Parsons School of Design New York City - neseniai pripažinta geriausia mokykla meno ir dizaino JAV ir užėmė 2-asis pasaulio - pasiūlė novatorišką požiūrį į dizaino edukaciją nuo jos įkūrimo 1896 metais Šiandien Parsonsas yra vienintelis pagrindinis Amerikos meno ir dizaino mokykla visame universitete: The New School . "Parsons" galite išmokti įsitvirtinti kūrybinės praktikos ir kibirkščių naujų, studijuodami visose universitetinėse disciplinose.

"Parsons" dizaino mokyklos naujoji magistrantūra "Fashion Management " rengia studentus, siekiančius tobulėti ir keisti savo karjerą besivystančioje mados verslo aplinkoje. Per šio vienerių metų profesinių studijų magistro (MPS) laipsnį studentai mokosi iššūkius esančioms mados pasauliui būdingiems paradigmams, siekdami sukurti mados verslo, pradedančiųjų ir madingų paslaugų laimėjimų idėjas. Studentai baigia gilių žinių ir pažangių įgūdžių pasaulinėje ir vietos gamybos, etikos gamybos, vertės grandinės, rinkodaros ir prekybos.

Programos studentai naudojasi akademinio vadovavimo, išteklių ir pramonės tinklais, kurie "Parsons" yra mados švietimo priešakyje.

Mados lyderystė XXI amžiui

" Fashion Management " MPS panardina mados industrijos studentus kaip tarpusavyje susijusią sistemą. 12 mėnesių trukmės studijoje aptariama greitai besikeičianti mados industrija iš įvairių perspektyvų, įskaitant technologijas, naujoves, lyderystę, verslumą, vartotojų psichologiją, strateginį valdymą ir naujus verslo modelius. Studentai užsiima pokalbiais apie kūrybiškumo ir prekybos pusiausvyrą, kaip įmonės ir pradedančios įmonės gali iš naujo kurti esamas sistemas, sprendimus dėl socialinės žiniasklaidos ir elektroninės komercijos, taip pat esminį tvarumo ir socialinės atsakomybės poreikį visuose pramonės lygiuose.

Sukurta makers ir valdytojai

Programa skirta pritraukti dinamišką darbo profesionalų, turinčių ankstesnę mados pramonės patirtį, grupę, taip pat asmenis, turintiems bakalauro laipsnius ir pagrindus kitose disciplinose, susijusiose su mažmeninės prekybos ir plataus vartojimo prekių pramone. Studentai sujungia kūrybiškumą ir komerciją, siekdami kurti įžvalgas ir strategijas, kurios įtakoja vartotojų suvokimą, pirkimo įpročius ir sąveiką su prekės ženklais ir dizaineriais. Vadovaudamiesi ekspertų fakulteto ir patyrusių pramonės specialistų, studentai nustato verslo galimybes, naujus būdus, kaip racionalizuoti pelningumo ir efektyvumo procesus, ir greitai inovacijų metodus, kurie atveria naujas galimybes mažmeninėje prekyboje.

Profesinė svarba mados versle

Mokymo programą sudaro intensyvių kursų modulių serija. Studijų metu studentai įgyja realios patirties su Niujorko mados kompanijomis ir ateljėmis, taikydami atvejų studijas, stažuotes ir apsilankymus vietoje, suteikiant jiems patirties, kuri gali būti nedelsiant pritaikyta karjeros srityje, kuri skatina inovacijas mados industrijoje.

Ateities galimybės

Absolventai yra pasirengę siekti įvairių karjeros mados ir prekės ženklo valdymo srityse, įskaitant mados stilius, mados gamyba, mados redagavimo, mados prekyba, prekės ženklo valdymas, mados rinkodara, reklama ir vizuali prekyba.

Programa mokoma:
  • Anglų
The New School

Peržiūrėti 22 daugiau kursų The New School »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school