Meistras Dizainas kultūrų

MA programa Dizaino kultūros yra visa informacija apie gaminio projektavimo, grafinio dizaino ir mados tyrimo plačiąja įvairų kultūros kontekste. Pagrindinis dėmesys skiriamas tiek dizainerio kaip "Autorius" ir sudėtingą grandinę gamyba, pardavimas, vartojimo ir kritikos, kurioje dizainas veikia ir gauna savo daug skirtingų reikšmių. Dizaino kultūros atkuria dizainas kaip pagrindinę objekto akademinio intereso, nenukrypstant nuo kultūrinio ir materialaus konteksto, kuriame ji veikia. Programa jungia generalist, lyginamoji požiūris į dizainą su aiškiai orientuota į istoriją ir teoriją.

Karjeros galimybės


Dizaino kultūros kursas yra dėstoma anglų kalba. Tai tarptautiniu mastu orientuota kursas, kuris palaiko glaudžius ryšius su realaus gyvenimo praktikoje. Be studijuoja teorinę ir istorinę praeitį dizaino, studentai gauna galimybę daryti savo gradacijos projektą kartu su pagrindinių veikėjų dizaino pasaulyje. Studentai Dizaino kultūrų gali tikėtis karjeros kultūros įstaigų (redaktorius, projekto vadovas), muziejų (mokslo, rūpintojas), žiniasklaidos, (autorius, kritikas, gamintojų), valdžios sektoriaus (administratoriaus patarėjas), dizaino agentūros (mokslininkas, konsultantas) ir švietimo ir mokslinių tyrimų institutai (mokytojas, tyrėjas).

Tarptautiniai studentai ir mokiniai su užsienio bakalauro / magistro laipsnį

Jei norite pradėti magistro programą Menų fakulteto, galite kreiptis, naudodami mūsų internetinę paraiškos sistemą, naudojant šią nuorodą. Departamentų nagrinėjimas valdyba sprendžia dėl savo priėmimo po to, kai oficialiai tikrinamas ir vertinamas diplomų / laipsnių. Diplomai Nežinoma kurią lentos bus vertinami pagal pagrindinio koordinatoriaus bendradarbiavimo su NUFFIC.

Priėmimas


Magistro Menas ir kultūra yra skirta studentams su akademinės bakalauro abiem dizaino, mados, meno ar (regos) kultūros studijų. Taip pat gali būti priimtas, jei turite akademinių bakalauro kitose humanitarinių mokslų disciplinose (istorijos, žurnalistikos, komunikacijos studijų) arba antropologijos ar sociologijos, su pagrindinių arba specializacijos dizaino, mados, meno ir vizualinės kultūros (vienodo iki minimumo 30 ECTS). Studentai su istoriniu ir teoriniu interesų plačiąja srityje dizainas yra ypač sveikintinas.

Dėl tarptautinių studentų studijuojamų akademinės teorijos lygis turi būti grindžiamas objekto aprašymas, literatūros sąrašas ir bandinio akademinio rašymo, dėl to, kad skirtumo tarp taikomųjų ir akademinių universitetuose trūksta.

Jūs visada turi pateikti oficialius testų rezultatus, įrodančius savo anglų kalbos mokėjimą. Tik studentai, baigę visą vidurinę mokyklą arba bakalauro laipsnį Kanadoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje arba Australijoje, gali būti atleistos. Mes reikalaujame, TOEFL rezultatas (rezultatas 580 popieriaus pagrindu, rezultatas 237 kompiuterinis ar pelnyti 92 Internetinį) arba IELTS (Finišavo 6.5).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 80 daugiau kursų Vrije Universiteit Amsterdam »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
už EEE studentams; 13.400 € už nepriklausančių EEE
Deadline
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
End Date