Meistras Informacinių Technologijų Valdymo (MSITM)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Students at Computer

Nesvarbu, ar esate IT specialistas, norintis pereiti į įmonių valdymą ar verslo specialistą, kuris nori pereiti į IT, mes siūlome unikalią ir reta MSITM programą, kuri gali padėti jums pasiekti jūsų tikslus.

Jei esate bakalauras specializuojasi vienoje iš mūsų trijų NVS programų, pasitarkite su savo fakulteto patarėju apie mūsų programą 4 1. Galite uždirbti savo bakalauro laipsnį ir MSITM tik penkerius metus. Jūs sutaupysite metus ir mokykis.

Mūsų absolventai dirba "Deere"

ŽVILGSNIU

SAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)

Ambrose Privalumai

  • Tik Viduriniojo universiteto IT vadybos laipsnis
  • Kryžminis funkcinis mokymas
  • Į viršų fakultetas

Mes sukūrėme programą dirbantiems specialistams, o mūsų ekspertų fakultetas teikia jums paramą, reikalingą sėkmingai baigus mokyklos patirtį. MSITM studentai gauna įvairų valdymo ir aukšto lygio IT įgūdžių rinkinį.

Šv. Ambrose universitetas yra pripažintas Kolegija, kad būtų laikomasi sėkmingų rezultatų, puikiai dėstoma, kuriama energinga bendruomenė ir mokomi įsitraukę studentai.

„St. Ambrose Fall Drone“ turas Vimeo Šv.

Ką aš sužinosiu?

Mūsų programoje pateikiama valdymo temų, tokių kaip finansų, biudžeto sudarymo ir verslo operacijos, apžvalga ir mokoma, kaip pagrindinės informacinės technologijos gali būti naudojamos veiksmingai verslui paremti. IT specialieji kursai pasidaro į analizę, projektavimo, įgyvendinimo ir valdymo sprendimus, taip pat žmogiškuosius išteklius.

Daug kartų mūsų studentai sprendžia projektus savo darbdaviams arba pasirenka savo darbams taikomus projektus kaip kursinių darbų dalį. Anksčiau tokie projektai buvo sukurti vietinių nešiojamųjų kompiuterių strategijas ir slaptažodžių valdymą, analizuoti saugumo įrašus į SAU klases ir tobulinti meno muziejaus buvimą internete.

Mes sukūrėme šią 36 kredito valandų programą, skirtą profesionaliems darbininkams. Galite dalyvauti vakariniuose užsiėmimuose ne visą darbo dieną arba, jei galite skirti laiko, užsiregistruoti kaip dieninės studijos ir baigti programą tris semestrus ir vasarą.

Kas daro programą kitoje St Ambrose?

Mūsų fakultetas yra žinomas dėl aukščiausio išsilavinimo ir individualaus dėmesio. SAU studentų ir dėstytojų santykis yra nuo 12 iki 1, o tai reiškia, kad jūs gaunate glaudžius patarimus ir patarimus, kurie gali pagilinti jūsų mokymąsi.

Mažos klasės leidžia sužinoti savo kolegų bendraklasius ir dažnai bendradarbiauja ne klasėje. Jie dalijasi realiomis situacijomis, nustato sprendimus ir nedelsdami taiko juos savo darbe. Jūs gaunate nuolatinį, atitinkamą mokymąsi.

Visos mūsų programos yra sustiprintos mūsų NVS Alumni Patarėjų taryba. Šie 15 absolventų yra gerai įsitvirtinę, sėkmingai dirbantys IT specialistai ir pramonės lyderiai iš viso JAV, jie investuojami į universitetą ir rūpinasi savo mokiniais. Jie suteikia mums informacijos ir atsiliepimų apie mūsų mokymo programas ir pataria mums apie pramonės tendencijas, leidžiančias mums suteikti tvirtą ir visapusišką išsilavinimą.

Mūsų programa yra atvira visiems studentams, neatsižvelgiant į jūsų bakalauro studijas. Mes reikalaujame, kad turėtumėte tam tikrą pagrindą tinklų kūrimo, duomenų bazės ir programavimo srityse. Kai kurie studentai, kurie įstoja į programą iš nekompiuterinės aplinkos, gali būti reikalaujami baigti iki keturių bakalauro studijų, prieš baigdami studijas su MSITM. Jei reikia daugiau informacijos, pasitarkite su savo patarėju.

Jei esate bakalauras specializuojasi vienoje iš mūsų trijų NVS programų, pasitarkite su savo fakulteto patarėju apie mūsų programą 4 1. Galite uždirbti savo bakalauro laipsnį ir MSITM tik penkerius metus. Jūs sutaupysite metus ir mokykis.

St Ambrose karjeros centras palaiko jus visoje darbo paieškos procese. Centre pateikiama santrauka, praktiniai pokalbiai ir patarimai priimant sprendimus, susijusius su jūsų karjera. Esate raginami naudotis Centro karjeros paieškos ištekliais.

Ką baigė šios programos absolventai?

  • Beth Tinsman'12 MSITM yra "Twin State Technical Services", kompanijos, kurią ji įkūrė 1992 m., Savininkė. Ji įsitraukė į MSITM programą, siekdama išlikti naujausiomis technologijomis ir geromis praktikomis, kurios, jos teigimu, padeda išlaikyti savo klientų verslą sklandžiai.
  • David Pearson '10 MSITM yra "Fortune 100" kompanijos "Global Law Services Group" operacijų vadybininkas. Jis taip pat dėsto kelias kompiuterinių mokslų klases Šv. Ambrozei.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Skaityti daugiau

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Skaityti mažiau