Meistras Europos Administracinio valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokytojo programos tikslas yra suteikti gilesnį supratimą apie administracinių, teisinių ir socialinių struktūrų, įskaitant jų metodai, politikos, ekonomikos ir kultūros valstybių narių Europos Sąjungos ir Europos institucijų į priekį Europos integracijos kontekste.

Programa suteikia jums profesionalų, metodinius, asmeninius ir socialinius pagrindines kvalifikacijas, kad jums tinka Europai. Jūsų bendravimas, teisiniai, ekonominiai ir organizaciniai įgūdžiai leidžia kvalifikuotai dalyvauti nuoseklaus Europos integracija.

Kas yra tikslinė grupė magistrantūros programa?

Tikslinė grupė magistrantūros programa "Europos administracinis valdymas" yra baigę visų pirma viešojo administravimo mokykla arba iš teisės, ekonomikos ar socialinių mokslų srityse, - Norėdami gauti karjeros, susijusių su Europos, - The A karjeros pradžioje su Europos atskaitos taškus savivaldybėse ieškoti būklę, federalinės ministerijos ar Europos administracijų su stojimo į aukštąsias civilinės tarnybos, NVO ar sektoriaus galimybės.

Kokie Priėmimo reikalavimai?

Priėmimo reikalavimas yra pirmojo laipsnio ne (techninis) kolegijoje ar universitete, sudarančių ne mažiau kaip 180 ECTS kreditų. Jis turi kolegijoje nei vidutiniškai rezultatų iš minėtų sričių studijų galima aptikti.

Nuo reikalingas kai vyksta anglų paskaitos, o gera darbo anglų kalbos žinios.

Iš keturių semestrų santrauka

Programos turinys yra padalintas į atskirus semestrus ir kolegijų ir modulinės.

. 1 Semestras: universitetas Ludwigsburg (spalio pradžioje - sausio pabaigoje) 2. Semestras: universitetas Kehl (ankstyvas kovo -end liepos) 3. Semestras: stažuotės (pradžia rugsėjo - iki vasario pabaigos) 4. Semestras: Pasirenkamas Hochschule Kehl arba Ludwigsburg (kovo pradžioje -end liepos)

Studijų turinys

Į pagrindinį programos moduliai yra orientuota turinį į pagrindinį klausimą, kurį Europa specifinių žinių ir įgūdžių pratybų europe bendro profilio pozicijos reikia.

Per pirmąjį pusmetį ties Ludwigsburg universiteto šie moduliai vyks:

1

Antroje semestro ties Kehl University, šie moduliai yra siūlomi:

2

Moduliai yra privalomi kursai. Už modulių egzaminai paprastai baigus modulių vyksta semestro pabaigoje.

Depresija į pasirenkamą dalyką

Su modulio 9 (pasirenkamasis kursas) turite galimybę gilinti specifinius aspektus bei problemas dalykinėje srityje ir specializuotis būdingas. Šis modulis yra bendras modulis iš dviejų universitetų Kehl ir Ludwigsburg.

Per Ludwigsburg semestro pasirenkant iš šių sričių priklauso nuo užimtumo ir paklausos:

3

Specializacija per Mokytojo darbas

Magistro baigiamasis darbas yra geras galimybę specializuotis vienoje srityje. Dėl magistro baigiamąjį darbą studentų, pilnas ketvirtas semestras prieinama. Studentai pasirenka patys - konsultuojantis su atitinkamos egzaminuotojas - tema nuo. Dalykai gali būti sukurta iš kurso turinio, bet ir nuo stažuotės. Temos svyruoja teisinio, Europos politikos arba ekonominiais klausimais negu darbo dėl bendradarbiavimo vystymosi labui su traktatų apie tarpkultūrinę kompetenciją šiuo klausimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professo ... Skaityti daugiau

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professors and lecturers. Skaityti mažiau