Meistras Mada (MPS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Parsons dizaino mokykla Niujorke - neseniai paskelbta geriausia JAV meno ir dizaino mokykla ir užėmusi antrąją vietą pasaulyje - nuo pat įkūrimo 1896 m. Pasiūlė novatoriškus dizaino švietimo metodus. Šiandien Parsons yra vienintelė didžiausia amerikietė. meno ir dizaino mokykla visapusiškame universitete: The New School . „Parsons“ studijuodami visose universiteto disciplinose galite įsisavinti nusistovėjusią kūrybinę praktiką ir sukurti naująją.

"Parsons" dizaino mokyklos naujoji magistrantūra "Fashion Management " rengia studentus, siekiančius tobulėti ir keisti savo karjerą besivystančioje mados verslo aplinkoje. Per šio vienerių metų profesinių studijų magistro (MPS) laipsnį studentai mokosi iššūkius esančioms mados pasauliui būdingiems paradigmams, siekdami sukurti mados verslo, pradedančiųjų ir madingų paslaugų laimėjimų idėjas. Studentai baigia gilių žinių ir pažangių įgūdžių pasaulinėje ir vietos gamybos, etikos gamybos, vertės grandinės, rinkodaros ir prekybos.

Programos studentai naudojasi akademinio vadovavimo, išteklių ir pramonės tinklais, kurie "Parsons" yra mados švietimo priešakyje.

Mados lyderystė XXI amžiui

" Fashion Management " MPS panardina mados industrijos studentus kaip tarpusavyje susijusią sistemą. 12 mėnesių trukmės studijoje aptariama greitai besikeičianti mados industrija iš įvairių perspektyvų, įskaitant technologijas, naujoves, lyderystę, verslumą, vartotojų psichologiją, strateginį valdymą ir naujus verslo modelius. Studentai užsiima pokalbiais apie kūrybiškumo ir prekybos pusiausvyrą, kaip įmonės ir pradedančios įmonės gali iš naujo kurti esamas sistemas, sprendimus dėl socialinės žiniasklaidos ir elektroninės komercijos, taip pat esminį tvarumo ir socialinės atsakomybės poreikį visuose pramonės lygiuose.

Sukurta makers ir valdytojai

Programa skirta pritraukti dinamišką darbo profesionalų, turinčių ankstesnę mados pramonės patirtį, grupę, taip pat asmenis, turintiems bakalauro laipsnius ir pagrindus kitose disciplinose, susijusiose su mažmeninės prekybos ir plataus vartojimo prekių pramone. Studentai sujungia kūrybiškumą ir komerciją, siekdami kurti įžvalgas ir strategijas, kurios įtakoja vartotojų suvokimą, pirkimo įpročius ir sąveiką su prekės ženklais ir dizaineriais. Vadovaudamiesi ekspertų fakulteto ir patyrusių pramonės specialistų, studentai nustato verslo galimybes, naujus būdus, kaip racionalizuoti pelningumo ir efektyvumo procesus, ir greitai inovacijų metodus, kurie atveria naujas galimybes mažmeninėje prekyboje.

Profesinė svarba mados versle

Mokymo programą sudaro intensyvių kursų modulių serija. Studijų metu studentai įgyja realios patirties su Niujorko mados kompanijomis ir ateljėmis, taikydami atvejų studijas, stažuotes ir apsilankymus vietoje, suteikiant jiems patirties, kuri gali būti nedelsiant pritaikyta karjeros srityje, kuri skatina inovacijas mados industrijoje.

Ateities galimybės

Absolventai yra pasirengę siekti įvairių karjeros mados ir prekės ženklo valdymo srityse, įskaitant mados stilius, mados gamyba, mados redagavimo, mados prekyba, prekės ženklo valdymas, mados rinkodara, reklama ir vizuali prekyba.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Skaityti daugiau

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Skaityti mažiau