Meistras IT verslas (MITB)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Galutinis Meistras IT verslas (MITB) programa suteiks jums neprilygstamą kraštą su žiniomis apie duomenis, procesų, technologijų ir valdymo strategijas. Su dvi unikalios specializacijos takelius pasirinkti, jums bus pasiruošęs vadovauti pramonės į transformacijos metu.

Finansinės paslaugos Track: Singapūro auga ūgio kaip Azijos bankininkystės ir finansų centru reikalauja naujos kartos verslo IT specialistams sparčiai augančiame sektoriuje Finansinės paslaugos. SMU MITB (FS) yra intensyvi programa, skirta jaunikis pasaulinio lygio specialistai sugeba procesų valdymo, veiklos, technologinių sprendimų ir inovacijų strategijas. Jo mokymo, pasinaudodamos daugiau nei 60 pramonės ekspertų, suteikia išsamių žinių apie verslo metodų ir vadybos koncepcijų technologijos ir operacijų grupę. MITB (FS) yra skirta T & O specialistams, norintiems pagerinti savo žinias iš anksto savo karjerą ir kitiems specialistams, siekiantiems pradėti bankininkystės T & O karjerą.

Google Analytics stebėti: Konkurencinėje aplinkoje, rūšiavimo Business Intelligence ir duomenų analizės realiuoju laiku priimti sprendimus, kurti vertę ir sukurti ilgalaikį konkurencinį pranašumą yra būtina. SMU MITB (AT) yra Azijoje pirmasis profesionalus meistrai programa patenkinti šį poreikį. Bendro sukūrė pirmaujančių pasaulinių ir regioninių sektoriaus įmonių iš svetingumo, turizmo, tiekimo grandinės, mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos, viešojo sektoriaus ir telekomunikacijų, ji žada tvirtą ir sistemingą supratimą visoje procesų, operacijų, duomenų, technologinių sprendimų ir valdymo priežiūra. Ji yra skirta specialistams su Computer Science, informacinių sistemų, informacinių technologijų, inžinerijos ar gamtos mokslų fone.

Google Analytics takelis (Mišrusis mokymasis): MITB Analytics "Mišrusis mokymasis siekiama pristatyti kokybišką programą, kuri yra prieinama pasaulio auditorijai (sutelkiant dėmesį į Aziją), kuri pildoma visą esamą MITB (Google Analytics) programą. Mišraus mokymosi MITB programa leis profesionalams, kurie negali persikelti į kitą šalį, siekti pakopos išsilavinimą. Klasės sesijos esame akis į akį paskaitų ir interneto paskaitos diskusijos, hands-on lab sesijų, problemų sprendimo praktikos klasių ir grupinio darbo derinys.

Finansinės paslaugos Analytics įrašas: Technologijos stumia voką finansinėms institucijoms daugelyje frontų - pavyzdžiui, klientų duomenų, rizikos priemonių, gebėjimų, rinkos lūkesčiai ir veiklos efektyvumą. Įstaigos, svertas ant Analytics įgyti pažvelgti į savo klientais, veiklos ir rinkos galimybėmis gali įsitvirtinti tęsti sėkmę. Paversti duomenis į apčiuopiamų įžvalgų reikalauja Analytics ir žmones su verslo žinių srityje ir įgūdžių naudojant įrankius. Analytics "gali būti labiau išnaudojamos visose verslo linijoms taip, kad finansinės institucijos tose srityse, kurios apima, bet neapsiriboja klientų trinties, kryžminio pardavimo, vertė sandorio gali būti realizuojamas naudojant Analytics". Be to, analitikai padėti kovoti su sukčiavimu efektyviau tuo pat metu apsaugant vartotojus. Šiandien, rizikos valdymas turi būti atgaivintas; optimizavimas būtinas vairuoti pelną. MITB (fa) burtai judrumą duomenų pavertimo konkrečiais apčiuopiamų įžvalgų, kad vairuoti augimą finansinių paslaugų pramonės

gyvenamieji programos

Dalis Laikas ir dienines studijas Dieninis kandidatūra 1 metų iki ne daugiau kaip 2 metus ir 8 mėnesius.

Neakivaizdinės kandidatūra 2 metų iki ne daugiau kaip 4 metus.

MITB programa veikia savo akademinius metus 3 reguliariais sąlygomis. Kiekviena iš šių 15 savaičių reguliaraus išraiška tada toliau skirstomi į dvi 7 savaičių mini susitaikyti su 1 savaitės pertrauka.

Visi užsiėmimai vyksta arba šiokiadieniais vakarais nuo 19:00 m, šeštadienį ryte, arba šeštadieniais po pietų. Šie laikus buvo pasirinkta, kad tilptų darbo grafikus mūsų neakivaizdinių studijų studentų, kurie kartu dirba ir mūsų dieninių studentų, kurie užsiima su pramonės priedais.

Mišrus mokymasis Ištęstinės studijos

Neakivaizdinės kandidatūra mažiausiai 1 metus ir ne ilgiau kaip 3 metus. Google Analytics (Mišrusis mokymasis) programa turės 4 blokų viso mokymo programos, apimančios 13 dalykus (NT s). Mokymo terminai yra padalintas į 4 blokus 12 savaičių kiekvienam. Kiekvienas blokas prasideda gyvenamojo laikotarpio iki 1 savaitę po 10 savaičių interneto sesijų. Terminas pertrauka vienos savaitės kiekvieno bloko pabaigos. Visa programa trunka 48 savaites įskaitant trukmės pertraukas.

Mokesčiai

Pritaikymas: S 100 $

Registracija

Singapūras Piliečiai ir nuolatiniai gyventojai - S 400 $ Užsieniečiai - S 500 $

Studijų *: S $ 45,000

gyvenamieji programos

akademinis kalendorius

MITB programa veikia savo akademinius metus, remiantis, kad Singapūro vadybos universitete, kuris veikia ant 3 reguliarių sąlygomis.

Kiekviena iš šių 15 savaičių reguliaraus išraiška tada toliau skirstomi į dvi 7 savaičių mini susitaikyti su 1 savaitės pertrauka.

Tvarkaraštis

Visi užsiėmimai vyksta arba šiokiadieniais vakarais nuo 19:00 m, šeštadienį ryte, arba šeštadieniais po pietų. Šie laikus buvo pasirinkta, kad tilptų darbo grafikus mūsų neakivaizdinių studijų studentų, kurie kartu dirba ir mūsų dieninių studentų, kurie užsiima su pramonės priedais.

Mišrus mokymasis Ištęstinės studijos

akademinis kalendorius

Google Analytics (Mišrusis mokymasis) programa turės 4 blokų viso mokymo programos, apimančios 13 dalykus (NT s). Kiekvienas blokas pradės su 3 akis į akį pamokos po 3 valandų padengti pirmuosius 3 pamokas. Akis į akį pamokos bus įrašytas padėti tiems, kurie negali lankyti šiuos užsiėmimus. Klasės sesijas bus sujungti paskaitas diskusijoms, praktinės laboratorijos sesijų, problemų sprendimo pratybos ir grupinis darbas. Egzaminai vyks akis į akį sesijas šią bloko nors internete Proctored egzaminus taip pat bus galima ant kiekvienu atveju remiantis metu. "

Tvarkaraštis

Per 1 savaitę kiekvieno bloko (gyvenamųjų studijos - nuo pirmadienio iki šeštadienio), klasės prasideda 9 iki 12 val su pertrauka nuo 12 val iki 2pm, po kito popietę klasės pradedant 2pm iki 5pm.

interneto seansų savaitę 2 iki 11 metu, užsiėmimai vyksta nuo penktadienio vakarais nuo 9pm iki 10.30pm ir šeštadienio rytais nuo 10.30 val iki 12 val ir po pietų nuo 12:30 iki 2pm.

Norėdami perskaityti daugiau, spauskite čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Skaityti mažiau