Apibūdinimas:

Ši magistrantūros programa skirta kvalifikuotų specialistų mokymui, galintiems formalizuoti dalykines sritis, ir vertinti suprojektuotų ir įdiegtų duomenų valdymo informacinių sistemų sudėtingumą, remiantis sistemos analize; suprojektuoti ir plėtoti taikomąsias informacines sistemas su šiuolaikinėmis informacinių technologijų priemonėmis, naudojant oficialaus sistemos modelių aprašymo metodus, modeliavimo ir statistinio modeliavimo metodus, duomenų gavybos metodus ir kt .; įgyvendinti ir padėti taikomosioms informacinėms sistemoms įvairiose įmonėse ir įvairiose veiklose.

Programos tikslas:

Aukštojo mokslo programos tikslas mokymo krypties srityje 09.04.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ - tai absolventų profesinis mokymas pagal esamą lygį ir tendencijas informacinių sistemų ir technologijų srityje, formuojant techniškai kvalifikuotus ir bendradarbiaujančius specialistus .

Mokymo programos įsisavinimas leidžia savo absolventams atlikti informacinių technologijų ir duomenų valdymo sistemų tyrimus, kūrimą, diegimą ir priežiūrą; turėti ir plėtoti bendras kultūrines, bendras profesines, profesines kompetencijas, prisidedančias prie jų socialinio mobilumo ir stabilios darbo rinkos paklausos.

Priėmimo reikalavimai (dokumentai, kvalifikacija):

 • Nacionaliniu mastu pripažįstamas pažymėjimas arba diplomas bendrojo (visiško) išsilavinimo ar vidurinio profesinio mokymo srityje.
 • Sėkmingas priėmimo egzaminų išlaikymas.
 • išsamios žinios apie informacines sistemas ir technologijas, sertifikuotas bakalauro (arba specialisto) laipsnis.

Mokymo programa:

Magistro programos struktūra apima privalomą (pagrindinę) dalį ir variantų dalį. Magistro programą sudaro šie blokai:

 1. «Drausmės» (moduliai)
 2. «Praktika»
 3. «Valstybinis egzaminas»

Studijų plane pateikiamas disciplinų (modulių), sertifikavimo testų praktikos, studento valstybinio galutinio sertifikavimo, kitų rūšių švietimo veiklos rūšių sąrašas, nurodant jų kiekį kreditais ir valandomis, seką ir paskirstymą pagal studijų laikotarpius.

Absolventų kvalifikaciniai darbai yra baigti mokslinės ar techninės problemos informacinių sistemų ir technologijų srityje. Pavyzdžiai:

 • Šiuolaikinių turinio valdymo sistemų ir interneto svetainių analizė „CMS Wordpress“ bazėje
 • nuotolinio vaizdo stebėjimo informacinės sistemos kūrimas sandėlio komplekse
 • meninio stiliaus perkėlimo algoritmo kūrimas ir grafinių atributų perdavimo technologijų analizė
 • dirbtinės nervų tinklo architektūros ir klasifikatorių švietimo analizė ribotame MNIST duomenų rinkinyje

Įranga ir įranga

magistrantūros studijų programai 04.09.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ apima mokymo laboratorijas ir klases su kompiuteriais, kuriuose yra vieno branduolio daugiašaliai, lygiagrečiai, asociatyvūs procesoriai, prijungti prie vietinio tinklo su interneto prieiga. Kiekvienoje disciplinoje ir kurse yra tinkamai licencijuota programinė įranga. Taip pat yra paskaitų salės ir specializuotos laboratorijos, turinčios naujausią įrangą, seminarų, kursų projektų, grupinių ir individualių konsultacijų, procesų kontrolės / stebėsenos ir tarpinio įvertinimo bei demonstracinės įrangos ir mokymo vizualiųjų mokymo priemonių rinkinys.

Karjeros galimybės:

 • Absolventų profesinė veikla mokymo srityje 09.04.02 «Informacinės sistemos ir technologijos» apima informacinių technologijų ir sistemų tyrimus, kūrimą ir diegimą.
 • Duomenų valdymo sistemų taikymo objektai yra pramonės, žemės ūkio, energetikos, transporto, prekybos, medicinos, švietimo ir kt. technologijas, gamybos ir verslo procesus, apimančius visus informacinių sistemų gyvavimo ciklo etapus.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Rusijos

Peržiūrėti 3 daugiau kursų North-Caucasus Federal University »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,000 EUR
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date