Baltosios mokslų ir biotechnologijos magistras

Žiūrėti Tarptautinės magistrantūros programa baltymų mokslo ir biotechnologijos video , kur mūsų studentai papasakos apie programą ir studijuoja ir gyvena Oulu.

Magistrantūros studijų programa atitinka aiškius poreikius mokslo ir pramonės pašto genomo erą. Šis laipsnis yra specialiai skirtos suteikti studentams išsamų supratimą apie struktūros ir funkcijų santykį baltymų ir metodus, naudojamus gaminti ir jas charakterizuoti.

Studentai, kurie yra atrenkami laipsnis imsis 120 ECTS studijų dalykus (tai atitinka dviejų metų) studijas. Šie tyrimai padidinti rankas individualus mokymas šiuolaikinėje šiuolaikinius metodus ir metodikas, kartu suteikiant tvirtą pagrindą teorinių aspektų srityje. Maždaug pusė laipsnio apima integraciją studentai į skirtingų mokslinių tyrimų grupių, galiausiai sukauptomis per 6 mėnesių mokslinių tyrimų projektą.

Laipsnis yra lanksti ir leidžia studentams specializuotis baltymų mokslo ir biotechnologijos aspektus, kurie bus labiausiai naudingas savo būsimą karjerą. Programa ypač siekiama žmonių vyksta į mokslinius tyrimus ir buvusiais studentais buvo labai sėkmingas rasti doktorantūros pozicijas Suomijoje ir užsienyje.

Laipsnis yra mokoma labai tarptautinės fakulteto Biochemijos ir molekulinės medicinos. Fakultetas suburia patirtį in vitro, in vivo ir in silico analizės baltymų struktūra ir funkcija, ir apima nacionalinių centrų baltymų biofizinių ir struktūrinės analizės, taip pat nacionalinės kompetencijos centrą Mobilusis tarpląsteliniame tyrimų.

Programos apžvalga

Laipsnis programa apima, bet neapsiriboja, studijos baltymų chemija ir gamybos biocomputing, bioinformatikos, baltymų lankstymo, narkotikų dizainas, sistemų biologijos, struktūrinės biologijos ir pasirenkamųjų kursų, apimantis ląstelių ir molekulinė biologija taip pat mini projektus ir galutinis 6 mėn mokslinių tyrimų projektas. Visi projektai yra vykdomi aktyvių, gerai finansuojamų mokslinių tyrimų grupių.

Laipsnis programa buvo planuojama aplink pradžioje integracijos magistrantūros studentų į mokslinių tyrimų grupių ir moderniausia įrenginių naudojimui taikomų atskiriems mokiniams. Prieš pirmosios kadencijos pabaigoje studentai turės individualius rankas ant patirtis elektropurkštuviniu masių spektrometrijos, subsecond kinetiką, microcalorimetry, paviršiaus plazmonų rezonanso ir rekombinantinio baltymo gamybą į pavadinimą, bet nedaug.

Laipsnis programa taip pat siūlo lankstumą, leidžia studentams specializuotis aspektų baltymų mokslo ir biotechnologijų, kurios, jų nuomone, greičiausiai naudos savo ateities karjerą.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Oulu

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Oulu »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
13,000 EUR
(Ne ES / EEE studentų žr Stipendijos ir mokesčiai)
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school