Meistras Finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Finansai yra dieninė magistro studijų programa, teikiama anglų kalba. Finansų magistrantūros programa vykdoma pagal pasaulinius finansinius standartus ir yra skirta studentams, norintiems atrasti finansų pasaulį. Be pagrindinių dalykų, tokių kaip strateginis valdymas, finansinių priemonių analizė, pažangūs įmonių finansai, portfelio valdymas ir rizikos valdymas, programa apima kursus pažangios finansinės atskaitomybės, apmokestinimo, finansinių laiko eilučių analizės, finansų rinkos reguliavimo, ir finansinių duomenų bazių gavyba.

Studijų metu studentai ne tik įgyja teorinių žinių, bet ir įgyja kvalifikacijos, įgalinančios karjerą įmonėje ir finansų rinkoje. Programa yra pažengusi į priekį, todėl studentai lengvai randa stažuotės programas studijų metu ir įsidarbindami baigę studijas. Programą pasirenka tarptautiniai studentai. Kursus veda tiek lenkų, tiek tarptautiniai profesoriai ir dėstytojai.

137499_137470_WUEB-14.jpg Vroclavo ekonomikos ir verslo universitetas "}" />

Studentų profiliai

Finansų magistro laipsnis turi labai aukštas profesines žinias finansų (įskaitant apskaitą ir finansinę atskaitomybę), finansinės rizikos valdymo ir finansinių sprendimų priėmimo srityse. Jis / ji žino, kaip finansų institucijos (įskaitant bankus, draudimo bendroves, investicinius fondus ir pensijų fondus), įmonės ir viešosios įstaigos priima pažangiausius finansinius sprendimus.

Geba analizuoti sudėtingus ekonominius ir finansinius procesus bei subjektus makroekonominiu ir mikroekonominiu lygmenimis. Jis gali giliai išanalizuoti įmonės ir namų ūkio finansinę būklę. Jis supranta rinkos ekonomikos ekonominių ir finansinių procesų priežastis, padarinius ir ryšius. Jis / ji turi gilių žinių apie procesus pasaulio finansų rinkose. Jis (ji) gali nustatyti, įvertinti ir valdyti riziką finansų įstaigoje, įmonėje, viešojoje įstaigoje ir namų ūkyje. Geba analizuoti duomenis naudodamas dirbtinio intelekto priemones ir kiekybinius metodus.

Jis (ji) moka aukštesnio lygio anglų kalbą ir geba bendrauti specializuotame finansų lygyje. Baigęs programą, jis gali išlaikyti CFA, CIMA ir ACCA egzaminus. Jis yra pasirengęs dirbti aukščiausiose pareigose finansų įstaigose, įmonių finansų padaliniuose, taip pat tarptautinėse įmonėse, įskaitant darbą užsienyje. Geba vykdyti konsultacinę veiklą. Jis supranta tęstinio mokymo poreikį. Jis / ji yra pasirengęs studijuoti daktaro laipsnį ir magistrantūros programas.

Karjeros galimybės

 • Finansinis patarėjas.
 • Finansų vadovas.
 • Vyriausiasis finansininkas.
 • Vyriausiasis rizikos vadovas.
 • Banko specialistas.
 • Nekilnojamojo turto vertintojas.
 • Finansų analitikas.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Tvarkaraštis

Registracija vyksta nuo 2020 m. Birželio 1 d. Iki 2020 m. Rugpjūčio 16 d.

Iki šios datos kandidatai privalo:

 1. Registruotis registracijos sistemoje.
 2. Sumokėkite registracijos mokestį 85 PLN į individualią banko sąskaitą, nurodytą registravimo sistemoje (IRK).
 3. Užpildykite formą su duomenimis, atsisiųskite nuotraukas, pasirinkite studijų programą, pridėkite reikiamus dokumentus.
 4. Gavę informaciją apie teigiamą dokumento patikrinimo rezultatą - sumokėkite už mokslą už pirmąjį studijų semestrą į specialią sąskaitą, kurią nurodo Priėmimo komitetas.
 5. Pristatymo komitetui pateikite visus dokumentus su kopijomis ir prisiektais vertimais į lenkų kalbą. Galutinis terminas yra 2020 m. Rugsėjo 28 d. 15 val. Svarbi yra dokumentų pristatymo data, o ne išsiuntimo data.

Atkreipkite dėmesį: dokumentai turi būti pristatyti paštu arba per kurjerių tarnybą.

Nesiųskite dokumentų iki Priėmimo komiteto sprendimo dėl jūsų priėmimo į studijas.

Kurso vadovas

Profesorė Katarzyna Kuziak

el. paštas: katarzyna.kuziak@ue.wroc.pl

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2020

Apie mokyklą

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Skaityti daugiau

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Skaityti mažiau