Magistro programa augalų ir miško biotechnologijos

Augalų biotechnologijos tampa vis svarbesnis, nes įrankis išspręsti kai kurie iš pasaulinių problemų, susijusių su pašarų, kuro ir ekosistemų valdymo ekologiška ir tvariai. Mokslo programos augalų ir miško biotechnologijos magistro suteikia studentams specializuotą kompetenciją ir įgūdžius, kad galėtų atpažinti, suprasti ir rasti sprendimus, kaip šias problemas. Programa yra pagrįstas suderintais kursus, kurie kartu sudaryti 80 kreditų (120 ECTS kreditų) plitimo per dvejus metus rinkinį. Up-to-data žinių pateikiama apie augalų ląstelių ir molekulinė biologija, taip pat augalų augimui ir vystymuisi. Tai taikoma augalų selekcijos, biotechnologijos ir funkcinių genomikos srityse. Programa organizuoja Augalų fiziologijos katedra (Umeå University) ir miško genetikos ir augalų fiziologijos (Švedijos žemės ūkio mokslų universitetas) departamento kurie kartu sudaro Umeå Plant Science Centre (UPSC). Švietimo įtvirtinta aplink įvairius mokslinių tyrimų temas UPSC.


Instrukcija

Programa suteikia studentams teorinių ir praktinių žinių apie augalų fiziologiją, molekulinės biologijos, biotechnologijos ir funkcinių genomikos; kartu su etinių, ekologinių ir teisinių aspektų augalų biotechnologijos supratimą. Advanced žinių yra pateiktas augalų ląstelių ir molekulinės biologijos, taip pat augalų augimui ir vystymuisi. Šios žinios yra tada taikomi augalų selekcijos, biotechnologijos ir funkcinių genomikos srityse. Skirtingi kursai pagal programą yra laboratorinių eksperimentų įvairovę, suteikiant studentams praktinės patirties ir mokymo, kaip projektuoti, atlikti ir pranešti apie mokslinius eksperimentus. Programa taip pat suteikia studentams galimybę užmegzti kontaktus su žemės ir miškų ūkio biotechnologinių kompanijų.

Karjeros galimybės

Po magistrantūros studijų programa studentas yra gerai tinka dirbti augalų biotechnologijų bendrovė. Programa taip pat tinka studentams, kurie norėtų dirbti platesniame laboratorijos aplinkoje. Studentas taip pat gali kreiptis dėl doktorantūros programų augalų biologija, augalų biotechnologijos, augalų mikrobiologijos ir bioinformatikos.

Kursai

  • Įvadas į molekulinės biologijos
  • Augalų ląstelių ir molekulinė biologija
  • Augalų augimo ir vystymosi
  • Augalų biotechnologijos ir molekulinės veisimas
  • Biologija ir biotechnologijos miške gamybos sistemų
  • Kompiuterinė Gyvenimas Mokslas
  • Funkciniai augalų genomikos
  • Laipsnis disertaciją Augalų biologijos
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Umeå University - Faculty of Science and Technology »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
270,000 SEK
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application still open for EU citizens
Susisiekti su mokykla
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application still open for EU citizens
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date