Meistras aplinkos mokslų

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Meistras Aplinkos mokslų

Aplinkos mokslų magistro skirtas tiek mokslo ir inžinerijos absolventų, kurie nori tęsti savo žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžius aplinkos mokslų srityje - mokslinis tyrimas tarp žmonių ir aplinkos sąveika.

Waikato_MEnvSci

Aplinkos mokslų magistro (MEnvSci) yra 180 taškas tarpdisciplininis laipsnis, kuri remiasi įvairių dokumentų visoje biologiniai, cheminiai, žemės ir inžinerinių mokslų.

Pagrindinis bruožas šis laipsnis yra mokslo ir tarpdisciplininių (kompleksinis fakultetas) mokslinių tyrimų įgūdžių, įskaitant rinkimo ir analizės duomenis ir kritišką atitinkamos literatūros raida.

MEnvSci paprastai yra 12-18 mėn laipsnį turintis 90 taškų mažiausiai į dėstomų dokumentus bent 500 lygio ir didžiausio 90 taškų disertaciją. Iš baigiamojo darbo dokumentus balansas mokė dokumentai gali būti keičiami atsižvelgiant į leidimo studijų koordinatoriui savo drausmės pasirinkimas.

Studijuoti į Waikato universiteto MEnvSci ir jums patiks daugiau laboratorijos ir lauko darbus, dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite viršų akademikų ir prieigą prie pasaulinės klasės mokslinių tyrimų įrangą. Mūsų puikus pramonės ryšiai taip pat gali reikšti įdomių bendradarbiavimą su vietos, nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų.

Nors savo dokumentus dalis bus sudarytas iš mokslo ir inžinerijos fakulteto, taip pat gali būti lapus iš Menų fakultetas, socialiniai mokslai, "Waikato vadybos mokykla, Mokykla maorių ir Ramiojo vandenyno plėtros ir TE Piringa - Teisės fakultetas.

Paslaugos

Iš Waikato mokyklos mokslo universitetas yra namo gerai įrengtas, pasaulinio lygio laboratorijose komplektą. Jūs turite galimybę naudoti sudėtingą mokslinių tyrimų įrangą ir įrenginius, pavyzdžiui, BMR spektroskopija, DNR sekos ir Universitetas Waikato Herbariumas.

Specializuotų inžinerijos laboratorijų Mokykla apima didelio masto Lab kompleksą, kad funkcijos seminarų ir laboratorijų, skirtų inžinerinių mokymo ir mokslinių tyrimų komplektą. Tai apima 3D spausdinimas, mechaninis cechas ir kompiuterių laboratorijas su inžinerinio projektavimo programinės įrangos.

Sukurti sėkmingą karjerą

Priklausomai nuo pagrindinių baigtas ir jūsų konkrečių interesų, absolventai šis laipsnis gali įsidarbinti į mokslo susijusių pramonės šakų, įskaitant vietos ir regionų tarybų asortimentą, Crown mokslinių tyrimų institutai, energetikos įmonės, aplinkos apsaugos agentūros, vyriausybės departamentų, aplinkos Konsultacinės kompanijos, privačios mokslinių tyrimų įmonės, universitetai, maisto ir pieno pramonės bei žemės ūkio ir žuvininkystės pramonėje.

Karjeros galimybės

  • žemės ūkio patarėja
  • Biologinio pareigūnas
  • Pakrančių Resource Manager
  • sutikimas planavimo
  • aplinkos analitikas
  • aplinkos mokslininkas
  • Hidrologas
  • oceanographer
  • Vandens išteklių direktorius

Praktinė patirtis

Jūs praleisti daugiau laiko išleisti teorijos į praktiką laboratorijose ir iš šioje srityje. Mažesnės klasės dydžių mokė dokumentus reiškia dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite žinomų akademikų.

Iš Waikato universiteto taip pat gali pasigirti puikių pramonės bendradarbiavimą su organizacijomis, tokiomis kaip Niwa, AgResearch, elektrinės ir maisto tyrimų, Landcare tyrimų Fonterra, Gallagher grupės oji pluošto Solutions, Tetra Pak ir ArborGen Australijoje. Šie stiprūs santykiai generuoti daug mokslinių tyrimų projektus MEnvSci studentams, kurie sugeba dirbti realius klausimus su nekilnojamojo klientui.

Priėmimo ir registracija

Priėmimo reikalauja atitinkamos Aukštasis lygio kvalifikacija arba ekvivalentas. Kai jūs turite taikyti studijuoti pas mus turėsite galimybę kalbėti su vienu iš mūsų vyresniųjų akademikų, kurie padės jums planuoti savo studijas pagal jūsų tikslus ir ankstesnės patirties. Tai užtikrins, turite visą reikiamą paramą ir konsultacijas, ko jums reikia, kad pavyks savo studijas.

Prašome kreiptis į atitinkamus teisės aktus Universitetas Waikato Kalendorius oficialiais informacijos priėmimo ir laipsnio reikalavimus, turimus dalykus, pagyrimu tinkamumo ir daugiau.

Jei neturite turėti atitinkamas kvalifikacijas, reikalingas tiesioginis įrašas, jums gali būti teisę kreiptis dėl kelio per antrosios pakopos studijų sertifikatas arba diplomas. Susisiekite su fakultetą patarimo dėl galimybės.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau