Dailės ir kultūros magistro programos „Dizaino kultūros“ specializacija - dizainas, susijęs su mūsų tiesiogine aplinka, vidaus erdvėmis ir pastatais, grafine komunikacija, apranga ir mada bei kitais artefaksais. Medžiaga ir skaitmeninis dizainas egzistuoja kartu mūsų visuomenėje ir juos reikia tinkamai išanalizuoti. „Design Cultures“ siūlo šią analizę, atsižvelgiant į humanitarinių mokslų perspektyvą ir susiejant šių dienų materialiąsias kultūras su jų istoriniu kontekstu ir konkrečiomis laikmenomis. Tai darydamas, šis meistras nagrinėja dizaino istoriją ir teoriją, atsižvelgdamas į tokias šiuolaikines problemas kaip identitetas, tvarumas ir daugiakultūriškumas.

Magistro menai

Programa „Design Cultures“ yra vienerių metų, dieninės, anglų kalbos dėstomos studijos, kurių vertė 60 kreditų. Nors programa yra pagrįsta pagrindiniu privalomų kursų rinkiniu, studentai turės pakankamai galimybių pasirenkamąsias, stažuotes ir, žinoma, magistro darbą apibrėžti savo individualius takelius.

Pagrindiniai kursai (30 EC)
Programa yra sudaryta iš penkių pagrindinių kursų, baigiamojo darbo ir pasirenkamųjų / stažuotės:

Dizaino analizės metodai: Dizaino prasmės (9 ec)

Magistro darbas (18 EC)
Programos kulminacija yra magistro darbas, suteikiantis galimybę pademonstruoti savo tyrimų įgūdžius, kritiko kompetenciją ir sugebėjimą sistemingai rinkti, atrinkti ir aiškinti informaciją bei argumentuoti atvejį savarankiškai, objektyviai ir atsakingai. Jūsų baigiamojo darbo planas bus pateiktas sausio mėn., O jūs du kartus viešai pristatysite savo disertaciją vasario ir balandžio mėn.

Pasirenkamieji / stažuotės (12 EC)
Savo programą galite tinkinti pasirinkdami įvairius tarpdalykinius pasirenkamuosius dalykus vizualiųjų menų, architektūros, literatūros ar istorijos srityse. Mes rekomenduojame šias pasirenkant:

Tutorial Design Cultures AB


Arba galite pasirinkti stažuotę su mokslinių tyrimų dimensija, jei norėtumėte įgyti praktinės patirties žiniasklaidos ir meno srityse.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 79 daugiau kursų Vrije Universiteit Amsterdam »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 1, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
EEE studentams. 14,600 EUR ne ES ir ne ES šalių studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Master Design Cultures Vrije Universiteit https://www.youtube.com/watch?v=b-867eG4SNQ