Meistras informacinių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Informatikos sistemų departamentas Šiaurės vakarų valstybėje siūlo informacinių sistemų magistro (MSIS), skirtą būsimų informacinių technologijų (IT) pramonės lyderių ugdymui. Tai yra 36 kreditų valandos (12 klasių) programa, siūloma per 4 visą semestrą Šiaurės vakarų Misūrio valstijos universitete, Maryville, Missouri. Cohorts prasideda rugpjūčio pabaigoje (rudens semestro pradžioje) ir kiekvieno mokslo metų pradžioje (pavasario semestro pradžioje). Rudens semestro kohortai baigs kitą rudenį. Pavasario semestro kohortos baigs kitą pavasarį. Kiekviena programa turi tokią pačią 16 mėnesių trukmę. Studentai gyvens ir studijuoja Maryvilyje, o čia bus prieinamos visos turtingos universiteto miestelio paslaugos.

Aukštos kvalifikacijos dėstytojai bendradarbiauja ir dirba kartu ugdydami studentus iš viso pasaulio, norėdami gauti kokybišką išsilavinimą. Puikūs technologiniai ir mokomieji ištekliai leidžia šios programos absolventams sėkmingai sėkmingai konkuruoti pasaulinėje IT darbo rinkoje. Ši programa taip pat stiprina studentų asmeninę ir socialinę plėtrą, suteikiant studentams galimybes sėkmingai ir etiškai bendrauti su kitais.

Šalta salė pavasaris2017 ch0022

Programos tikslai

Pagrindinis šios programos tikslas yra parengti studentus konkuruoti pasaulinėje IT darbo rinkoje. Tuo tikslu mūsų programa numato:

 • Garso fonas informacinių sistemų pagrinduose
 • Plati praktinė praktika, skirta užtikrinti, kad studentai turėtų reikiamų techninių įgūdžių, kad greitai taptų našūs darbuotojai ir IS vadovai
 • Programinės įrangos projektų kūrimo ir valdymo patirtis
 • Patirtis dirbti vadovaujančiu komandos nare projektuose
 • Galimybės naudoti ir tobulinti bendravimo įgūdžius, žodžiu ir raštu

Studentai iš MSIS programos studijuoja informacinių sistemų analizę ir dizainą, kibernetinį saugumą, duomenų bazių projektavimą ir kūrimą, žmogaus ir kompiuterio sąveiką, finansų sprendimų priėmimą informacinėms sistemoms, verslo žvalgybą ir IT projektų valdymą. Papildomi kursiniai darbai suteikia studentams praktinę patirtį šiandienos pagrindinėse platformose - įskaitant "Java", modernius duomenų bazių variklius ir esamus projektų valdymo įrankius.

Informacinių sistemų plėtros projekto "Nebrangus" tikslas - atskleisti studentus realaus pasaulio IT praktikoje, stiprinti jų bendravimo įgūdžius ir pasiruošti jiems patekti į darbo rinką.

Trukmė programa

Studentai gali baigti šią programą per keturis tris savaites (16 mėnesių, įskaitant dvylikos savaičių vasaros sesiją).

programos vietą

MSIS programa siūlo visas klases ir programines paslaugas pagrindiniame Campus mieste Maryville, Missouri. Dieninių absolventų studentai gauna Universiteto nešiojamą kompiuterį, kurį jie gali naudoti, kai jie yra įtraukti į klases. Studentai turi prieigą prie treniruoklių salės, sveikatingumo centro, universiteto veiklos, tarptautinio biuro, bibliotekos ir studentų užimtumo galimybių.

Šiaurės vakarai kc spring2017 tw 0359

Reikalavimai kursui

Kursas Kredito valandos
Informacinių technologijų valdymas
Informacinių sistemų analizė ir projektavimas
Objektinių sistemų kūrimas su Java
Duomenų bazių projektavimas ir įgyvendinimas
Įmonių tinklai ir interneto darbas
Vartotojo centruotas sistemos projektavimas ir vertinimas
Apsauga nuo kibernetinio saugumo ir informacinių sistemų
Profesionalumas IS aplinkoje
Verslo ir technologijų projektų valdymas
Finansinis modeliavimas ir IT sprendimų priėmimas
Verslo žvalgyba ir analizė
IS Capstone projektas
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
Kreditai valandos 36

Priėmimo reikalavimai

Studentai, norintys įsidarbinti šioje programoje, turės baigti ketverių metų bakalauro laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio bakalauro laipsnio vidurkis (GPA) yra 2,75 ar didesnis 4,0 balų skalėje. Priimami ir trejų metų bakalauro laipsniai. Be to, pareiškėjai privalo turėti bendrą GRE balą (žodinis + kiekybinis) 285 ir priimtiną balą anglų kalbos vertinime (TOEFL balas 79, 6.5 IELTS be juostų žemiau 6.0, PTE 53). Tikimasi, kad kandidatai turės didelę ar mažutę informacijos sistemose, informacinių technologijų, verslo ar inžinerijos disciplinoje, įskaitant kursinius darbus:

 • Informacinės sistemos
<li>  Statistika</li>
<li>  STEM laukas</li>


Paraiškų pateikimo terminai

Paraiškos ir visi nuorašai turi būti pateikiami Įstojimo į bylą dienomis iki šių datų. Tarptautiniai studentai turėtų leisti maždaug du mėnesius nuo to laiko, kai gaunami visi paraiškos dokumentai pranešimui apie priėmimą.

Karjeros opportunties

Kompiuterių ir informacinių sistemų katedra turi daug kontaktų su vietovių darbdaviais, įskaitant Kansas City, Mo., Omaha, Neb., Ir Des Moines, Ajova. Fakulteto nariai reguliariai susitinka su šių darbdavių atstovais, siekdami užtikrinti, kad programa būtų naujausia ir gamina studentus, kurie atitinka darbdavių poreikius. Siekiant užtikrinti, kad studentai turėtų reikiamų įgūdžių, kad galėtų sėkmingai įgyti santrauką ir sėkmingai interviu į pozicijas, mums reikia 3 kreditų valandų kursų, kad padėtų plėtoti šias mokyklas.

IT galimybės yra gausios ir gerai apmokamos. Pagal Darbo statistikos biuro duomenis, kompiuterių sistemų analitikai uždirba 82 710 JAV dolerių, o kompiuterių ir informacijos sistemų vadovai uždirba 127 640 JAV dolerių. Darbdaviams sunku rasti kvalifikuotus darbuotojus, kad užpildytų IT pozicijas. Absolventai, turintys stiprių techninių įgūdžių, gerų bendravimo įgūdžių ir žinių, kaip dirbti komandose, turės aiškų pranašumą šioje IT darbo rinkoje.

OPT paskirtis

Tipiškos darbo vietos tarptautinių informacinių sistemų absolventams:

 • Sistemų analitikas
 • Programinės įrangos kūrėjas
 • Projektų vadovas
 • programuotojas analitikas
 • IS skyriaus vadovas
 • Verslo analitikas


MSIS programa turi STEM CIP kodą 11.0101, kuris šiuo metu leidžia papildomai pratęsti 24 mėnesių OPT (papildomas praktinis mokymas) pratęsiant 12 mėnesių OPT laikotarpį.

Finansavimo galimybės

Tarptautiniai studentai gali gauti $ 1000 už moksleivio pirmąjį semestrą (maždaug 20% ​​nuolaida). Stipendija yra vienkartinis apdovanojimas. Tarptautiniai studentai, įgiję aukštąjį išsilavinimą, yra 3,30 ar geresni pirmame trimestre, gauna stipendiją antrą trimestrą, leidžiančią jiems mokėti už studijas. Tai sumažina mokymo išlaidas apie 40 proc. Ši stipendija išlaikoma tol, kol studentas išlaikys reikiamą GPA ir tęsis kaip visą gyvenimą trunkantis studentas. Šiaurės vakarų mokslas yra vienas iš labiausiai prieinamų tautos.

Studentams, kurie pasirodė pirmajame trimestre Šiaurės vakarų dalyje, baigusiems asistentams skiriamas ribotas galimybes. Be stipendijų ir asistentų Kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų koledže, studentai gali kreiptis dėl kitų studentų darbo vietų miesteliu. Studentai gali būti samdyti dirbti iki 20 valandų per savaitę ir mokami kas valandą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University fo ... Skaityti daugiau

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University focuses on student success - every student, every day. It will be THE university of choice for a comprehensive, exceptional student experience. Skaityti mažiau