Meistras įžvalgumo aplinkos ir plėtros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Palacký universitetas Olomoucas

Palacký universitetas, įkurtas 1573 metais, yra viena iš pagrindinių centrų mokymo ir mokslinių tyrimų Čekijoje. Ją sudaro aštuoni fakultetai šiuo metu ir siūlo laipsnių platų disciplinomis, įskaitant medicinos ir kitų gamtos mokslų, humanitarinių, socialinių mokslų, taip pat teisinio švietimo. Per pastaruosius keletą metų, vienas iš aukščiausių prioritetų universiteto stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą su kitomis aukštojo mokslo institucijomis. Iki šiol daugiau nei 1 700 tarptautinių studentų studijuoti Palacký universitete.

Palacký universitetas yra įsikūręs istoriniame, bet dinamiškas miestas Olomouc. Pati Mieste yra labai senas ir vaizdingos ir yra apsuptas sporto įrenginių ir pobūdžio. Olomoucas mieste yra gerai žinomas dėl savo didelio tankio universitetų studentams: daugiau nei 24 000 studentų iš 100 000 gyventojų miesto padaryti Olomoucas su didžiausia tankio universitetų studentų Centrinėje Europoje miestas.

Prognozavimas aplinkos ir vystymosi klausimais (FED) yra baigęs dvejų metų dieninės programa. Programos tikslas yra parengti numatymo orientuota specialistų karjeros aplinką ir plėtros politiką ir praktiką. Prognozavimas yra gebėjimas numatyti, kas gali atsitikti, arba gali būti reikalinga ateityje, o atsižvelgiant į ateityje kažką, kad mes galime sukurti ar formos. Prognozavimas daroma prielaida, kad ateitis nėra iš anksto nustatomas bet gali vystytis skirtingomis kryptimis. Prognozavimas yra galvoti apie ateitį, aptarti ateities ir formuojant ateitį, naudojant dalyvių ir daugiasrites metodus. Development programos pavadinimas reiškia socialinio mokslo šakai, kuri nagrinėjami susirūpinimą plėtros politikos ir geriausios praktikos pavyzdžiais. Aplinkos stendai akademinės srityje, kuri sistemiškai nagrinėjamas žmogaus sąveika su aplinka ir apima ypač veiksnius, kurie turi įtakos žmogaus gerovei ir tvarios plėtros.

Sėkmingai užbaigus programą studentai bus pasirengę dirbti viešajame sektoriuje, taip pat privataus sektoriaus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Į antrosios pakopos studijų studentams gali būti naudojamas Vyriausybės ar nevyriausybinių institucijų, kurios bendradarbiauja vystymuisi ar aplinka susijusių projektų, ypač pozicijų, kur planavimo ir ateities tendencijų analizė yra tikra būtinybė. Be to, jie gali rasti karjeros privačiame sektoriuje, ypač aukštųjų technologijų įmonių, kurios yra priklausomos nuo gebėjimo stebėti ir formuluoti ateities tendencijas atitinkamoje srityje.

Stipendijų ir tarptautinių galimybių daug yra prieinami FED studentams. Nuopelnų stipendijų ir magistrantūros studijų kursas stipendijų užsieniečiams suteikiamos studentams su labai gera studijų rezultatų, o Vavroušek ir mobilumo stipendijos yra skirtos remti stažuotes ir studentų mokslinių tyrimų projektus, įgyvendinamus vadinamųjų besivystančių šalių. Vystymosi studijų katedra šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei dvidešimt universitetuose pagal Erasmus ir Erasmus Mundus ir programas. Erasmus programa finansiškai remia ir suteikia galimybę atlikti daug studentų studijų programos dalį, esant kitoje Europos šalyje universitete. Departamentas taip pat siūlo išvykas į tarptautines institucijas ir vystymosi organizacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Skaityti mažiau