MEd (vedantis mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų edukologijos magistras (MEd) skirtas specialistams, turintiems tam tikrą mokymo ar edukacinę patirtį. Jame daugiausia dėmesio skiriama XXI a. Išsilavinimo sudėtingiems klausimams ir uždaviniams.

Dundee mes turime daug patirties ir patirties, įskaitant tarpdisciplininį (unikalų kursų stiprią), vadovavimo, mokslinių tyrimų, įtraukties ir tarptautinio švietimo. Mes ypač norime užmegzti ryšius tarp teorijos ir praktikos.

Lankstus kursas

Mokydamiesi į MEd, įsitraukiate į pažangiosios pakopos išsilavinimo teoriją ir kurkite žinių bazę bei tyrimo įgūdžius, reikalingus suprasti ir prisidėti prie XXI a. Išsilavinimo.

Kurso metu jūs kritikuojate savo praktiką, dabartines švietimo problemas ir diskusijas.

Jūs įsitraukiate į tarpprofesinio bendradarbiavimo iššūkius ir galimybes bei įgysite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte mokytis ir mokytis savo švietimo aplinkoje.

Svarbi šio kurso dalis yra jūsų magistro lygio disertacija. Pirmąjį semestrą sukursite savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtumėte juos taikyti švietimo klausimais. Išnagrinėkite ir išnagrinėkite šiuos švietimo klausimus, kad sukurtumėte naujus mąstymo ir supratimo būdus.

Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas nepateiks jums mokymo kvalifikacijos.

Karjera

Naudodamiesi "MEd" kursu jūs galite daryti įtaką jūsų profesinei mokymosi kelionei ir kontroliuoti savo CPD. Dėl šios priežasties galite žymiai pagerinti būsimos karjeros perspektyvas.

Šis kursas suteikė absolventams galimybę pereiti į vyresniosios vadovybės pareigas švietimo įstaigose, taip pat galimybę dalytis savo patirtimi, siekiant pagerinti švietimo paslaugų teikimą vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Patekimo reikalavimai

Jums reikės baigti studijas ar sugebėti pateikti įrodymų, kad galite dirbti magistrantūros lygmeniu. Jūs taip pat turite turėti patirties dirbti švietimo nustatymuose, tačiau jūs neturite būti šiuo metu dirba švietimo aplinkoje.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS apskritai
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau