Meistras Interjere

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pabuskite iki grožio. Nauja interjero dizaino samprata

Šių kursų ypatybė yra ta, kad akademinė teorija yra susijusi su realių darbo vietų praktika.

Meistras daugiausia dėmesio skiria puikiems "Grožio" klausimams ir jų tapatumui su pažangiais dizaino sudėties metodais. Po įžangos į svetainių planavimą, kursas išplečia keletą temų, tokių kaip namai, žalios parodos erdvės, tarptautinis salonas, tvarios biurų ir dvasinės erdvės, išskiriant gilių žinias apie erdves, formas, medžiagas ir šviesos dizainą kaip įrankius mūsų vidinio savęs ir kliento išraiška.


Sketch: žiūrėkite į savo kūrybiškumą

Šis kursas skirtas padėti suprasti pagrindinius tarptautinių interjero dizaino magistro projektų elementus. Per trumpą pagrindinių formos elementų brėžinį mes sugeria arba išreiškia dizaino idėjų esmę.


Tarptautinis piešimas

Sutelkite dėmesį į tarptautinį failų kodavimo būdą ir priskiriant piešimo simbolius, metodus, sluoksnius, detales ir būdus, kaip vaizduoti projektus pasaulinėje dizaino firmoje, kad studentai galėtų jau pritaikyti realiam darbui tarptautinėje įmonėje.


Išplėstinė technologija: ateitis

Technikos ir naujų dizaino technologijų žinios užtikrina mūsų kontrolę tiekėjų ir jų išlaidas renovacijos vietoje. Labai svarbu mūsų interjero dizaino akademijai.

Pradėkite naują pažangųjį požiūrį su ekologišku dizainu ir tausojančiomis technologijomis, kai tai įmanoma, tiesiogine prototipo patirtimi, kad suprastumėte ir suvoktumėte stipriąsias puses pastatytų figūrų viduje, kontroliuodami jų proporcijas.


Dizaino istorija: praeitis yra dabar

suvokti architektūros ir dizaino istoriją ne tik kaip praeities informaciją, bet ir iš tiesų suvokti didžiausią šios srities autorių nuotykį (ir apie jų gyvenimą). Mūsų naujoje Tarptautinio dizaino magistro koncepcijoje manome, kad kiekviena meno forma yra vidinio gyvo ir turtingo menininko pasaulio apraiška. Tai taip pat pasakytina ir apie architektą ir dizainerį, kurso metu galima eiti tiesiai į istorinę vietą ir suvokti "vietos dvasią" bei jo autorių.


Chromatinis suvokimas: mėgaukitės spalvomis

supažindina studentus su žinių apie spalvų įtaką žmonėms jų skirtinguose deriniuose pagal formų ir geometrijos, kiek jų gali sudaryti, kiekį ir rūšį, apibūdinant įvairias suvokimas viešosios / privačios erdvės ir interjero viduje. Kaip tarptautinis interjero dizaino magistras, ši tema yra svarbi.


Interneto dizaino paslaugos: skaitmeninė rinkodara

Pristato naujoviškiausius ir pažangesnius būdus, kaip dirbti internete ir patenkinti klientus internetu, sukūrę visą dizaino procesą per naujausią "Digital Web Marketing", kad būtų visiškai įtrauktas į šiuolaikinį darbo būdą visame pasaulyje.


Išplėstinis portfelis

Galutinių darbų pristatymas klientui yra labai svarbus, nes tai yra būdas vaizduoti konkretų projekto požiūrį spalvomis, medžiagomis, šviesa, aplinkos sukūrimu ir vaizdo atmosfera. Pažangus Portfolio kūrimo būdas - tai, kaip apibrėžti tvirtą darbo tapatumą ir sėkmingai atlikti paskutinį svarbų pristatymo etapą.


3D modelis / atvaizdavimas

Pagrindinis dėmesys skiriamas 2d brėžiniui ir eskizams per 3d modelio atstovavimą, kaip transporto priemonės dizaino mąstymui ir suvokimui. Pirmasis stebėjimas ir analitinis tyrimas po keleto interjero erdvės pratybų, kurie ugdo kūrybinius įgūdžius. "3D Render" programinės įrangos "V-Ray" programinė įranga, skirta vaizdo formavimui su keliais 3D modeliais.


Profesinė praktika

Šis vidinio dizaino magistro kursas nagrinėja realių profesionalių dizaino paslaugų teikimo praktikų organizavimą ir valdymą. Jame daugiausia dėmesio skiriama architektų atsakomybei nuo pre-contract fazės, apskaičiuojant sąnaudų sąskaitą ir statybos specifikacijas. Mes apims visus aspektus, pvz., Kompiuterinių technologijų taikymą rengiant specifikacijas ir vizitus statant pastatus.


Klientų valdymas

Susitikimai su klientais nuo pirmojo iki paskutinio, siekiant suprasti jų realius poreikius, parodyti pirmosios idėjos projektą ir tolesnius projekto žingsnius. Galite juos nukreipti keliais darbo etapais iki galo ir parodyti jiems, kaip galima kontroliuoti kiekio sąskaitą, yra subtilus darbas. Tinkamas požiūris, kaip elgesio laikas ir ritmas, parodantys kelis projekto etapus, yra labai svarbi įprastų specialistų darbo dalis. Florencijos interjero dizaino mokykla taip pat supažindina studentus su šia tema.


Karjeros galimybės

Paprastai mes renkamės mūsų bendradarbių tarp mūsų geriausių studentų. Studentai įgyja pavadinimą MASTER-Interior Designer arba Dual Interior and Baldai dizaino magistro laipsnį, kuris yra profesinės praktikos pažymėjimas, ir gali tęsti profesinę karjerą interjero dizaino srityje kaip laisvai samdomas vertėjas ar partneris vidaus dizaino ir architektūros firmose arba kūrybinių industrijų darbuotojai, pavyzdžiui, parodų dizainas, renginių dizainas, apdaila, gaminių projektavimas, baldų dizainas, 3D specializacija, rendero specializacija, projekto iliustracija, vizuali prekyba.


Kurso koncepcija

Gali atsitikti taip, kad vykdydami savo projektą, kai stebite savo modelį pagal šviesą, jūs pradedate suprasti save, kas jūs iš tikrųjų esate ir ko jūs tikrai norite iš gyvenimo.

Šis magistras yra įsteigtas architektūros, interjero ir baldų dizaino įmonės, jungiančios teoriją ir tikrus darbus, tikisi pakeisti jus ir atrasti per "Percepcijos dizaino" metodą, kas jūs esate ir kokia realybė yra jūsų darbo rezultatas. jūsų tyrimas. Kaip dizaineris, jūs atrasite pasaulį ir savo ateitį. Galite gerai sužinoti ir suprasti kliento paaiškinimus, jums pavyks atpažinti ženklus, kuriuos perduoda medžiaga, galite suvokti gamtos garsus ir kvapus ir sukurti dialogą tarp savo projekto ir pačios vidinės dalies. Šviesa, erdvė, medžiaga ir statyba yra elementai, skirti kurti projekto poeziją, niekada nepamirštant išlaidų kontrolės esminių elementų ar suprasti procesus baldų vykdytojui kaip interjerą ir valdyti amatininkų komandą, kuri užsiima jūsų šedevru .

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - ... Skaityti daugiau

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - together with visits to workshops, laboratories, factories, and stores. The courses take into account the results of the most important international academic research with testimony from world-famous designers and architects. Skaityti mažiau