Inovatyvių programinės įrangos sistemų magistras: projektavimas, kūrimas

Tarp šios programos konkurencinių pranašumų yra galimybė žengti žingsnį į priekį ir įveikti aktyvius radaro duomenis su pasyvia kompiuterine vizija ir atitinkamais objekto identifikavimo metodais, remiantis retais ir neapibrėžtais duomenimis, remiantis naujausiais fakulteto darbuotojų pasiekimais, Rusijos mokslų akademijos Sistemų analizės institutas ir pažinimo technologijos. Be klasikinio vaizdo apdorojimo, optimizavimo, modelių atpažinimo metodų ir informacinių technologijų, ši programa atskleidžia modernius požiūrius į dirbtinį intelektą ir naujausius pažintinių technologijų mokslo pasiekimus, gerokai padidindama tokių sistemų galimybes.

Mokymo programą pateikia Rusijos mokslų akademijos Sistemų analizės instituto, Kognityvinių technologijų ir Maskvos fizikos ir technologijos instituto pagrindiniai ekspertai. Visi instruktoriai turi didelį mokslinį potencialą ir plačią praktinę patirtį šioje srityje.

Inžinerinės kibernetikos katedros darbuotojai teikia aukšto lygio mokymus matematikos ir pažangių kompiuterinių mokymų srityje. Šio skyriaus studentai programavimo metu pakartotinai laimėjo IT konkursus, nacionalinius ir tarptautinius akademinius konkursus, o tarptautinius kolegialaus programavimo konkursus.

Priėmimas

Įėjimas į tarptautines magistrantūros programas MISiS yra atviras tiek Rusijos, tiek tarptautiniams studentams. Atsižvelgiant į tai, kad visos klasės bus vykdomos anglų kalba, rekomenduojame, kad anglų kalba ne gimtoji kalba prieš įvažiavimą pasiektų bent 525 (popieriaus) arba 200 (kompiuterine) TOEFL balų. Norėdami kreiptis dėl dvejų metų magistrantūros studijų programos MISiS , pareiškėjas turi turėti atitinkamos srities bakalauro laipsnį. Baigus studijų programą MISiS , pareiškėjas gaus Rusijos valstybinį diplomą ir Europos diplomo priedėlį.

Priėmimo terminas

Galutinis paraiškos pateikimo 2019 m. Rudenį terminas yra 2019 m. Rugpjūčio 10 d. , Tačiau raginame tarptautinius studentus kreiptis iki 2019 m . Liepos 20 d .

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų National University of Science and Technology MISIS »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 1, 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
8,200 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 1, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 1, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date