / 18 kreditai)
 • Analitinis ir sprendimų priėmimo kompetencijos (3 užsiėmimai / 9 kreditai)
 • Capstone Seminaras (paskutinė klasė / 3 kreditai) MADS6612 - Seminaras Strateginio valdymo
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 200 ... Skaityti daugiau

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 2007 in Vancouver, British Columbia Skaityti mažiau