Meistras biotechnologijos ir bioinformatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biotechnologijos tampa vis svarbesnis pramonės šakų, įskaitant medicinos, diagnostikos, žemės ūkio, aplinkos apsaugos, maisto technologijos ir atsinaujinančių išteklių technologijų įvairovė. Bioinformatika yra įdomi sritis, mokslo, sutelkiant dėmesį į molekulinės biologijos ir informacinių technologijų sąsaja. Jis naudoja skaičiavimo spręsti biologinių ir medicininių problemų galią.

Tai unikali laboratorija pagrindu Žinoma, kuriuo siekiama išmokyti jus su įgūdžių, jūs būsite reikia sėkmei sparčiai besivystančioje srityje biotechnologijų. Mokymo apima pagrindinius biotechnologijos ir molekulinės biologijos duomenų manipuliacijos.

Kursas turi didelių mokslinių tyrimų dėmesys ir siūlo Jums galimybę dirbti į specialiai laboratorijoje, dalyvauti pramonės vizitų ir dalyvauti mutlitple savaitę pratybų.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS (Academic): mažiausias balas 6,5 be atskiro Band balas mažesnis nei 6,0. TOEFL popieriaus testas: mažiausias balas 575 (minimalus balas 5 rašytinių anglų kalbos testą).

TOEFL interneto testas: mažiausias balas 80 su Minimalus for SLR 18; W 22.

La Trobe Melbourne (ELICOS): Užbaigimas anglų tolesnėms studijoms pažengęs 6B La Trobe Melburnas su minimalaus 60 procentų bendro ir 60 procento egzaminui. Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti La Trobe Melbourne svetainėje.

Lietuvių mokomąja kalba aukštojo mokslo studijų, gali būti priimtas.

Atkreipkite dėmesį: Anglų kaip dėstomąja kalba ankstesniame tyrime nebus priimami kaip priėmimo pagrindu (anglų kalba) už kursus, kai patvirtintas bandymo rezultatas reikalavimas yra virš IELTS 6,5 su jokiu Band balas mažesnis nei 6,0. Pearsono bandymas anglų (akademinis) (PTE): mažiausias balas iš 64 be bendravimo įgūdžių rezultatas mažesnis kaip 59.

Kembridžo sertifikatas Išplėstinė anglų (CAE): B laipsnio arba didesnis.

Kembridžo sertifikatas gimtoji kalba nėra anglų (CPE): C laipsnio arba didesnis.

Arba patvirtinti tarptautinį ekvivalentas.

Akademiniai patekimo į rinką reikalavimai

Australijos bakalauro laipsnis su bent antros metų universitetinio lygio biologijos, ar patvirtintą tarptautinį ekvivalentas.

Papildoma informacija

Jūs galite išeiti su diplomą biotechnologijos ir bioinformatikos baigusi pirmuosius metus, bet tik tada, jei jūs nuspręsite ne pereiti į antrus metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2015

Apie mokyklą

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Skaityti daugiau

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Skaityti mažiau
Melburnas , Bendigo , Albury , Melburnas , Mildura , „Shepparton“ , Sidnėjus + 6 Daugiau Mažiau