Meistras Bioinformatika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norėtumėte dalyvauti rytojaus sveikatos priežiūros ir medicinos srityje? Tarpdisciplininė Bioinformatikos magistro programa sujungia biologiją su IT priemonėmis, gautomis iš kompiuterių mokslo srities. Turėsite galimybę apdoroti, organizuoti ir analizuoti didelius biologinių duomenų rinkinius, kurie leis jums padėti suprasti (pavyzdžiui) ligos progresavimą ir tai, kaip pacientai reaguoja į gydymą.

Apie programą

Šios studijų programos tikslas - suteikti jums įvairių specialiųjų įgūdžių bioinformatikos srityje. Jūs taip pat lavinsite savarankiško problemų sprendimo, planavimo, analizės ir rezultatų palyginimo, apdorojimo ir kritinio įvertinimo gebėjimus. Bioinformatikos srityje studijuosite kursus, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama bioinformatikos algoritmams, programavimui, plataus masto duomenų analizei ir bioinformatikos tyrimams ir plėtrai. Jūs taip pat atliksite bakalauro projektą bioinformatikos srityje. Jūsų studijos sujungs paskaitas su laboratoriniais darbais IT aplinkoje. Sužinosite apie įvairias kompiuterizuotas priemones, skirtas tirti ir analizuoti tyrimų projektų ir biologinių eksperimentų duomenis, taip pat apie skirtingus (pvz.) DNR sekų ir genų ekspresijos duomenų analizės metodus.

Studijų programos steigiamieji kursai

Tai vienerių metų studijų programa, o pirmąjį semestrą sudaro keturi kursai. Pirmieji du kursai yra Bioinformatikos sampratos ir metodai bei Bioinformatinė analizė su Perlu. Šie kursai suteikia plačią įvadą į šią sritį ir pagrindinį programavimo bei algoritmų kūrimo pagrindą. Po jų atliekama bioinformatinė analizė su R ir Bioinformatikos tyrimų procesas. Bioinformatinė analizė su R supažindina su R programavimo kalba ir statistine didelio masto biologinių duomenų analize. Bioinformatikos tyrimų procesas apima seminarų ciklą, kuriame pateikiama įžvalga apie atitinkamus tyrimus. Tai taip pat yra parengiamasis studijų programos kursas. Antrasis semestras skirtas studijų projektui, kuriame suformuluosite ir dirbsite su aktualia tyrimo problema.

Karjeros galimybės

Bioinformatikos srities darbo rinka nuolat vystosi. Atsižvelgiant į sparčiai didėjančią prieigą prie naujų biologinių duomenų, atitinkamai padidėja kvalifikuotų bioinformatikų poreikis. Pareigos yra biomokslo įmonėse, įskaitant farmacijos įmones. Priklausomai nuo to, ką studijavote pagrindinėse studijose, galite, pavyzdžiui, dirbti molekuliniu biologu, taikydami bioinformatikos metodus, arba kaip bioinformatikas, kuriantis naujus bioinformatikos metodus ir įrankius.

Tolesnių studijų galimybės

Sėkmingai baigę šią studijų programą, galite tęsti bioinformatikos tyrimų programą.

Tyrimai šioje srityje

Bioinformatikos srities tyrimai sparčiai progresuoja. Tai galima suskirstyti į naujų bioinformatikos priemonių kūrimą ir biologinių duomenų analizės priemonių taikymą. University of Skövde tyrimų grupei svarbiausia tyrimų sritis šiuo metu yra biomarkerių identifikavimas. Grupė atlieka bioinformatinius tyrimus kamieninių ląstelių diferenciacijos srityje.

Priėmimo sąlygos

Būtina sąlyga yra molekulinės biologijos, biomedicinos ar informatikos bakalauro laipsnis (atitinka Švedijos bakalauro laipsnį). Kitas reikalavimas yra anglų kalbos įgūdžių atitikimas vidurinių mokyklų lygmens studijoms Švedijoje, žinomas kaip anglų kalbos kursas 6 / anglų kalbos kursas B. Tai paprastai įrodoma atliekant tarptautiniu mastu pripažintą testą, pvz., IELTS ar TOEFL ar lygiavertį.

Pasirinkimas

Suteikti kreditai.

Kalba

Kursai vyksta anglų kalba.

Kada? Kur? Kaip?

  • Studijų laikotarpis: 2021 m. Sausio 18 d. - 2022 m. Sausio 16 d
  • Vieta: Skövde, miestelis
  • Studijų tempas: 100%
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Skaityti daugiau

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Skaityti mažiau