Meistras Duomenų Valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apibūdinimas:

Ši magistrantūros programa skirta kvalifikuotų specialistų mokymui, galintiems formalizuoti dalykines sritis, ir vertinti suprojektuotų ir įdiegtų duomenų valdymo informacinių sistemų sudėtingumą, remiantis sistemos analize; suprojektuoti ir plėtoti taikomąsias informacines sistemas su šiuolaikinėmis informacinių technologijų priemonėmis, naudojant oficialaus sistemos modelių aprašymo metodus, modeliavimo ir statistinio modeliavimo metodus, duomenų gavybos metodus ir kt .; įgyvendinti ir padėti taikomosioms informacinėms sistemoms įvairiose įmonėse ir įvairiose veiklose.

Programos tikslas:

Aukštojo mokslo programos tikslas mokymo krypties srityje 09.04.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ - tai absolventų profesinis mokymas pagal esamą lygį ir tendencijas informacinių sistemų ir technologijų srityje, formuojant techniškai kvalifikuotus ir bendradarbiaujančius specialistus .

Mokymo programos įsisavinimas leidžia savo absolventams atlikti informacinių technologijų ir duomenų valdymo sistemų tyrimus, kūrimą, diegimą ir priežiūrą; turėti ir plėtoti bendras kultūrines, bendras profesines, profesines kompetencijas, prisidedančias prie jų socialinio mobilumo ir stabilios darbo rinkos paklausos.

Priėmimo reikalavimai (dokumentai, kvalifikacija):

 • Nacionaliniu mastu pripažįstamas pažymėjimas arba diplomas bendrojo (visiško) išsilavinimo ar vidurinio profesinio mokymo srityje.
 • Sėkmingas priėmimo egzaminų išlaikymas.
 • išsamios žinios apie informacines sistemas ir technologijas, sertifikuotas bakalauro (arba specialisto) laipsnis.

Mokymo programa:

Magistro programos struktūra apima privalomą (pagrindinę) dalį ir variantų dalį. Magistro programą sudaro šie blokai:

 1. «Drausmės» (moduliai)
 2. «Praktika»
 3. «Valstybinis egzaminas»

Studijų plane pateikiamas disciplinų (modulių), sertifikavimo testų praktikos, studento valstybinio galutinio sertifikavimo, kitų rūšių švietimo veiklos rūšių sąrašas, nurodant jų kiekį kreditais ir valandomis, seką ir paskirstymą pagal studijų laikotarpius.

Absolventų kvalifikaciniai darbai yra baigti mokslinės ar techninės problemos informacinių sistemų ir technologijų srityje. Pavyzdžiai:

 • Šiuolaikinių turinio valdymo sistemų ir interneto svetainių analizė „CMS Wordpress“ bazėje
 • nuotolinio vaizdo stebėjimo informacinės sistemos kūrimas sandėlio komplekse
 • meninio stiliaus perkėlimo algoritmo kūrimas ir grafinių atributų perdavimo technologijų analizė
 • dirbtinės nervų tinklo architektūros ir klasifikatorių švietimo analizė ribotame MNIST duomenų rinkinyje

Įranga ir įranga

magistrantūros studijų programai 04.09.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ apima mokymo laboratorijas ir klases su kompiuteriais, kuriuose yra vieno branduolio daugiašaliai, lygiagrečiai, asociatyvūs procesoriai, prijungti prie vietinio tinklo su interneto prieiga. Kiekvienoje disciplinoje ir kurse yra tinkamai licencijuota programinė įranga. Taip pat yra paskaitų salės ir specializuotos laboratorijos, turinčios naujausią įrangą, seminarų, kursų projektų, grupinių ir individualių konsultacijų, procesų kontrolės / stebėsenos ir tarpinio įvertinimo bei demonstracinės įrangos ir mokymo vizualiųjų mokymo priemonių rinkinys.

Karjeros galimybės:

 • Absolventų profesinė veikla mokymo srityje 09.04.02 «Informacinės sistemos ir technologijos» apima informacinių technologijų ir sistemų tyrimus, kūrimą ir diegimą.
 • Duomenų valdymo sistemų taikymo objektai yra pramonės, žemės ūkio, energetikos, transporto, prekybos, medicinos, švietimo ir kt. technologijas, gamybos ir verslo procesus, apimančius visus informacinių sistemų gyvavimo ciklo etapus.
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and ... Skaityti daugiau

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and the Caspian Sea in the East, and the Stavropol region as a significant part of the North Caucasus is one of the most picturesque regions of Russia. Stavropol city is a cultural, business and multinational center of the region successfully combining the charm of an atmospheric city with its numerous squares, parks, vast forest areas, pleasant climate and the rapid life rhythm of the modern urban district. Skaityti mažiau