Meistras Grafinis dizainas (MA)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kodėl jūs turėtumėte studijuoti MA Grafinis dizainas ne Middlesex Panardinkite save per grafinio dizaino drausmės ir būti dalis mūsų nusistovėjusį, apdovanojimai grafinio dizaino katedra. Mes priimame problemų sprendimo požiūris į grafinio dizaino tyrinėti šiuolaikinės praktikos per dizaino mąstymas, įžvalga ir bendro projektavimo procesų, prototipų idėjų, metodų projektavimo analizės ir per pastato ekspertų bendradarbiavimo tinklus su išorės partneriais.

Mūsų studentai iš įvairių dizaino ir kūrybos sluoksnių, kurių kiekvienas turi savo individualų įgūdžių rinkinį, patirtimi ir kultūros fone. Mes esame skirtingi kolektyvas, dirba visoje projekto sričių iškiliaspaudės ir informacija, prekinio ženklo tapatumas ir kampanijas, naujų technologijų ir skaitmeninių patirtimi, dizainas rašymo ir įžvalgos analizės, tvarumo ir aplinkosaugos klausimais, struktūrinio pakuotės ir knygų dizainą.

Remiantis mūsų 80 milijonų svarų sterlingų meno ir dizaino mokykloje ir mokė kai JK pirmaujančių specialistų iš disciplinų, mūsų kursas yra pasaulinio lygio įrenginių ir specializuotus seminarus įrengti tiek naujų ir tradicinių įrangą. Su galimybių kurti pramonės ryšius ir eksponuoti savo darbus off-svetainę, jūs taip pat gauti įsidarbinimo įgūdžius, ekspoziciją ir patirtimi jums reikia naršyti sėkmingą karjerą šiandienos konkurencingos kūrybinių industrijų.

Kurso renginiai:

  • Mūsų paslaugos yra vienos geriausių Jungtinėje Karalystėje, su pilnai įrengta 3D seminarai, lazerio pjovimo ir 3D spausdinimas, grafikos ir iškilioji, skaitmeninė spauda, ​​reprodukcijos, žinojimas ir pilnai įrengtas fotografijos, animacijos ir kino studijos, su ekspertų techninę paramą - Kiekvienas savarankiškai -initiated projektas yra pritaikyta asmens remti individualų specialybę ir kitame etape nuorodos į pramonės, mokslinių tyrimų, projektavimo raštu, daktaro ar švietimui, siekiant nustatyti ekspertų ryšius ir specializuotus tinklus kiekvienam projektui - Jūs eksponuoti savo darbus centriniame Londone , kurti tinklų galimybes ir statybos pramonė kontaktus profesinėje aplinkoje - Jūs prisidės prie tyrimų temos per kursus ir būti dalis augančių auklėtinių kolektyvinių - Jūs turėsite prieigą prie tinklų kūrimo galimybes, pasaulyje pirmaujanti dizaino mokslinių tyrimų ir žinių per Art & Dizainas tyrimų institutas (ADRI) miesteliu - Kaip šio kurso studentas gausite nemokamą elektroninę vadovėlį už kiekvieną modulį.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... Skaityti daugiau

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. Skaityti mažiau
Londonas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau