Meistras Švietimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Edukologijos magistras Virdžinijos tarptautinis universitetas yra skirta parengti būsimus pedagogus pirmaujančių vaidmenis švietimo ir mokslo susijusių įvairių nustatymų įrengiant juos su žiniomis, įgūdžiais ir kompetencija, reikalinga tobulėti į švietimo susijusių pozicijų masyvą. Viso peržiūrėjimų anketa magistras Švietimas (pedagogikos) laipsnį leis profesionalių pedagogų dirbti kultūriškai įvairiu ir technologiškai panardintų aplinkoje, įgaliojant studentus tapti problema sprendžiame, kritiškai mąstyti, ir mokslininkai.

Absolventų VIU s Meistras Švietimo (pedagogikos) laipsnis galės sėkmingai taikyti savo supratimą apie mokymą į švietimo įvairių nustatymų vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Baigęs Viso peržiūrėjimų anketa Magistras pedagogikos laipsnis, kaip ugdytojų, jie turės galimybę kurti karjerą K-12 parametrus, povidurinio švietimo įstaigose, įmonėse ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Viso peržiūrėjimų anketa magistras Švietimas (pedagogikos) laipsnį palaiko Universiteto misiją siekia perimti minties ir įvairių interpretacijų žmogaus patirtimi, aspektus, kurie yra gyvybiškai svarbūs švietimo srityje ir pasauliniame kontekste. Mūsų tikslas yra baigusių studentų, kurie parašo ir pasinaudoti jų moralinės, intelektualinės ir profesinio meistriškumo tarnauti kaip vaidmenų modelių ir šviesti ateities kartoms ir padaryti savo bendruomenėse skirtumą.

Pasaulinės klasės fakultetas & Darbuotojai

Švietimo programos magistras gali pasigirti aukštos kvalifikacijos ir skirta dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra pasiruošę padėti studentams palei savo kelionę per programą istoriją. Programos dėstytojai pasiūlyti kompetenciją įvairiose srityse, įskaitant matematikos, mokslo ir ESOL.

Pristatymas mokymo programos yra tik vienas aspektas prie vertikaliosios integracijos įmonei programų! Ateik patirti asmeninį, prieinamą, patrauklus, ir įdomus klasėje aplinką!

Programos apžvalga

Privalumai Švietimo laipsnį vertikaliosios integracijos įmonei Master:

 • Įgyti tvirtą supratimą apie mokymo principus bei praktiką vidurinio išsilavinimo
 • Įgyti praktinės patirties per praktikumo žinoma
 • Įgyti patirties iš mokytojų su patirtimi savo turinio srityse
 • Įgyti praktinių įgūdžių skatinti klasė / miesteliu kultūrą palankią įvairių sluoksnių ir mokymosi stilių
 • Sužinokite, kaip kurti klasėje, kad pagrindinis dėmesys skiriamas studentų poreikius ir galutinių tikslų per rezultatais remiantis žinoma ir pamokos plėtrai.

Programos funkcijos

Savybės Švietimo programos magistras:

 • Fakultetas su realaus pasaulio dėstymo patirtį
 • Tvirtas lauko pagrįstas mokymo pastatytas su grįžtamojo ryšio iš darbdavių
 • Gauti pasaulinio lygio išsilavinimą patrauklus ir palankią mokymosi aplinką
 • Patobulinti mokymo gebėjimų ir kvalifikacijų
 • Fakultetas yra ne iš pagalbos klasėje
 • Programa gali būti baigtas su kursais imtasi internete ir-žemę
 • Skirtos programos administratoriai kiekvienam studentui

Priėmimo sąlygos

Įėjimas į programą nereikalauja ankstesnę kursinį darbą švietimo srityje. Bakalauro laipsnis arba lygiavertė bet kurioje srityje, ir įrodymai pakankamai anglų kalbos reikalingi priėmimo. Kandidatai taip pat privalo pateikti vieną oficialią rekomendaciją, akademinės pareiškimo tikslu minimumą, ir atnaujinti ar gyvenimo aprašymas.

Akreditavimas

Virdžinija tarptautinis universitetas yra akredituotas įstaiga aukštojo mokslo ūkyje Nacionalinis akreditacijos per akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų (ACICS) ir yra sertifikuota veikti pagal Virdžinijos Valstybės Tarybos aukštajam mokslui Virdžinija (SCHEV). Papildoma informacija apie akreditavimo galima rasti akreditavimo ir sertifikavimo skyriaus akademine kataloge.

Programa Rezultatai

Darbo, kad būtų pasiektas programos ir tie Švietimo Mokykla misiją, šie rezultatai bus pasiekti:

 1. Plėtoti mokinių aplinką atspindi geriausią praktiką mokymo ir mokymosi naudojant veiksmingą technologiją atspindi šiuolaikinės klasėje, ir sukurti optimalias mokinių pasiekimų galimybes per kultūriškai reaguoja pedagogika.
 2. Patiekite kaip nepriklausomi tyrėjai su galimybe vykdyti veiklos tyrimus, taip pat įvertinti ir įgyvendinti geriausią praktiką, susijusią su veiksminga pedagoginių praktikų antrinių besimokantiesiems.
 3. Efektyviai bendradarbiauti su kitais, taip pat vadovauti bendradarbiavimo procesą geresnio susitikimo jų studentų gyventojų poreikius ir bendruomenių, kuriose jie tarnauja tikslui.
 4. Patiekti su lyderių kuriant ir projektuojant mokymo ir mokymosi galimybes, kurios yra veiksmingos ir generuoti besimokančiųjų motyvaciją ir akademinę sėkmę.
 5. Skatinti mokymo ir mokymosi aplinka, kurie pagarbiai ir integracinio taip pat atspindi poreikius, jausmus, ir kultūros vertybių studentų gyventojų ir bendruomenių jie tarnauja.
 6. Kurti, projektuoti ir įgyvendinti vertinimo ir vertinimo strategijas, kurios yra autentiškas ir jautrus studentų savybių, tokių kaip savo kognityvinių gebėjimų, kultūros vertybių ir akademinių gebėjimų.

Laipsnio reikalavimus

Švietimo Mokykla ne vertikaliosios integracijos įmonei skirta rengti būsimus pedagogus pirmaujančių vaidmenis auganti lauke išsilavinimą. Absolventų Magistras pedagogikos programos galės efektyviai spręsti problemas ir galimybes jų vaidmenis, kaip sėkmingų mokytojų, pedagogų ir vadovų savo bendruomenėse visame pasaulyje. Švietimo magistro laipsnis ne vertikaliosios integracijos įmonei gali būti baigtas per dvejus mokslo metus.

Studijų programa: Iš viso 40 semestro kredito valandos, 12 kursai. 30 kredito valandos (9 kursai) pagrindinius kursus, 6 kredito valandos (2 kursai) turinio, koncentracijos kursus ir 3 kredito valandos (1 kursas) specializacijos kursus sudaro pedagogikos Laipsnis.

Švietimo (pedagogikos) magistro laipsnis reikalauja capstone projektą, Švietimo veiksmų mokslinių tyrimų projektą / Portfolio užbaigti per dalykinės srities. Tai portfelis ar mokslinių tyrimų projektas yra vertas šešių (6) kredito valandos iš pagrindinių kursų ir yra atliekamas kartu su Švietimo Capstone patirtis (EDUC 600). Norint gauti Magistras pedagogikos Laipsnis, studentai turi atitikti visus kredito reikalavimų, kaip aprašyta toliau:

 1. Studentų studijų programą, turi išlaikyti sukauptą pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 3.0 (B), iš 4.0, ir iš klasės ne mažiau kaip 2,0 (C) Minimalus iš 4.0, visų kursų gauti M Ed. Laipsnis išlikti geros akademinės autoritetą ir pereiti. Maksimalus laikotarpis, leidžiama, bet studijų programos baigimo yra 54 semestro kreditų.
 2. Tik absolventas lygio kursai gali būti taikomos link laipsnį. Magistro studentė gali perkelti iki 12 semestro valandų absolventas kredito pelnytų kitų akredituotų įstaigų.
 3. Už sąlygų, studentas turi būti baigęs 39 kredito valandos, susidedanti iš 30 kredito valandos reikalingos pagrindinių kursų, 6 Turinio zonos kredito valandos ir 3 kredito valandos specializacijos kursus.
 4. Nėra laipsnis kreditas uždirbo magistrantas už bet kokį žemiau 2,0 (C) Įvertinimas iš 4.0, gauta absolventas lygio kursą. Tačiau visi lygiai mažesnis kaip 2,0 (C), iš 4.0, bus skaičiuojamas pažymių vidurkis.

Švietimo magistro laipsnis susideda iš devynių (9) pagrindinių kursų, du (2) turinio, kursai, ir vienas (1) specializacija žinoma, pasiūlė tiek internete ir gyvenamųjų formatus.

Koncentracijos

 • Pedagogikos su koncentracijos ESOL švietimo
 • Pedagogikos su koncentracijos Matematikos edukologijos
 • Pedagogikos su koncentracijos mokslinio švietimo
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau